Skocz do zawartości
Gość CBZ

Wiejski Tuning

Rekomendowane odpowiedzi

calibera ma 2 zera ... :]

Taaa.... Cali mam, Opla mam gazzzz potrafię zatankować sobie sam... d.upy wyrywam, jeżdżę na disco, jedna d.upa zaprosiła mnie do Gnojewa na ognisko... :-)

Edytowane przez PUNISHER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co w tym wiejskiego? Bo nie łapie :unsure:

Oprócz przedniego zderzaka, wozik się fajnie prezentuje.

Wiejskie jest to, że:

- jest "szybkiego i wściekłego koloru"

- jest w dziale Subaru Impreza

- ma spoiler od kultowego samochodu rajdowego a ma silnik 1.6

- ma niepotrzebne wloty w przednim zderzaku

- ma niepotrzebne wyloty w tylnym zderzaku

- tylny zderzak jest pod wydech po obu stronach auta, a rury są tylko po jednej (czyli po prostu zderzak nie pasuje do auta)

- maska jest innego koloru niż błotniki (ma udawać karbonową czy co?)

- właściciel chce za ten samochód który jest "prawie Imprezą" tyle ile kosztuje prawdziwa Impreza z silnikiem 2.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widzialem w gdansku LKe w Smarcie :o szkoda ze nie mialem aparatu

:blink: dziwne, przecież Smart występuje tylko z sekwencyjnymi lub automatycznymi skrzyniami biegów - ktoś kto miał kurs na takim aucie będzie miał kłopoty z manualną skrzynią na egzaminie. No chyba że masz na myśli Roadstera albo FourFour - nie wiem jakie tam są skrzynie.

 

W Warszawie jeżdżą Smarty obklejone znaczkami "L" ale prowadzą je instruktorzy którzy jeżdżą za kursantami na kat A.

Edytowane przez Plasma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: dziwne, przecież Smart występuje tylko z sekwencyjnymi lub automatycznymi skrzyniami biegów - ktoś kto miał kurs na takim aucie będzie miał kłopoty z manualną skrzynią na egzaminie. No chyba że masz na myśli Roadstera albo FourFour - nie wiem jakie tam są skrzynie.

 

W Warszawie jeżdżą Smarty obklejone znaczkami "L" ale prowadzą je instruktorzy którzy jeżdżą za kursantami na kat A.

dokladnie taki

Dołączona grafika

 

nie chodzi juz nawet o skrzynie, ale wyobrazcie sobie parkowanie albo rekaw w takim aucie :)

Edytowane przez chojrakrock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widzialem w gdansku LKe w Smarcie :o szkoda ze nie mialem aparatu

u mnie pod domem niebieski maluch z elka jezdzi bardzo czesto :lol: a i new beetle widuje ... ostatnio takze jakiegos SUV-a :) Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie pod domem niebieski maluch z elka jezdzi bardzo czesto :lol: a i new beetle widuje ... ostatnio takze jakiegos SUV-a :)

new beetla tez widzialem :D i raz seata alhambre ;]

 

jakbym zobaczel to od tylu na drodze w zyciu bym nie powiedzial ze to meras......boze jak mozna tak zbeszczescic auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy podpada, ale wydaje mi się, że tak. Oto jak ktoś skrzywdził Punto II

Dołączona grafika

Obok jak na złość właściwe światła. Jakość foty słaba, gdyż była robiona niemal w biegu. Czy sądząc po wściekłej żółtej barwie to jest sporting?

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuingo Pauer:

http://www.moto.allegro.pl/item439373914_r...ngo_tuning.html

- Tradycyjnie przerost formy nad trescia. Najlepsze wnetrze (teraz wyglada jak wozek widlowy hehe) i wyglad od tylu :D. Jednakze wielkiej tragedii nie ma... ;)

 

 

Pozdro

Mateusz

 

PS. Widze, ze cala strona tematu posszzzla. Chyba kogos urazily te kobiece czesc ciala. ;)

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...