Skocz do zawartości
Gość CBZ

Wiejski Tuning

Rekomendowane odpowiedzi

Co do gazu w wypasionych furach to wiele osób zapożycza się, albo wydaje ostatnie oszczędności tylko dlatego, że chca się pokazać, a gaz montują z tej prostej przyczyny, że po zakupie auta nie stac ich na benzynę.

 

Dzisiaj nie problem jest sprowadzić wypasioną furę z USA za cenę nowej skody fabii... Problem tylko to utrzymać ;)

 

A tu kolejna dawka skrzywdzonych samochodów:

1. Wg. mnie jedeno z najładniejszych aut na świecie zamienione w wieśmaka:

http://moto.allegro.pl/item479832405_monster_truck.html

 

2. 'Niebieska lalunia' :lol2:

http://moto.allegro.pl/item480624361_lada_...ka_lalunia.html

 

3. Poszpachlowany, połatany, z wiejskimi lambo dors i mega pokrowcami civic:

http://moto.allegro.pl/item473017144_civic...per_tuning.html

 

4. Biedna toyota MR2 z robina na auto, którym może się podniecić tylko jakiś 13 latek...

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4707609

 

Kolejne:

5. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5717504

 

6. Mega corsa 1.0 szybka i wściekła z winylem z papieru samoprzylepnego..

http://img513.imageshack.us/img513/8453/39868e324fuk1.jpg

Edytowane przez Sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Kupa kasy,kupa roboty nie powinno się tu znaleźć...

2.Wygląd auta adekwatny do miejsca pobytu/zamieszkania.

3.Coś by z tego było,ale po dokończeniu.

4.Widać trochę pracy.Co to tu robi?!

5.Klasyk :razz:

6.Nie ma źle...

 

Podsumowując nie masz gustu/stylu. I niektóre fury nie powinny tu się znaleźć.

Edytowane przez Sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polemizował bym kto tutaj nie ma gustu i stylu.

1.Kupa kasy,kupa roboty nie powinno się tu znaleźć...

i co z tego jak efekt końcowy to wioska?? No chyba, że ma sie 10 lat...

4.Widać trochę pracy.Co to tu robi?!

Nie oceniamy tutaj ilości pracy włozonej w zniszczenie samochodu tylko efekt końcowy... No jeżeli tobie się podoba toyota zrobina na kiczowate pseudoferrari to o czym my tu rozmawiamy... Kto tutaj gustu nie ma... :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol:

5.Klasyk

To był by klasyk gdyby nie brzydkie i tandetne malowanie w stylu indyjskiego autobusu, oraz orurowanie i mega chlapacz..

6.Nie ma źle...

To nie widziałeś tego na zywo..

Nie było by źle gdyby nie naklejki, malowane opony i wiejska maska z blachą ryflowaną pod wlotem :lol2: ...

 

Także nie ucz mnie tutaj stylu, bo skoro bronisz w/w aut to sam nie masz smaku i gustu.. <_<

Edytowane przez Sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co z tego jak efekt końcowy to wioska?? No chyba, że ma sie 10 lat...

Idąc takim tokiem myślenia, to wszystkie monsterki są dla dzieci w wieku 10lat....

A co tu robi replika, to już w ogóle nie łapię :unsure:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu robi replika to już w ogóle nie łapię

Wg. mnie jest to jakaś nieudolna próba tuningu. Bo bazą jest jakby nie było toyota. I mechaniecznie i konstrukcyjnie to coś bazuje na toyocie.

W tym samochodzie bije po oczach za krótki przód, zbyt wklęsłe tylne koła. Widać tu MR2. A repliką bym tej tandety nie nazwał.

Bo repliki to są auta praktycznie nie do odróżnienia ;)

 

A co do tego monstera to ja rozumiem, auta zrobione z picupów które mają 1000KM i są pięknie pomalowane.

Ale nie BMW limuzyne zamienioną w pickupa i postawioną na duzych kołach.. widze, że nie pojmujecie ocb.. :mur: Sam zamysł zrobienia z limuzyny monstertraka to dlamnie wieś.

Edytowane przez Sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sens - De gustibus non est disputandum.

