Skocz do zawartości
DziubekR1

Dobre Audio Do Kompa: "wzmak + 2 Kolumny"

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do konca Cie kminie. Co jest w moim poscie niezrozumialego ? Moge zaoszczedzic ze 350zl, bo mam na chacie nieuzywanego CarPowera, to sie chce dowiedziec, czy takie JBLe mozna pod niego podpiac i jak by sie cos takiego spisalo i czy w ogole mozna cos takiego podpiac pod kompa. W koncu jest on z powodzeniem wykorzystywany do "napedzania" np. mocnych Powerbassow na przod auta. Co jest bezsensownego w tym co napisalem ? Nie wiem, to pytam, wiedzialbym, to bym nie pytal.

 

EDIT:

 

W aucie sygnal daje radio, tu by dawala karta muzyczna. Tylko czy sa jakies kable, aby to podpiac.

To bezsensownego ze te forum dotyczy sprzetu audio komputerowego.Po co zasmiecac je takimi watkami

czy wzmacniacz samochodowy bedzie dobry do kolumn domowych?Wejdz na jakies forum gdzie takimi sprawami sie

zajmują.Juz ci doradzilismy co do wzmaniacza i kolumn jak cie nie stac to kup zwykle glosniczki komputerowe za 300zl i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku, jak tobie wylozenie 300zl to jak spluniecie, to nie mam pytan i nie musisz sie tu wypowiadac. Poczekam na jakas ciekawsza opinie...

 

PS. To nie przypadkiem ty sprzedajesz te uzywane JBLe na allegro ?? Chyba, ze to przypadek, bo tu ksywa thomaz, tam tommi (czy jakos tak) i na GG Tomek. Z ciekawosci pytam.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku, jak tobie wylozenie 300zl to jak spluniecie, to nie mam pytan i nie musisz sie tu wypowiadac. Poczekam na jakas ciekawsza opinie...

 

PS. To nie przypadkiem ty sprzedajesz te uzywane JBLe na allegro ?? Chyba, ze to przypadek, bo tu ksywa thomaz, tam tommi (czy jakos tak) i na GG Tomek. Z ciekawosci pytam.

Chce ci dac do zrozumienia zebys nie podlaczal tych jbl do tak badziewnego zrodla jakim jest audigy badz ten twoj wzm samochodowy.Te kolumny podlacza sie pod sredniej jakosci wzmacniacz +jakies dobre cd(moze byc budzetowe) , badz dobra karta dzwiekowa.Audigy jakos nie slynie z dobrej jakosci dzwieku stereo , poczytaj sobie forum.

Troche sie zajmuje audio i wiem jak ciezko zlozyc dobre stereo za 1000zl.

Dla mnie dobre kolumny zaczynaja sie od 1500zl zeby byly w miare neutralne.

Wzmacniacz to jakis uzywany rotel lub nad do 500zl.Karta dzwiekowa lub cd to conajmniej 350zl.W twoim przypadku lepiej kupic glosniki komputerowe.

Wkurza mnie czasem takie gdybanie taniej drozej(polska rzeczywistosc).

Kto szuka ten ma , od tego jest allegro a nie forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce ci dac do zrozumienia zebys nie podlaczal tych jbl do tak badziewnego zrodla jakim jest audigy badz ten twoj wzm samochodowy.Te kolumny podlacza sie pod sredniej jakosci wzmacniacz +jakies dobre cd(moze byc budzetowe) , badz dobra karta dzwiekowa.Audigy jakos nie slynie z dobrej jakosci dzwieku stereo , poczytaj sobie forum.

Troche sie zajmuje audio i wiem jak ciezko zlozyc dobre stereo za 1000zl.

Dla mnie dobre kolumny zaczynaja sie od 1500zl zeby byly w miare neutralne.

Wzmacniacz to jakis uzywany rotel lub nad do 500zl.Karta dzwiekowa lub cd to conajmniej 350zl.W twoim przypadku lepiej kupic glosniki komputerowe.

Wkurza mnie czasem takie gdybanie taniej drozej(polska rzeczywistosc).

