Skocz do zawartości
Prog

Kiedy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Orientujecie się jak wyglądają spadki cen po świętach. Chodzi mi o sprzęt elektroniczny. Zamierzam, a właściwie to wiem jaki i gdzie kupić sobie laptopa, ale nie wiem, czy warto czekać do stycznia z zakupem.

 

Jak bardzo mogą spaść ceny w styczniu ? Przykładowo: http://www.sirius.pl/notebooki/towar_cenni...EW_GQ206EA.html

Ten laptop chcę sobie kupić. Warto czekać ?

 

Z góry dzięki za wszelakie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą .... laptopy to nie samochody żeby ich ceny spadały sporadycznie po nowym roku. Ten sprzęt poprostu tanieje np: co 3 lub 4 miesiące ale to nie zasada... Jeśli masz możliwość i zależy Ci na zaoszczędzeniu hmm 200 może 350zł ?? to poczekaj np: do lutego :)

 

Jeśli chodzi o sam sprzęt to wygląda na solidny ale dziwnie została opisana specyfikacja karty graficznej :) 128 MB pamięci zewnętrznej :) ok czyli współdzielonej z ramu mam rozumieć... a co z pamięcią samej karty ?? :) Zapytaj się sprzedającego ... Mało tego spójrz na wage .... 6kg to troche dużo na laptopa z matrycą 15 ; 15,4 ... I kolejna sprawa dotyczy systemu operacyjnego ... nie wiem do czego będziesz używał kompa no ale 1GB ramu na viste to tak na styk... weź pod uwage ze 128MB jest zabierane ( jesli jest taka potrzeba ) przez karte grafiki ...

 

Życzę powodzenia !!!

Pozdrawiam.

Edytowane przez dazon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą .... laptopy to nie samochody żeby ich ceny spadały sporadycznie po nowym roku. Ten sprzęt poprostu tanieje np: co 3 lub 4 miesiące ale to nie zasada... Jeśli masz możliwość i zależy Ci na zaoszczędzeniu hmm 200 może 350zł ?? to poczekaj np: do lutego :)

 

Jeśli chodzi o sam sprzęt to wygląda na solidny ale dziwnie została opisana specyfikacja karty graficznej :) 128 MB pamięci zewnętrznej :) ok czyli współdzielonej z ramu mam rozumieć... a co z pamięcią samej karty ?? :) Zapytaj się sprzedającego ... Mało tego spójrz na wage .... 6kg to troche dużo na laptopa z matrycą 15 ; 15,4 ... I kolejna sprawa dotyczy systemu operacyjnego ... nie wiem do czego będziesz używał kompa no ale 1GB ramu na viste to tak na styk... weź pod uwage ze 128MB jest zabierane ( jesli jest taka potrzeba ) przez karte grafiki ...

 

Życzę powodzenia !!!

Pozdrawiam.

128 MB to ma pamięci własnej. 6 kg to cała paczka waży. Tak to laptop waży, gdzieś 2,5 kg. Myślę, że na razie zostanę przy Windowsie Vista. Na pewno rozszerzę pamięć do 2GB, ale niestety HP montuje tutaj 2x512 MB, więc czeka mnie wymiana obu kości.

 

Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

128 MB to ma pamięci własnej.

Może ma 128 własnej i 128 zewnętrznej ;) co by wskazywało na lenistwo osoby tworzącej ten opis ...

 

Dołączona grafika

 

 

 

6 kg to cała paczka waży. Tak to laptop waży, gdzieś 2,5 kg.

Sorka nie spojrzałem dokładnie .... 2,99kg.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...