Jump to content
Sign in to follow this  
Marcin2826

Sprzedam 8800gt Gainward 24 Miesieczna Gwarancja

Recommended Posts

Sprzedam 8800GT zakupiona w czwartek 15.11.2007 jednak wole konsole ;] przynajmniej nie ma spadku FPS chyba zakupie x360 ^^

Kazdy taktowanie zna 600/1800mhz gry smigaja super ale jednak kiedys zas bede musial wymienic a ja wole grac przez 4 lata ;]

firma gainward;] 512mb 256bit

karta na 24 miesiecznej gwarancji z paragonem ze sklepu pc.pl

cena 950;> dostepnosc od reki a nie wyczekiwanie :>

w zestawie

Przejsciowka Na gniazdo zasilania

Karta graficzna

Gwarancja

Przejsciowka DVI

Gra Tomb Raider Aniiversary

sterowniki i reszta papierkow

ceny nie zanize wysylka 12 zl za pobraniem;]

Edited by Marcin2826

zamawiam

Widze ze jak zwykle polak kombinuje. Chociaz zarezerwowałem juz jest podbijanie ceny itp. Jak ja jej nie kupie jedynie prosze o nicka tego co ja kupi podziekuje mu za to bardzo!!!!!

nikt ci nie przytrzyma grafy jesli ktos inny bedzie dawac duzo wiecej niz cena poczatkowa. life is brutal. wiedzialem, ze to sie tak skonczy. kupi ten kto da najwiecej. zwlaszcza za tak deficytowy towar. proste, nie? :)

Dla mnie jakos jest proste ze jak ktos zarezerwuje to nie daje wiecej nawet jak jest okazja, bo nie jestem gowno zjadem. To nie allegro sprzedajcy sprzedaje za ile chce kupujacy bierze. Miałe juz duzo takich sytuacji i ani razu tak nie zrobiłem.

Wiec to po prostu jest ........ ale kazdy sobie chyba potrafi powiedzieć co.

Pozdrawiam

Moze inaczej - popyt jest k*rewski i wolny rynek jest k*rewski :>

trochę kultury chłopcze ...

Najpierw zorientuj się do kogo piszesz , bo chłopcem to ty jesteś w stosunku do mnie. A kultura u większości polaków nie występuję . Modlitwa w Dniu Świra pokazuje wady naszego społeczeństwa.

Najpierw zorientuj się do kogo piszesz , bo chłopcem to ty jesteś w stosunku do mnie. A kultura u większości polaków nie występuję . Modlitwa w Dniu Świra pokazuje wady naszego społeczeństwa.

Co też zaprezentowałeś swoją wcześniejszą wypowiedzią. :twisted2:

Reasumując:

10% za bluzgi.

10% za "Polaków" pisanych z małej litery.

I na ochłonięcie 5 dni ZPP.

Niezły osiąg.

Bez odbioru.

Wiec tak karta jest zarezerwowana dla mato22 (sorki jesli nick pomylilem) dal 970zl ;] mato ciezko mnie zastac na gg mam robote i doslownie na moment wszedlem na pure jesli mi sie uda bede wieczorem

Edited by Marcin2826

Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.