Ty nie rozumiesz chyba idei tuningu wizualnego, to co dałeś to zdecydowanie nie jest wiejski tunig.

To że Tobie się nie podoba nie znaczy chyba że jest "wiocha", jedynie Civic by tu pasował, nawet Uaz jest ok. bo widać poprostu że to dowcip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo uaza "samochud w kolorach teczy miał jężdzici pod reklamą firmy produkuącej lakiery jest możliwości przemalowania. więcej informacji pod telefonem"

Sens - De gustibus non est disputandum.

Ty nie rozumiesz chyba idei tuningu wizualnego, to co dałeś to zdecydowanie nie jest wiejski tunig.

To że Tobie się nie podoba nie znaczy chyba że jest "wiocha", jedynie Civic by tu pasował, nawet Uaz jest ok. bo widać poprostu że to dowcip.

Imho nie tylko civic tu pasuje. Ciezko nazwac "nie wiejskim" obklejenie 20letniego parcha nazwami kilku firm tjuningowych, czy zrobienie owej błekitnej laguny. O hondzie nie wspominajac ;)

 

Chcesz zobaczyc idee prawdziwego tuningu wizualnego ;) ? Praktycznie 13letnie BMW:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

I dla kontastu trójeczka z tego samego okresu :rolleyes:

http://www.moto.allegro.pl/item482904624_b...ali_tuning.html

 

Czy wolalbys sie poruszac ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem, że mi osobiscie takie BMW przerobione na pickupa bardzo sie podoba. Takie.. ładne i praktyczne autko :)

 

Btw.. ktos wie co to za felgi mogą byc w tym białym BMW? śliczne

Edytowane przez MILANS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie rozumiem dlaczego sie ktos czepia tych replik, do MR2 bylo mnostwo zestawow do przerobki na rozne odmiany superwozow, wystarczylo kupic taki 'kit' miec miejsce w garazu trohe narzedzi i smykalke do roboty.

Ten monster truck tez nie ma nic wspolnego z agrotuningiem, dyskusyjne moze byc uzycie budy z BMW ale w Polsce malo jest ciekawych nadwozi w dobrej cenie wiec mozna to zrozumiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item472877668_audi_a...ng_polecam.html - Bylby fajny, gdyby nie ta naklejka, spojlerek i rury wystajace na 20cm.

 

http://www.allegro.pl/item482563874_vw_gol...yciaga_oko.html - wannabe viper

 

http://www.allegro.pl/item480220125_chrysl...gaz_tuning.html - Felgi dla elo elo rapera z US and A, czarne szyby dla prezydenta i gaz dla polaka.

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6874049 - Taka moc, trzeba jakos utrzymac na drodze, najlepiej uzyc spojlerow na cala dlugosc!

Edytowane przez Reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sens - De gustibus non est disputandum.

Ty nie rozumiesz chyba idei tuningu wizualnego, to co dałeś to zdecydowanie nie jest wiejski tunig.

To że Tobie się nie podoba nie znaczy chyba że jest "wiocha", jedynie Civic by tu pasował, nawet Uaz jest ok. bo widać poprostu że to dowcip.

I niebieska łada też ci się podobała?? :lol2:

To dobrze, że moja definicja jest inna od twojej.

 

Tuning wizualny to wg. mnie połącznie samochodu, elementów pasujących stylistycznie, ładnego malowania, oraz dobrego montażu i spasowania.

 

Synonimem połączenia słów tuning wizualny są wg. mnie np. Brabus i AMG, oraz osoby prywatne, które potrafią to robić w sposób profesjonalny.

 

Tuningiem nie moge nazwać niszczenia samochodów w stylu agro, robionych i malowanych w przydomowym garażu. Takie coś moge nazwać modyfikacjami.

Jaki sens ma dodawanie do 20letniego opla z silnikiem 1.0 spojlerów i malowanie go w stylu need for speed???? To się nie mieści w mojej definicji tuningu.

