Skocz do zawartości
Gość CBZ

Wiejski Tuning

Rekomendowane odpowiedzi

dzis widzialem cos bardzo przykrego, Hummer H2 z LPG :damage_wall: zolty, na torunskich blachach, na przeciw katedry sw.Janow od strony starowki. Nwet nie mialem czym zdjecia zrobic. Kuwa. powiedzcie mi, po co psuc tak fajne autko, jesli stac mnie na jego kupno to i na jego paliwo tez powinno :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ma gaz w terenówce wspólnego z wiejskim tuningiem ? nawet jak bym miał górę kasy to nie bardzo by mi się widziało lanie do 6 litrowego 3 tonowego potwora co pali z 25/100 i to przy lekkiej nodze beny po 5zł za litr hehe, humm jeszcze ujdzie bo powiedzmy, że można go zaliczyć do samochodów terenowych poza tym nie jest to super drogi samochód, co innego jak by ktoś wpakował gaz do ferrari czy innego super sportowego samochodu.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis widzialem cos bardzo przykrego, Hummer H2 z LPG :damage_wall: zolty, na torunskich blachach, na przeciw katedry sw.Janow od strony starowki. Nwet nie mialem czym zdjecia zrobic. Kuwa. powiedzcie mi, po co psuc tak fajne autko, jesli stac mnie na jego kupno to i na jego paliwo tez powinno :|

wiesz jak znam życie to takie autka qpuje się w leasing a 99% właścicieli to pozerzy którzy ciągną całe życie na krawędzi i na kredytach, brak gustu i i buractwo maja wypisane na czołach więc wstawienie LPG do Hammera to żadna rewelacja

taka jest polska rzeczywistość :wink:

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak znam życie to takie autka qpuje się w leasing a 99% właścicieli to pozerzy którzy ciągną całe życie na krawędzi i na kredytach

Kolego czy Ty w ogóle wiesz co to jest leasing i jakie płyną z niego korzyści? chyba nie bardzo skoro piszesz takie bzdury ze 99% właścicieli samochodów branych w leasing to pozerzy co ciągną na krawędzi, zanim palniesz jakąś bzdurę po raz kolejny to trochę pomyśl. Gratuluje Ci życiowego sprytu jeżeli dla potrafisz wyciągnąć grube setki tysięcy na zmianę floty samochodów w firmie nie tracąc przy tym płynności finansowej.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego czy Ty w ogóle wiesz co to jest leasing i jakie płyną z niego korzyści? chyba nie bardzo skoro piszesz takie bzdury ze 99% właścicieli samochodów branych w leasing to pozerzy co ciągną na krawędzi, zanim palniesz jakąś bzdurę po raz kolejny to trochę pomyśl. Gratuluje Ci życiowego sprytu jeżeli dla potrafisz wyciągnąć grube setki tysięcy na zmianę floty samochodów w firmie nie tracąc przy tym płynności finansowej.

Uspokuj sie i przeczytaj raz jeszcze wypowiedz Racucha. :evil:

I sugeruje skonczyc watek LPG w H2.

Pozatym to takie terenowe jak z koziej [gluteus maximus] saksofon sopranowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to co ma LPG do tuningu?

 

Przeważnie ludzie, którzy są przeciw LPG, mają Diesla lub jakieś "super mocne" 1.4 - 1.6, ewentualnie robią jakieś śmieszne przebiegi i gderają jak droga jest benzyna. Jeśli ktoś kupuje cukier, to szuka tego najdroższego czy bierze pierwszy lepszy lub najtańszy, bo cukier to cukier..?

 

Temat LPG vs auta sportowe możemy założyć, jeśli ktoś się upiera, że ma rację. Chętnie wysłucham jego rzeczowych argumentów przeciw temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uspokuj sie i przeczytaj raz jeszcze wypowiedz Racucha. :evil:

przeczytałem 5x napisał, że właściciele takich samochodów jak hummer branych w leasing to pozerzy i buraki w 99%, rozumiem, że też jesteś zdania, że ktoś kto ma firmę i bierze sobie samochód w leasing (nie koniecznie focusa czy corse, ale coś lepszego) jest pozerem i burakiem.

i żeby nie było, że bronie własnej [gluteus maximus], nie mam samochodu wziętego w leasing, po prostu są pewne korzyści z płynące z takiej umowy cywilnoprawnej i nie można nazywać leasingobiorców baranami i pozerami.... no ludzie :|

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem 5x napisał, że właściciele takich samochodów jak hummer branych w leasing to pozerzy i buraki w 99%, rozumiem, że też jesteś zdania, że ktoś kto ma firmę i bierze sobie samochód w leasing (nie koniecznie focusa czy corse, ale coś lepszego) jest pozerem i burakiem.

i żeby nie było, że bronie własnej [gluteus maximus], nie mam samochodu wziętego w leasing, po prostu są pewne korzyści z płynące z takiej umowy cywilnoprawnej i nie można nazywać leasingobiorców baranami i pozerami.... no ludzie :|

 

:rolleyes:

Czyli zle zinterpretowalem post? Leasing - ok. Przeciez flota samochodow przedstawicieli to w 80% leasingowcy.

