Skocz do zawartości
Gość CBZ

Wiejski Tuning

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/item294192132_odjec...ez_minimum.html

 

eee... yyyy... czy to jeszcze kadett? :D

 

 

O i jeszcze ladny golfik sie znalazl:

http://moto.allegro.pl/item295053056_golf_ii_tuning.html

 

:shock:

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moc silnika [w KM] 90

"street pirate" :lol: po zagranicznemu B)

"Wiencej imformacji pod" :-|

 

O i jeszcze ladny golfik sie znalazl:

http://moto.allegro.pl/item295053056_golf_ii_tuning.html

 

:shock:

"Reflektory przednie Toyota Carolla" :-| Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna perelka :) SkodaFelicja Przy tym silniku spojlery pelnia pewnie bardzo wazna funckje dociskania samochodu do drogi przy predkosciach przekraczajacych 200km/h a tutaj kolejny odrzutowiec z silnikiem 1.4 Astra autor tego ogloszenia to chyba kamikaze Maluszek

Maluszek fajnie jezdzi 120 km/H (135 km/h też jechałem) to spokojnie pojedzie.Auto oszczędne a zarazem mocne czego jest przczyną turbinka kowalskiego oraz zamontowany oryginalny sportowy tłumik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem raczej wyznawca trendu jak najwiecej pod maska przy niepozornym wygladzie ;) (miny zdziwnionych kierowcow - bezcenne) poza tym przedni zderzak kojarzy mi sie z plugiem, nie wiem czemu <_< no i

- Układ wydechowy Irmscher - SUPER BRZMIENIE !!! - koljejny pierdzioch ktorego slychac a pozniej widac plusa ma za lakier z focusa st ktorego uwielbiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jedyne co się udało w tym golfie II to wmontowanie reflektorów z IV, jeśli zmienił by cały bodykit i tylne lampy, i tę maskę z paskudnymi wlotami a także kolor, to to autko jeszcze ma potencjał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jedyne co się udało w tym golfie II to wmontowanie reflektorów z IV, jeśli zmienił by cały bodykit i tylne lampy, i tę maskę z paskudnymi wlotami a także kolor, to to autko jeszcze ma potencjał.

tu byl polemizowal, mk2 z natury to kanciak a tu lampy jakby nie patrzec owalne - pasuje jak kij do d..y. mam wrazenie ze kazda dodana czesc nadwozia pochodzi z innego body kitu - nic do siebie nie pasuje. paradoksalnie mimo ze nie lubie lamp a'la lexus - jedynie one wygladaja znosnie w tym calym zestawieniu

imo do takich starczych, kanciastych aut nie pasuja body kity wspolczesne. ja bym dorzucil jakis z tamtego okresu lub na takowym wzorowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...