Skocz do zawartości
ogr22

Poczatkowe fazy projektu modyfikacji obudowy :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry że nie odpisałem wczoraj ale nie odswiezylem strony i nie wiedzialem ze napisales. A poza tym to nie wiem co zrobić żeby nie śierdziało :? przez pewien czas może śmierdzieć ale potem powinno to jakoś wywietrzeć. Wiem że są lakiery bezzapachowe to może są tesh takie farby to najlepiej by było tym pomalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogr22 jeśli mogę się wtrącić,

 

Jeśli chcesz pomalować dobrze, czyli bez fusów na lakierze i takie tam to postaraj się znaleść miejsce które nie jest zakurzone, nigdy nierób tego na balkonie!. Najlepszym miejscem do malowania w domowych warunkach jest łazienka przerobiona na małą lakiernie, najpierw musisz odtłuścić malowane przedmioty, najlepiej wodą z płynem do naczyń. Następnie trzeba pozbyć się kurzu, odkręcasz prysznic z ciepłą wodą tak na 10 minut jeśli lustro bedzie zaparowane to znak że możesz działać. Wpadasz do kibla przebrany na terrorystę (chyba że chcesz smarkać na czarno) malujesz co trzeba i wypadasz, teraz tylko małe mycie kibla i masz całkiem profesjonalnie pomalowane elementy.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogr22 jeśli mogę się wtrącić,

 

Jeśli chcesz pomalować dobrze, czyli bez fusów na lakierze i takie tam to  postaraj się znaleść miejsce które nie jest zakurzone, nigdy nierób tego na balkonie!. Najlepszym miejscem do malowania w domowych warunkach jest łazienka przerobiona na małą lakiernie, najpierw musisz odtłuścić malowane przedmioty, najlepiej wodą z płynem do naczyń. Następnie trzeba pozbyć się kurzu, odkręcasz prysznic z ciepłą wodą tak na 10 minut jeśli lustro bedzie zaparowane to znak że możesz działać. Wpadasz do kibla przebrany na terrorystę (chyba że chcesz smarkać na czarno) malujesz co trzeba i wypadasz, teraz tylko małe mycie kibla i masz całkiem profesjonalnie pomalowane elementy.

 

Pozdro

Nie kazdy ma tak duza łazienke tak jak ty !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej okej ;)

nie pora na dyspute o kiblach ;)

ogr dzialasz cos czy nie?

No dzialam ale mozolnie mi to idzie bo nas troche przycisneli na uczelni, wiec nie mialem zupelnie czasu na kompa :-(

 

Teraz czekam na plexe na przod obudowy , a pozniej bok zrobile :-)

 

Nastepnie zbieram na chlodzenie wodne :-)

PS: Jakby ktos wiedzial jak najlepiej zrobic WC to bylbym wdzieczny za pomoc :-)

PS2: Albo najlepiej gdyby byl ktos z Krakowa, z kim moznaby bylo pogadac o tym przy piwku :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...