Ale nie dla H2 i inne zabawek ( bo samochodem terenowym tego nie nazwe ) za 150+ kPLN. Przeciez przyjmujac sredni scenariusz umowy leasingowej zaplacil za niego ~1/3 kwoty na raz i pozniej reszte splaca przez 40mc.

Generalnie H2/H3 wywoluja u mnie krzywy usmiech. ^^

Eot [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item370895892__opel_corsa_tuning_.html

Te wgniecenia i pekniecia dodaja mocy!! Nie dajcie sie zmylic....

 

http://allegro.pl/item372918936_opel_corsa_a_tuning.html

Dwie rynny niezbedne do odprowadzenia spalin wytwarzanych przez ta gigantyczna i supermocna jednostke 1.4L

 

http://allegro.pl/item372944211_golf_ii_tu...edyny_taki.html

Mial byc zrobiony na Orange Team ale zbraklo zoltego wiec jebli paseczki... Zrobimy swapa i rakieta na tor ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Pojemność silnika [w cm3] 13000" - jakiś nowy trend w tuningu zwłok? "Scania Tuning"? "MAN Swap Tuning"? Klękajmy wespół do miecza :>

Witam. Mam pytanie... duzo pali taki golf z 13litrowym silnikiem? Z czego byl ten silnik przekladany? Pozdrawiam i prosze o odpowiedz.

Odpowiedz:

 

witam

 

taki silnik jest bardzo oszczedny i dynamiczny pali jakies 9litrów max.A

silnik jest orginalny z golfa

 

Pozdrawiam

Oszczedny ten silniczek...

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jonathan - piękne autka wynalazłeś i trafne komentarze dałeś :)

Samochód jest ogulnie w dobrym stanie wizualnym(ubytki lakieru) a technicznym bdb.

Ma tyle latek co ja i jest wstanie bdb, wtf? Niemożliwe :razz: Jak jeżdzę domową astra z 97 to boję się żebym nie zatrzymał się na drzewie, albo żeby zaraz dziura od rdzy w podłodze się nie zrobiła a co dopiero w 20-letnim aucie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje poprzednie BMW było z '88 roku i nie zamieniłbym go na Fiata '98 rodziców. To kwestia dbania a także marki. Najmłodszy Duży Fiat ma 17 lat, a mimo to jeździ tego po Polsce jeszcze dużo.

 

Temat "nowe vs stare" też Wam założyć? Jeśli potrzebny taki temat, to zakładajcie śmiało. W końcu ten dział po to jest. Lepsze to niż robienie OT w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C.D.

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5377213

Auto posiada niezbedny wlot na masce oraz skrzydlo na tylnej klapie, pozwalajace okielznac ten diabelski pojazd....

 

http://allegro.pl/item375099325_honda_civi...16v_tuning.html

Auto posiada wykonczenie w najnowszym stylu tuningowym. Kazde wykonczenie jest niepowtarzalne

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5300793

Do zaoferowania 160 konny plug sniezny. Swoja moc zawdziecza Tigerowi i malunkom na silniku.

 

http://allegro.pl/item371504733_opel_calib...er_tuning_.html

Przepraszam, wiecej wydechow i dziur w masce sie juz nie zmiescilo!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ;]

Poprostu sa gusta i gusciki.

Caly Body Kit jest za "ciezki" i masywny jak na takowe autko.

Front Bumper to przegiecie maksymalne mysle ze cos takiego

http://www.autoparis.com.au/cars/peugeot/2...carzoneevo2.htm

Bardziej by pasowalo do calosci

Wyobraz sobie ten samochod jak sie zlozy dach. Jedzie przedni spoiler, skrzydlo z tylu i to wszystko co widac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrz jak wyglada przedni zderzak. IMHO zenua. Zrobili z pezocika spychacz :)

Jeśli mam być szczery, to bardziej to przemawia do mnie niż seria, bo seria jest po prostu brzydka. Auto jest zrobione w krzykliwym stylu i nie każdemu musi się podobać, ale nie widzę tu nic co można nazwać wiejskim tuningiem. Całość wygląda znośnie, zderzak nie jest złożony z 2 zderzaków od malucha sklejonych taśmą, a cały samochód wykonany jest z sensownym nakładem finansowym - żadna farba w spray'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...