Jump to content
Sign in to follow this  
CBZ

Wiejski Tuning

Recommended Posts

Kiedys byl na oslej taki temat, ale jego zywot skonczyl sie ponad 4 lata temu ;]

Czekam na propozycje z cyklu: 'jak nie tuningowac' auta [;

Pierwsze 'lepsze' ode mnie:

Dołączona grafika

Edited by CBZ

Szczerze mowiac to internet jest pelen takich tematow, byle forum motoryzacyjne ma taki watek. Wiekszosc wybitnych egzemplarzy sie powtarza i nie widze wiekszego sensu w istnieniu takiego tematu u nas, ale go nie zamkne, moze zrobi to inny moderator ;)

Szczerze mowiac to internet jest pelen takich tematow, byle forum motoryzacyjne ma taki watek.

Po co odwiedzac inne fora [;

Idz lepiej zadaj zagadke, bo ja nie mam pomyslu.

Tylko blagam, nie wrzucaj zdjec cycatych bab ;]

Edited by CBZ

Moim zdaniem temat może być, ale pod jednym warunkiem - muszą to być zdjęcia wykonane przez nas.

Tak na rozruszanie.

Dołączona grafika

e tam wrzucacie linki.. wrzucajcie zdjecia... kazdy potrafi z google korzystac ;)

Rozgladam sie za Coltem dla siebie i patrzcie co znalazlem w jednym ogloszeniu. Najfajniejsze jest to, ze tyl ma seryjny xD:

post-149631-1196006374_thumb.jpg

Edited by martian1

Rozgladam sie za Coltem dla siebie i patrzcie co znalazlem w jednym ogloszeniu. Najfajniejsze jest to, ze tyl ma seryjny xD:

E tam to nie tuning. To "wartość użytkowa" na zimę do odgarniania śniegu jak znalazł ;)

Dlaczego wrzucacie wszystkich do jednego wora? Nie wszyscy swoim tanim tuningiem chca sie dostac do kolejnej edycji fast n furious ;) Nie mowie tu przyspawanych rynnach, czy spojlerach z paneli podlogowych tylko ciekawych modyfikacjach ktore ewidentnie nie sa proba nasladowania tuningu "zza oceanu", a udziwnieniem samochodu. Np ten ford ka ktory wkleil berkut.

carson nie wrzucamy do jednego wora... ale jak zobaczylem tego forda ka z pletwa to sie poplakalem ze smiechu :P

Swoja droga wczoraj widzialem sliczne audi 80... ogolnie nie podobaja mi sie te samochody.... ale byl bardzo delikatnie zrobiony... ladne bodajrze 17calowe felgi wsadzone na niskich profilach, obnizony, lakier wypolerowany ze swiecil sie jak nowy... system audio... no bajka :) az chcialem stanac i zaczac fotki robic ale jakos tak glupio mi bylo przy wlascicielu ;)

Przepraszam, ale moje auto mogloby wygladac jak dowolny przyklad stad jesli mialo by ten wyglad poparty 3 sekundami do paczki. Powiem wiecej, musze miec podobny wyglad w wydumce ;]

Heh spoiler zywcem z samolotu....

A przed nim widac naczepe ciezarowki :) Pilkingtona... mieszkam obok fabryki :)

@Racuch - skad jestes ??

Edited by sbchp250

Koles z tym skrzydlem pewnie naogladal sie czegos o Lotusie Omega i chcial go troszke do niego upodobnic xD

Edited by martian1

ja bym sie raczej sklanial ku 1.6 - 75 bhp :)

Gdzie mozna znalezc info na temat bhp poloneza 1.6GLI Abimex... ?? No i do calej serii poldkow ??

Heh spoiler zywcem z samolotu....

A przed nim widac naczepe ciezarowki :) Pilkingtona... mieszkam obok fabryki :)

@Racuch - skad jestes ??

oj panie wschodnia sciana

Białystok ,postaram sie jeszcze popykac troche podobnych perełek :)

Kilka moich fotek

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dołączona grafika

Znana impreza. Na zywo to wyglada ... ekhg oryginalnie :lol:

Dołączona grafika

VW@BMW ;)

Dołączona grafika

Zagadka - czym to bylo jak wyjezdzalo z fabryki :D ?

Niestety jak widze jakies specjaly, to w 90% przypadkow nie mam jak zrobic fotki...