Kto szuka ten ma , od tego jest allegro a nie forum.

Ciesze sie, ze taki kasiasty jestes, ale ja narazie jeszcze nie jestem. Mam ok. 1000zl (a im mniej tym fajniej) i w tym sie chce zmiescic. Jakos na Car Audio tez przeznaczylem 1000zl i na elektrodzie bez problemu poradzili, tutaj tez radza, ale znalazl sie jeden kasiasty jegomosc, znawca i ekspert, co gardzi ludzmi, ktorych nie stac na zaszalenie. Nie podoba sie to nie musisz sie w tym temacie wypowiadac.

Dziwi mnie tez sprawa, ze w aucie ten CarPower "trzyma za pysk" wszystkie Powerbassy, suby itd. jak to na elektrodzie pisali, a tu pewien sarmata pisze, ze to gowno. Pewnie dlatego, ze nie zaczyna sie od 1000zl... O Audigy tez tera wywaliles, jako wczesniej o tym nie wspominales.

No i nie odpowiedziales, to nie ty sprzedajesz te JBLe przypadkiem ?

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam zakup JBL E30 ... 381 wysokość , głębokość 318 ... jeśli mają stać na biurku obok monitora to nie jest najlepszy delikatnie mówiąc pomysł bo do tak bliskiego odsłuchu są moim zdaniem za duże. Nie wiem jak Tobie ale mi dodatkowo charakterystyka JBL nie odpowiada - podbita góra i dół ... to już lepiej kupić tańsze Wharfedale 9.1 ... też nie za liniowe ale przynajmniej tylko dół mają przesadzony a kosztują 530 PLN (nowe) i gabaryty ich są na tyle przyzwoite aby używać ich do bliższego odsłuchu ... 9.1 to udana i chwalona konstrukcja.

 

Co do wzmaka to może AKAI ze względu na obecność cyfrowego wejścia (Audigy 1 nie ma rewelacyjnych przetworników C/A) - musisz poszukać o nim opinii ( audiostereo) np. o modelu AKAI AM-55 ... cena ok 300-350 PLN

 

Wzmacniaczy bez przetwornika jest sporo - przy tak szerokim wyborze też radzę popytać/poczytać na audiostereo i zastanowić się nad kupnem karty z lepszymi przetwornikami.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, kolumny chce wstawic gdzies rozsadnie w pokoju (ale duzy to on nie jest: 4m x 4m), to nie musi stac kolo monitora :) Ma z tego ladnie grac muza, ktora bedzie leciec z kompa. Do gier mam sluchawki.

Co do glosnikow, to mowie, potrzebuje do Trance, lubie szybki basik, to nie musi schodzic nie wiem jak nisko, bo HH nie slucham, w Trance ma byc dynamicznie. Fajnie by bylo, jak by wysokie nie walily po uszach, bo to tez jest nie do zniesienia.

Co do karty, to wlasnie targuje od wczoraj Terrateca zmodowanego na Prodigy fajnego, ale zobaczymy, czy cos z tego bedzie.

 

EDIT:

 

No to zobaczymy, czy mieliscie racje. Jedzie do mnie Terratec Aureon Space 7.1 z biosem z Prodigy. Jebitnie jestem ciekawy, czy naprawde tak dobrze sie to spisuje w muzie.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, ze taki kasiasty jestes, ale ja narazie jeszcze nie jestem. Mam ok. 1000zl (a im mniej tym fajniej) i w tym sie chce zmiescic. Jakos na Car Audio tez przeznaczylem 1000zl i na elektrodzie bez problemu poradzili, tutaj tez radza, ale znalazl sie jeden kasiasty jegomosc, znawca i ekspert, co gardzi ludzmi, ktorych nie stac na zaszalenie. Nie podoba sie to nie musisz sie w tym temacie wypowiadac.

Dziwi mnie tez sprawa, ze w aucie ten CarPower "trzyma za pysk" wszystkie Powerbassy, suby itd. jak to na elektrodzie pisali, a tu pewien sarmata pisze, ze to gowno. Pewnie dlatego, ze nie zaczyna sie od 1000zl... O Audigy tez tera wywaliles, jako wczesniej o tym nie wspominales.

