Skocz do zawartości
nrl

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Rekomendowane odpowiedzi

po części masz racje, jednak ogólnie gra ma sporo bugów, w tym kilka związanych z AI które często irytują bo grając w trybie realistic nie sposób obejść się bez pomocy kompanów.

 

kupiłem grę na PC ponieważ jest tańsza o ~140zł od wersji na Xboxa, niestety stosunkowo niska cena poszła w parze z jakością.

-nie poprawili optymalizacji

-grafika -na max detalach PC(odpalałem tylko na moment bo mój sprzęt nie pozwala na wiele...) i na konsoli - oceniam jako poprawną tylko że wymagania nieadekwatne do tego co widzimy.

-błędy AI

raz zaskoczy raz zirytuje, niekiedy terro potrafią ciekawie się zachować, a kolejny wbiegać bezmyślnie pod lufę.

nasi to samo.

 

do tego momentu grze wystawiam ocenę (6+/10) - część 1 (8/10)

 

-ostatnie dwa etapy, pierwszy >gra w pojedynkę (na najwyższym poziomie rzeźnia no ale nie w tym rzecz ;])

więc w co ja gram, w R6 czy Rambo który sam musi wyciąć w pień setkę bad guys?

-etap 2, już z kolegami jednak końcówka to my vs helikopter i terro, nie ma to jak totalny arcade xD

 

całość 4.5/10

 

ps

Wam też znikały ciała? xD ... najlepsze na końcu, zwłoki kolesia ("bossa") znikają jak odwrócę się i odejdę kawałek, dochodzi do kuriozalnej sytuacji kiedy nasi podchodzą i gadają o czymś co materialnie nie istnieje xD pozostaje jedynie 'klamka' na ziemi

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

wiadomo, a z kolei czasopisma są dotowane z budżetu państwa i tam nic nie dostaje powyżej 5/10 ... ludzie to, że dostają haj$ za reklamy nie oznacza od razu, że recka jest kupiona.

Ja nie powiedzialem , ze tak jest w tym przypadku , ale chyba kazdy pamieta co bylo przy okazji Kane And Lynch :>

 

Swoja droga , myslisz ze na naszych portala komputerowych jest inaczej? Aha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem z 1,5 godziny i jest tak jak się spodziewałem... Łezka się w oku kręci na myśl o tym co zrobili z takim świetnym pomysłem na grę jakim były pierwsze części R6 (do Raven Shield włącznie).

Jak dla mnie ta gra jest po prostu żałosna... Do kategorii strzelanek realistycznych to napewno jej nie zaliczymy. Natomiast w kategorii fps-ów arcadowych przegrywa na całej linii z ostatnimi tytułami, choćby z CoD4.

Moja ocena to 2/10. Gdyby gra miała jakiś inny tytuł postawiłbym te 4-5 ale wpienia mnie, że coś tak nędznego firmuje się nazwiskiem Clancy'ego i logiem R6.

W zasadzie jedyną zaletą, którą można zauważyć jest lepsze zoptymalizowanie silnika i trochę lepsza grafa niż w Vegas 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pacz :D http://www.gamershell.com/news_48376.html

Features:

 

* Added Voice Chat Support

* Pressing F5 now refreshes the match search list

* Fix for spawn camping

* Switch weapon is now faster in adversarial

* Lower respawn timer for deathmatch and team deathmatch

* Added Team balance XP penalty

* Enabled outfitting option in observer mode.

* Team Leader respawn modification: Respawning with the leader is now the default option

 

 

Bugs fixed:

 

* Fixed hang time when playing matches on certain graphics hardware

* Fixed delays for clients when using the custom face feature in-game

* Fixed game crash when the user would click in a certain area from the Leaderboards menu

* Fixed textures corruption when changing antialiasing repeatedly on certain graphics hardware

* Reviewed some achievements unlock when playing online

* Fixed game mode selection bug after being kicked from a dedicated server

* Fixed online problem of client being thrown out of a game when host uses Alt+Tab

* Fixed problem related to weapon templates switch when using only a keyboard

* Fixed the map update in the games list when the SADS uses map cycle

* Fixed issue with The Ace Always Wins! reward

* Fixed malfunction with mouse/keyboard uses in menus

* Fixed a client crash releated to host changing server for the Comcast Event map

* Fixed issue with the Face Scan on certain camera hardware

* Added fix to prevent opening console while chatting

* Fixes allowing better support of ATI Crossfire configuration

* Fixed HUD problems when using all of the Rainbow's grenades

* Fixed issue when the host would get stuck in the pause menu by kicking the clients while he is respawning

* Fixed a black screen issue when client would join a game in progress.

* Fixed problems related to weapon restriction configuration in Terrorist Hunt

* Fixed experience boost exploit in the first act in single player

* Fixed issue of the crosshairs that disapear when taking cover and aiming simultaneously.

* Fixed sound issue when Bishop's weapons are lost if the user shoots and kills Dennis Cohen.

* Fixed the wrong behavior of a hand gun after changing it from Outfitting menu.

* Fixed issue where client gets stuck in the respawn screen at 0 seconds while in observer mode

* Fixed respawn issue when playing terrorist hunt game at realistic difficulty

* Fixed issue of the laser beam shifting off target after shooting with a pistol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przepuściłeś grę przez firewall jeśli takowy posiadasz ?