 

 

I nie mówie tu o tunigu mechanicznym bo to inna para kaloszy :D

Edytowane przez Sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item480220125_chrysl...gaz_tuning.html - Felgi dla elo elo rapera z US and A, czarne szyby dla prezydenta i gaz dla polaka.

moglbym miec takie wiesauto... juz nawet z gazem... zreszta gazu nie widac wiec nie bardzo rozumiem co to ma wspolnego z wsia... jak dla mnie jest sliczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ale ten 300C to chyba nie musial tu trafic :P. Juz pomine fakt instalacji gazowej ale wizualnie nawet ujdzie no i ta siateczka na grilla widac nie wycinana przez Henka w garazu tylko juz bardziej pro;).

Kurcze nie wiem jak wedlug was, ale wedlug mnie wiejski tuning to taka np: ospojlerowana skoda, łada z przyciemnionymi szybami i 'lexusami' albo golf z kubelkowymi fotelami, wlotami na masce i wolnossacym dieslem pod maska - to jest esencja wiejskiego tuningu.

Hehe przypomnialo mi sie jak ostatnio siedzac na przystanku (w Wawie) ujrzalem biale seicento z mlym skrzydelkiem, znosnymi felgami i wieeelkim wydechem. Oczywiscie zaczalem sie z kumplem smiac pod nosem i wytykac jakies babolki... do czasu :D. Wystarczylo, ze koles dodal gazu i uslyszalem charakterystyczne "psssśśt" (blow-off ;p) po czym szybko sie oddalil. Az mi glupio bylo ;)

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezdzi tez po warszawie biale seicento ospoilerowwane w jakiejs szopie... i do tego w srodku ta kratka bezpieczenstwa (tzw: ta od ktorej sie vat odlicza).. to jest dopiero tragedia... jakos nie moge nigdy mu foto strzelic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, bo tuning to tylko wizualny :sds mechanicznego juz nie ma... dla mnie wladowanie gazu do auta z silnikiem 5.7 hemi, ktory kosztuje w cholere kasy, ktory mozna zaliczyc do "miesni ameryki" to wiestuning. Gadanie ze to oszczedne blablabla to bajki dla dzieci. Po co kupuje to auto? lans przed lalami zrobic na ulicy?

 

Jak juz ktos pisal, gaz to niech sobie laduje do seicento, a nie do aut, ktore NIE powinny go miec. Dla mnie takie auto, to jak dla was ferrari z gazem, wiec darujmy sobie komentarze co te auto tu robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy sie.. gaz jest bardziej suchy od benzyny... rzecza logiczna jest to ze takie silniki maja mniejsza zywotnosc niz benzynowe.. o dieselach nie wspominajac.... dla przykladu powiem ze silnik fiata pandy wytrzymuje 160tys km na gazie... (mam znajomego ktory jezdzi sluzbowym, 3 sztuka zagazowana juz zajezdza... autko troche ponad poltora roku)... ogolnie dla mnie zalozenie gazu bylo by naprawde rzecza ostateczna.... ale to sie juz EOT zrobil

nie porownuj aut w firmie... fakt na gazie mniejsza wytrzymalos jest silnika ale... panda to syf one sie sypia czy z gazem czy nie a juz nie mowiac o autach w firmie gdzie kazdy zyluje auto bo nie jest jego...

 

na voyagera trzeba mieć kasę bo jw.. to najbardziej awaryjne auto na świecie wg adac ;]

 

też ie rozumiem co z tym gazem nie tak,, wolałbym mieć w samochodzie 3.2 v6 240hp na gazie mające 220 niż 2.0 150hp na superbenzynie mające 150,, w porsche może to brzmi jak profanacja,, ale. wolałbym mieć kajenkę turbo z gazem niż s bez :P ogólnie nie chodzi o to na co kogo stać tylk na co che wydawać pieniądze. jeśli nie chce palić 15l beznyny na 100 w swojej furce za 0,5mln zł to czemu nie.

nie wiem jak testy znam 3 osoby ktore jezdza... starym, nowszym i generacja z ok 2000r... nie mieli zadnych problemow ;|

 

 

Profanacja jest zabudowa instalacji LPG w aucie o zacieciu sportowym, ladowanie gazu do przecietnego amerykanca jest zupelnie normalne.