No i nie odpowiedziales, to nie ty sprzedajesz te JBLe przypadkiem ?

Panie Dziubku za 1000zł to se mozesz kupić wieze z supermarketu i lepiej tak zrób.

Przeciez pisales ze chcesz kupic nowe kolumny.

Do twojego pomieszczenia wstawianie kolumn jbl e30 troche nie ma sensu bo bedzie wszystko dudnić.Z radzaju muzyki jakiej sluchasz to wystarczą ci kolumny komputerwe z subwooferem.Po co zadajesz takie durne pytania kto je sprzedaje?Przeciez to wogole nie na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mistrzu, zastosuje zasade badz madry i ustap... wiadomo jak to leci dalej.

Poza tym, to widze ze wszystko co tu pisze jest dla ciebie bardzo bezsensowne, albo durne :) Ale jednak twardo odpowiadasz dalej, mimo ze cie to wszystko tak bardzo denerwuje oraz mimo mojej delikatnej sugestii, ze mozesz sie tu wiecej nie wypowiadac jak sie nie podoba.

Czemu zadaje pytanie czy to ty sprzedajesz ? Przeciez pisalem, z ciekawosci. I nie rozumiem, czemu tak boisz sie poprostu odpowiedziec.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mistrzu, zastosuje zasade badz madry i ustap... wiadomo jak to leci dalej.

Poza tym, to widze ze wszystko co tu pisze jest dla ciebie bardzo bezsensowne, albo durne :) Ale jednak twardo odpowiadasz dalej, mimo ze cie to wszystko tak bardzo denerwuje oraz mimo mojej delikatnej sugestii, ze mozesz sie tu wiecej nie wypowiadac jak sie nie podoba.

Czemu zadaje pytanie czy to ty sprzedajesz ? Przeciez pisalem, z ciekawosci. I nie rozumiem, czemu tak boisz sie poprostu odpowiedziec.

Śmiać mi sie chce.Dla ciebie obojetne co kupisz , bo nie masz punktu odniesienia.

Pojdz do jakiegos sklepu hifi i posluchaj paru kolumn i dobrego wzmacniacza i zrozumiesz czemu warto zainwestowac wiecej w dobry sprzet.Po co kupowac slaby sprzet jak po roku sluchania bedziesz mial go gdzies.Pewnie bedziesz sluchal mp3 na tych swoich kolumnach hifi i wzm samochodowym.

Teraz tak myslalem i yamaha pianocraft by sie nadawala , taka fajna wieza za

okolo 1500zeta w sklepie.Na forach stereo polecali ją.

Co to jakas inwigilacja ze mam ci odpowiadac kto sprzedaje te kolumny?

Moze jeszcze mam napisać czy slucham radia maryji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak myslalem i yamaha pianocraft by sie nadawala , taka fajna wieza za

okolo 1500zeta w sklepie.Na forach stereo polecali ją.

Odsłuchiwałem i gorąco polecam jeżeli ktoś nie ma smykałki do DIY.

Oczywiście jestem amatorem w tych sprawach ale naprawdę w porównaniu do mojego sprzętu, ta Yamaha uwydatniła tylko wady mojego zestawu.

Krótko i zwięźle: Naprawdę porządne i estetycznie wyglądające stereo nie zamujące dużo miejsca. Czasem te ostatnie kryterium jest podstawą. Tak też jest w moim przypadku.

 

A wracając do tematu:

Autorze tematu naprawdę w 1000zł jest bardzo ciężko zmieścić się w dość zadowalającym stereo.

Mówisz, że nie chcesz aby wysokie tony waliły po uszach więc na starcie odradzam produkty Magnata z niższej półki.

Zapewne głównym źródłem muzyki będą jakieś utwory MP3 więc jakość nie będzie pierwszorzędna.