 

swoja drogą, liczę na kolejne R6 ale tym razem wzorowane na pierwszych częściach, oczywiście pewną dynamikę pozostawić ale dodać więcej realizmu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam rozwiazanie na ten cholerny problem z failure to find network connection !! Na angielskiej wersji windy dziala bez problemu i to mi dalo do myslenia :) Nalezy wejsc w panel sterowania ustawienia regionalne i jezykowe tan wejsc w zakladke zaawansowane i ustawim jezyk Angielski (Wielka Brytania) - gra smiga az milo no tak tylko jest inny problem. Uruchamiam gre na Lanie i w Terrorist Hunt moge ustawic 4 graczy coop ale w story coop jest tylko dla 2 - qrffa ale sie wqqrfilem - tak czekalem na coop z 4 kumplami i gowno :( Nie wiem moze ktos ma wersje taka ze moze sprawdzic czy mozna grac wieksza iloscia na internecie bo na Lanie jest dla 2 i kropka. Zabije normalnie programistow z UBi ktorzy na ten paranoidalny pomysl wpadli - pewnie wszystko przez ta cholerna konsolizacje wszystkiego takie dziadostwa powstaja tylko dla dwoch :( Ech mam nerwa ide spac :P ...

Edytowane przez Avatar25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do SP w tej grze więcej niż 2 osoby to raczej za dużo.

a Terrorist Hunt to jednak inny sposób gry latamy po całej mapie i klepiemy boty.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden problem [; ... mamy tryb assault, wszyscy karabiny szturmowe, wydaję polecenie by zamontować tłumiki, a te barany z teamu zmieniają broń na pistolety maszynowe z tłumikami(używane podczas infiltrate) zamiast nałożyć na dotychczasową broń xD -tym samym osłabiają całą drużynę(mniejsza siła ognia), zaledwie kilka razy udało mi się zmusić tych pajaców by montowali tłumiki na karabiny.

szkoda słów, same nerwy...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem i gralo mi sie bardzo dobrze. Moim zdaniem trzeba wlaczyc antyalising co najmniej x3 i jest miodzio.

To w tej części można włączyć AA? W jedynce wymuszania ze sterów owocowałem kosmicznym spadkiem wydajności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w tej części można włączyć AA? W jedynce wymuszania ze sterów owocowałem kosmicznym spadkiem wydajności.

Można ... w menu dostępne jest 8 trybów opisane jako 1,2,3 itd ... gram na 7 ale nijak ma się to do wydajności bo np. na 6 jest niższa :razz:

 

Swoją drogą ani AA, ani 16AF tej grze nie pomaga ... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o pomoc!

Jak tylko zainstalowałem gre i skopiowałem cracka z plyty to gra sie co prawda uruchomiła ale zawiesiła sie już w momencie wchodzenia do misji.

To wziąłem zainstalowałem patcha, do tego oczywiście nowego cracka ktory byl z patchem i juz misja sie wlaczyla ale gra strasznie przycinala i po zabiciu pierwszego wroga znowu sie zawiesiła.

W końcu wgrałem najnowsze sterowniki do karty graficznej i już grac sie da ale dalej to nie jest szczyt marzeń. A powinna raczej działać płynnie. Na dodatek w czasie gry jak i w menu sa rozne dziwne graficzne artefakty i zakrzywienia obrazu. A jak do tej pory wszystko działało mi płynnie nawet na wysokich detalach.

Moj sprzęt:

Seagate Barracuda 7200.10 160GB SATA300 (ST3160815AS)

procesor AMD Athlon 64 3200+ BOX (AM2) Orleans

DDR2 1024MB 800MHz Geil Ultra (2x 512MB) CL4

GeForce 7600GS Galaxy 128MB Zalman

asus m2n4 sli

Dodam ze grubo ponad rok mam tą samą winde więc moze tu jest pies pogrzebany? Ale czy to moze miec az takie znaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem i gralo mi sie bardzo dobrze.

Mnie również choć daleki jestem od zachwytu.Zabawa jednak była ,a o to chodzi.,Grafika...ekhm....no jest i tyle się da powiedzieć.Szweje natomiast budzą miłe uczucia profesjonalnym wyglądem.Otoczenie to chwilami żenada.Ostanie misje(łeee -ze śmigłowcem zwłaszcza) faktycznie przypominają "poziomem" ostatniego Soldier of Fortune :sad: .AI w kampanii jest jeszcze nie najgorsze(ale nie to co jedynka).Natomiast w polowankach...ciekawość wroga nie ma sobie równych.Zlatują się kupą jak muchy do ....kupy właśnie -najważniejsze w mojej opinii to szybkość zmiany magazynka i celność rzutu granatem.W sumie nie zauważyłem tu pola do popisu manewrami i pułapkami "przez zaczajenie się"-rzeźnia i tyle.Ale ogólnie grało się sympatycznie i ...schematycznie.Obawiam się ,że następna część będzie niezjadliwa nawet dla tak pobłażliwego gracza jak ja.W kierunku sieki i odmóżdżenia coraz bardziej gry płyną.Ja tak nie chcę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekstury faktycznie nie ostre jak sie blizej podejdzie ale z daleka i normalnie jak sie czlowiek nie przyglada to wg mnie jest ok.

Mialem ja odinstalowac ale jeszcze pogram w polowanie, zauwazylem jedna mapke ze starego Rainbowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jam mam takie wrażenie czy dźwięk, szczególnie rozmowy pomiędzy drużyna są kiepskiej jakości. Ogólnie wszystkie dźwięki w tej grze są jakby "przytłumione". To normalne czy może u mnie coś nie działa jak trzeba, jak pamiętam w pierwszym vegas dźwięk stał na wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze nie ma tlumika? inne zabawki sa jak celowniki. Czy moze musze odblokowac?

Sory za lamerskie pytanie ale jak wybiore celownik laserowy to wogole go nie widze, nie wiem jak go uzyc? Czy moze jakos go sie wlancza? u wrogow widzialem

 

Jak dla kogos jest za latwo to proponuje niech sobie ustawi poziom trudnosci na realistyczny :)

Edytowane przez mmmaaarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...