Skoro robisz komputerowe analogie rownie dobrze moglbys wysmiac zaawansowanego fotoamatora ktory inwestuje w komputer a do obrobki zdjec uzywa Gimp-a zamiast Photoshopa.

dokladnie.... popieram to...

KONIEC SYFU :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, bo tuning to tylko wizualny :sds mechanicznego juz nie ma... dla mnie wladowanie gazu do auta z silnikiem 5.7 hemi, ktory kosztuje w cholere kasy, ktory mozna zaliczyc do "miesni ameryki" to wiestuning. Gadanie ze to oszczedne blablabla to bajki dla dzieci. Po co kupuje to auto? lans przed lalami zrobic na ulicy?

 

Jak juz ktos pisal, gaz to niech sobie laduje do seicento, a nie do aut, ktore NIE powinny go miec. Dla mnie takie auto, to jak dla was ferrari z gazem, wiec darujmy sobie komentarze co te auto tu robi.

Glupoty opowiadasz, bez problemu kupisz Dodge Ram z silnikiem Hemi za stosunkowo niewielkie pieniadze, zakladajac ze ma to byc zgodnie z przeznaczeniem wol roboczy nie ma nic zdroznego w instalacji LPG.

Moge np. prowadzic interes slubny typu fotografia, wideorejestracja, wynajem aut itp. we flocie jest miedzy innymi Chrysler 300C Hemi ktory jezdzi tylko po slubach, caly sens posiadania tego auta to ladny wyglad i snucie sie przez miasto od USC do domu slubnego - dlaczego nie mialbym miec instalacji LPG? Z powodu paru oszolomow?

Edytowane przez S_Works

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak w NFS :>

 

http://www.moto.allegro.pl/item476428900_j...sce_tuning.html

 

 

-no i ten vtec pod maska xD... Koles moze i wlozyl w to troche kasy no ale mogl sobie wybrac inna baze :P - toto wyglada ochydnie.

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glupoty opowiadasz, bez problemu kupisz Dodge Ram z silnikiem Hemi za stosunkowo niewielkie pieniadze, zakladajac ze ma to byc zgodnie z przeznaczeniem wol roboczy nie ma nic zdroznego w instalacji LPG.

Moge np. prowadzic interes slubny typu fotografia, wideorejestracja, wynajem aut itp. we flocie jest miedzy innymi Chrysler 300C Hemi ktory jezdzi tylko po slubach, caly sens posiadania tego auta to ladny wyglad i snucie sie przez miasto od USC do domu slubnego - dlaczego nie mialbym miec instalacji LPG? Z powodu paru oszolomow?

jak najbardziej masz racje...

nawet do jazdy miejskiej czemu nie wlozyc gazu? Jesli ktos ma marzenia miec amerykanski wozek stac go na niego a nie stac go na paliwo to czemu nie gaz?:| przeciez po cos go wynalezli nie? A ze paru "oszolomom" sie nie podoba to ich problem nie moj :) i nic im do tego bo nie widza tego wiec niech sobie daruja komentarze! Zreszta sam jak kupie auto to wole duzy silnik i gaz niz maly silnik w benzynie... a co Wy wolicie to juz wasza sprawa bo to Wy bedziecie tym jezdzic i bulic za paliwo nie Ja!

Edytowane przez rafi15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item481419006_ciekaw...ez_minimum.html

 

zomg,, dokładnie oberzyjcie tylne znaczki

 

---------------------------------------

 

http://www.allegro.pl/item477779025_merced...ing_230_ce.html

 

bez komentarza

 

 

PEREŁKI ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daewoo vtec :lol2: ale mi to humor poprawiło

 

Bmw po nieudanej operacji plastycznej.

 

To bmw nawet bez tuningu jest bardzo brzydkie ale to co ktos zrobil z tym wozem to przekracza ludzkie pojecie... Nie zdziwilbym sie jesli wyszloby, ze koles ktory rzekomo wlozyl w zrobienie auta tyle pracy byl slepy :P.

 

O ile ten tyl wyglada jeszcze przy zmruzonych oczach jakby byl spasowany to przod... jak to zobaczylem to o maly wlos nei zwymiotowalem.

 

 

Dobranoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...