 

Jako laik w temacie mogę Ci złożyć taki zestawik na szybko. Chętnie widziane opinie na jego temat:

 

Kolumny http://allegro.pl/item272380522__ko%5D_ton..._24m_sklep.html

Wzmacniacz http://allegro.pl/item272784353_pioneer_a_...ereo_550w_.html

Reszte przeznacz na subwoofer gdzie przetrownikiem może być jakiś z STX-ów. Tanio i zadowalająco... Ewentualnie dołóż parę groszy i zakup coś gotowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suba na STXie juz mam :) Robil mi go gosc z elektrody, ale powiem szczerze, ze wolalbym miec poprostu 2 kolumny, bo z tym subem to w moim pokoju troche bedzie bida.

A ta yamaha pianocraft rzeczywiscie fajnie wyglada i pewnie i fajnie gra. Tylko wlasnie ciekawi mnie jak to by sie spisalo po podpieciu do kompa i puszczeniu MP3 (najczesciej 192kb/s), bo na starej wiezy Philipsa dzwiek po podpieciu do kompa byl poprostu do [gluteus maximus], kiedy sama wieza grala naprawde fajnie (kiedys za wiekszy hajs byla brana). Czego to moze byc wina ? Kabla ? Na sluchawkach Senn HD205 te MP3 brzmia naprawde fajnie, a pod wieza tragedia.

A mnie najbardziej wlasnie interesuje poprostu podpiecie pod kompa i puszczenie muzy, a nie chce, zeby to lupalo jak na jakims gownie z Biedronki.

 

EDIT:

 

Kurde, wlasnie mi ktos sprzatnal sprzed nosa nowe JBL E30 za 679zl i to z Wroclawia, bym mogl wpasc osobiscie. Ale moze za 5 dni znowu koles bedzie mial, bo ma tego sprzetu troche, to wpadne i poslucham.

Przy okazji na audiostero moja uwage zwrocily nowe Protonsil Premium, wygladaja ladnie, ciezkie, cena niezla. Na dodatek znalazlem na stronie Protonsil.pl , ze te glosniki sprzedaje sklep z mojego miasta Jelcz-Laskowice, to jutro wpadne zobaczyc, moze bedzie na miejscu.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suba na STXie juz mam :) Robil mi go gosc z elektrody, ale powiem szczerze, ze wolalbym miec poprostu 2 kolumny, bo z tym subem to w moim pokoju troche bedzie bida.

A ta yamaha pianocraft rzeczywiscie fajnie wyglada i pewnie i fajnie gra. Tylko wlasnie ciekawi mnie jak to by sie spisalo po podpieciu do kompa i puszczeniu MP3 (najczesciej 192kb/s), bo na starej wiezy Philipsa dzwiek po podpieciu do kompa byl poprostu do [gluteus maximus], kiedy sama wieza grala naprawde fajnie (kiedys za wiekszy hajs byla brana). Czego to moze byc wina ? Kabla ? Na sluchawkach Senn HD205 te MP3 brzmia naprawde fajnie, a pod wieza tragedia.

A mnie najbardziej wlasnie interesuje poprostu podpiecie pod kompa i puszczenie muzy, a nie chce, zeby to lupalo jak na jakims gownie z Biedronki.

 

EDIT:

 

Kurde, wlasnie mi ktos sprzatnal sprzed nosa nowe JBL E30 za 679zl i to z Wroclawia, bym mogl wpasc osobiscie. Ale moze za 5 dni znowu koles bedzie mial, bo ma tego sprzetu troche, to wpadne i poslucham.

Przy okazji na audiostero moja uwage zwrocily nowe Protonsil Premium, wygladaja ladnie, ciezkie, cena niezla. Na dodatek znalazlem na stronie Protonsil.pl , ze te glosniki sprzedaje sklep z mojego miasta Jelcz-Laskowice, to jutro wpadne zobaczyc, moze bedzie na miejscu.

Tez chcialem kiedys kupic u tego pana nowe kolumny bo cena byla atrakcyjna.Na gwarancje i rachunek nie licz chyba ze jakąś "europejską".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz złożyć dobry zestaw kolumny+wzmak to myśle, że najlepszym rozwiązaniem będą tutaj kolumny Tannoy M1 + NAD 3020. To moim zdaniem idealne połaczenie. Za kolumny dasz ok 500zł a za wzmak ok.350zł. Czyli powinno ci z tego twojego "tysiaka" conajmniej 150zł zostać. Co do audigy to jeżeli chcesz słuchać muzyki tylko w stereo sprzedaj go na allegro i kup kartę stereo opartą na vortexie 1. Dasz za nia ok 30-50zł, a dźwięk w stereo będzie o niebo lepszy niż na audigy. Wierz mi sam mam taki zestaw i naprawdę gra cudownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie sytuacja wyglada tak.

