Skocz do zawartości
Gość CBZ

Wiejski Tuning

Rekomendowane odpowiedzi

Agro tuning w wydaniu USA. Cóż za precyzja wykonania i piękna mieszanka kolorów. I maławe 23" fele..

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Cars-Trucks...A1%7C240%3A1318

Pewnie auto jakiegos chlopca z murzynskiej dzielnicy, hip-hopowcy maja takie specyficzne uwielbienie dla tandety (spinnery!), pewnie kupil Navigatora i juz go "przyozdabia" a stara krype sprzedaje dla kasy na wiekszego boomboxa przy ktorym bedzie mogl sie gibac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna tak zbezczescic takie piekne auto...

 

Najlepsza jest instalacja elpidzi :lol:

 

Ten hamerykanski Chevy jest, szczerze mowiac, calkiem niezly - kiczowaty az do bolu, ale zrobiony konsekwentnie i jednolicie. Przywodzi mi na mysl czarne kino z lat 70'tych i poczatku 80'tych.

Jedyne co, to zrezygnowalbym z tych wielkich felg na rzecz mniejszych i bardziej tradycyjnych stalowek, polakierowanych na kolor karoserii (zeby pasowalo do oldschholowego wygladu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chevy masakra ;) słyszałem już że się komuś podobał ten samochód (bez tuningu),, ja mam inne zdanie, siedziałem w takim, jakość wykonania (wersja full wypas ze skórkami..) porównywalna z lanosem,, i nie podoba mi się ;;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedny toledo zepsuty swiatlami od punto2 i 406, tandetnie wykonany i tragicznie obszyty ekoskórą:

http://moto.allegro.pl/item523871419_seat_...o_i_tuning.html

 

"super stuningowany wizualnie to widac":

http://moto.allegro.pl/item516446787_fiat_...na_allegro.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym co kiedyś było toledo to więcej szpachli jest niż blachy i do tego tragicznie spasowane i wykonane. A wnętrze obszywało chyba 3 letnie dziecko.

 

Jak koleś chce peugeota 406 albo fiata punto to niech se kupi, a nie niszczy samochód.

 

Prawdziwy ogień:

http://moto.allegro.pl/item521356162_fajny_godny_uwagi.html

Edytowane przez Sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, to jest zdecydowanie calibra :D Kurcze, pomysl na agro tuning nawet ciekawy, ale nie jest do konca dobrze spasowany....auto wydaje sie zdecydowanie zbyt masywne

 

ja tam wolne obnizona serie i v6 pod maska :P

 

a ta biala....ech...szkoda akumulatora :lol:

Edytowane przez quartzXXI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item518966952_zlotko.html co ludzie robia z tymi pieknymi samochodami :/

Piekny to on dopiero teraz sie zrobil :lol: w sam raz by podjechac pod gimnazjum na "laski" :lol: Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie jest. Nawet jak się przyłożysz, to składając auto z części od innych, nie będzie ono wyglądać idealnie.To całe złotko też dziwne, a calibra do odratowania jeszcze, bo jakby z niej odczepić ten cały szit, to by nie była taka zła z wyglądu.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sysak

Estetycznie nie rowna sie ze smakiem. Bo tego ostatniego jest mniej wiecej tyle co rozkoszy z biegunki. Z daleka ( tzn na miniaturkach ) jeszcze wyglada i nie chce mi sie powiekszac na caly ekran blotnika aby znalesc odpryski czy bable w lakierze i szpary o roznym gabarycie niesymetrycznie ulozone na budzie. Po prostu widac troche wkladu pracy w zajechany bolid Opla.

Wyglada lepiej niz ta na przyklad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, ze wlasciciele owych bolidow mysla ze maja na maxxxxiora odjechana furmanke do wyrywania lachonow i szpanowania przed kumplami.

 

Jedyna sluszna, w pelni zmodyfikowana Calibra :D :

 

Dołączona grafika

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, ze wlasciciele owych bolidow mysla ze maja na maxxxxiora odjechana furmanke do wyrywania lachonow i szpanowania przed kumplami.

 

ke ? :) Słuchaj, oni doskonale wiedzą, że tak jest... :) Z tymi kumplami to zależy, bo raczej 75% facetów zda sobie z tego sprawę, że to badziew ale nie możesz powiedzieć, że np. ta pierwsza Calibra źle by działała jako wabik na laski, jakie te laski to dobrze Neo_x określił :

 

w sam raz by podjechac pod gimnazjum na "laski"

:)

 

ale działa !  :razz: Nawet nie wiesz(a może i wiesz ;) ) do jakich "crapów" wsiadają te wypacynkowane laleczki z gimnazjum. :) Calibra by była aż nad to. ;) 

 

 

Najgorsze w tych wszystkich agromodach są... lexy z tyłu.

Jak plaga... :? Większość wieś tuningu musi mieć lexy... A może to właśnie dlatego Lexus odszedł od tych lamp ? :lol:

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...