 

1) Jedzie do mnie Terratec Aureon Space 7.1 z biosem z Prodigy

2) Czaje sie na Yamache AX-550, ile max oplaca sie za nia dac ?

3) Co do glosnikow, to raczej beda te JBLe, ale musze gdzies we Wrocku posluchac tych nowych Protonsil Premium, bo zaciekawily mnie opinie na audiostereo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz złożyć dobry zestaw kolumny+wzmak to myśle, że najlepszym rozwiązaniem będą tutaj kolumny Tannoy M1 + NAD 3020. To moim zdaniem idealne połaczenie. Za kolumny dasz ok 500zł a za wzmak ok.350zł. Czyli powinno ci z tego twojego "tysiaka" conajmniej 150zł zostać.

nie wiem gdzie dorwiesz m1 za 500zl.

ostatnio ktos sprzedawal m2 i poszly za ponad 700zl.

 

dolicz jeszcze interkonekt przynajmniej za 50-100zl, zaleznie od dlugosci.

Edytowane przez tomos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolo monitora nie mam zamiaru nic stawiac :)

 

EDIT:

 

Narazie czaje sie na Yamahe AX-550, ale przy okazji, to czy ktorys z tanszych Rotelkow http://www.allegro.pl/search.php?string=Ro...4&country=1 sa cos warte ?

 

Przy okazji przestrzegam przed tym uzytkownikiem http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=4401517 , myslalem, ze jak ma tyle komentarzy to cos soba reprezentuje, ale raz ze o 15zl zawyza koszty wysylki, a dwa jest jakims pajacem, z ktorym nie da sie nic pogadac. Spytalem mailem grzecznie czemu wysylka taka droga i czy da sie cos zejsc, oczywiscie przed licytacja, a ten mi jakies wyrzuty i pretensje zaczal robic na dwie strony A4 (widocznie nie bylem pierwszym, ktoremu takie zawyzanie sie nie spodobalo) i... wstawil mnie na czarna liste. Takiej akcji jeszcze nie mialem :lol: , ale i takiego buca jeszcze nie spotkalem.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolo monitora nie mam zamiaru nic stawiac :)

 

EDIT:

 

Narazie czaje sie na Yamahe AX-550, ale przy okazji, to czy ktorys z tanszych Rotelkow http://www.allegro.pl/search.php?string=Ro...4&country=1 sa cos warte ?

 

Ja bym brał 810 bo najtanszy.Kiedys mialem 921 i calkiem niezly.

Wolalbym jednak yamahe ax-550 od tych roteli bo ma pilota i jej wyglad

budzi respekt dzwiek tez.Mialem kiedys ta yamahe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sobie testuje Terratec Aureon Space 7.1 @ Prodigy 7.1 i... musze powiedziec, ze nie jestem jakos specjalnie zachwycony. Niby dzwiek jest cos tam w muzie lepszy jak na Audigy, ale nie jest to roznica, ktorej sie spodziewalem po tylu opiniach. O grach to nawet nie ma co pisac, w testach pisali, ze jest slabszy niz Audigy, ale to co uslyszalem w UT2004 to nie jest dzwiek slabszy, tylko jest to jakies calkowite nieporozumienie. Moze to wina sterow, bede sprawdzal, ale takie badziewie w grach o ja na Realtecu mialem.

Do tego strasznie mi brakuje basu. Taka sama akcje mialem na Audigy, myslalem, ze moze karta nei daje rady ze sluchawkami, bo zadna opcja podbicia basu nie dawala pozadanego efektu (wszystko tylko trzeszczalo), az w koncu gdzies mocno ukryta znalazlem taka, ktora podbila basik jak nalezy, czyli "soczyscie" ;) Ale tutaj w tym sterach od Prodigy niestety nigdzie podpicia nie widze, a zabawa EQ nie przynosi nalezytego efektu (na Audigy bylo podobnie zreszta).

 

Co do glosnikow, to ja tego goscia co ma JBLe E30 za 700zl nie rozumiem. Pisze mu, ze robimy aukcje za 1zl i biore za 670zl. Przeciez to praktycznie na jedno wyjdzie, bo przy 700zl bedzie mial chyba ponad 20zl prowizji. A ten mi juz drugi tydzien sciemnia o jakichs propozycjach za 680zl i ze czeka na odpowiedz. Wczesniej mial glosniki za 720zl i nikt nie wzial, teraz dal 700 i dalej mi sciemnia o tylu chetnych. Teraz mu krotko napisalem, albo robimy deal, albo niech powie poprostu zebym spadal i sobie poszukam gdzie indziej.

 

Co do wzmaka. Taka okazja mi przeszla kolo nosa, ze szkoda gadac... Napisalem do goscia co Rotela 810 sprzedaje ile chce. Napisal, ze 160zl, to ja odrazu, ze biore i niech robi dla mnie aukcje prywatna i przelewam kase. Zanim zdazyl odpisac rano juz cena na aukcji 180zl... I juz sie nie odezwal :P

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu nie stawiać przy kompie ? bo to zbyt duże kolumny żeby słuchać ich z niedużej odległości - nie zbudują sceny,, owszem bas refleks jest z przodu ale i stawianie ich przy samej ścianie nie jest idealnym pomysłem ;) mówiąc oczywiście o warunkach idealnych,, w praktyce mało kto może sobie pozwolić na idealne rozstawienie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu nie stawiać przy kompie ? bo to zbyt duże kolumny żeby słuchać ich z niedużej odległości - nie zbudują sceny,, owszem bas refleks jest z przodu ale i stawianie ich przy samej ścianie nie jest idealnym pomysłem ;) mówiąc oczywiście o warunkach idealnych,, w praktyce mało kto może sobie pozwolić na idealne rozstawienie ;)

9.1 zbyt duże ? Sądzę że przesadzasz. Jeśli kolumny o wysokości 30 cm są za duże to jakie nie są za duże kiedy odległość od frontu kolumn do uszu wynosi ~75 cm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o JBL e30 to sa bardzo dobre kolumienki, sam je mam i musze powiedziec ze fajnie sie sprawuja

 

do tego cza miec maly pokoj jakies 10m2, standy i nie sluchac techno bo do techno to one sie nie nadaja maja za slaby bassik

 

najlepiej sie nadaja do rocka i drum'n'bassu, pieknie slychac perkusje ...

 

 

jak chesz do techno cos to kup JAMO S708

http://allegro.pl/item273359360_jamo_s708_..._836_11_31.html

 

 

P.S

 

niezle niska cena tych JBL e30

http://allegro.pl/item273082641_jbl_e_30.html

 

ja dalem 200zl drozej 3 miesiace temu :damage_wall:

Edytowane przez LuKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item275764243_onkyo_...kny_klasyk.html - Ten wzmak jest pewnie starszy odemnie, ale zakochalem sie w nim. Wyglada cudnie, a do tego z Wroclawia. Problem jest tylko taki, ze nigdzie na necie nic o nim nie ma. Zna ktos ten model ? Warte to cos jest biorac pod uwage muze, ktorej slucham ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item275764243_onkyo_...kny_klasyk.html - Ten wzmak jest pewnie starszy odemnie, ale zakochalem sie w nim. Wyglada cudnie, a do tego z Wroclawia. Problem jest tylko taki, ze nigdzie na necie nic o nim nie ma. Zna ktos ten model ? Warte to cos jest biorac pod uwage muze, ktorej slucham ? :)

Jak na brzydala faktycznie bardzo ładny :twisted: Wygląda na bardzo stary więc nie wiem w jakim stanie będą elektrolity - możliwe że będzie trzeba wlutować nowe - weź to pod uwagę przy zakupie zabytków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...