Skocz do zawartości
Gość CBZ

Wiejski Tuning

Rekomendowane odpowiedzi

nawet sie nie spodziewalem jak motoryzacja na wsiach poszla do przodu, niektorzy nawet adaptuja rozwiazania z lotnictwa w swoich wozach. ten pan np bardzo sie spieszyl. jak wiadomo czas to pieniadz, wiec stawanie na stacjach aby zatankowac kosztuje wiecej niz samo tankowanie. jak rowniez wiadomo polak potrafi i nie ma sensu wymyslac kola od nowa - skoro sa juz dzialajace rozwiazania, czemu nie dostosowac systemu IFR (in-flight refueling) do swojego wozu, coby wydluzyc zasieg maszyny bez koniecznosci marnowania czasu.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Tobie się nie podoba, mi też niespecjalnie, ale chciałbym mieć kasę, która poszła na te dodatki to samochodu - sam bodykit to jakieś 1000 PLN

Jakby tak zeskrobać i sprzedać te wszystkie debilne naklejki, spojlery, rury od piecyka, wieśniackie body-kity, niebieskie diodki i siatexy z tego tematu, starczyłoby na jakieś M3 dla ciebie i nawet nie musiałbyś przerabiać na gaz.

I jeszcze by zostało na Deltę Integrale w sensownym stanie.

Miło by się tym jeździło po polskich drogach ;) Może komuś sie to podoba ale troszkę przedobrzyli chyba. Klik yeah bardzo gustowny tył a przód przypomina nexie pomieszana z Mondeo :rolleyes:

Jest LPG, jest tuning :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jonas ty to na serio piszesz z tą kasą na ten plastik ? bo nie chce mi się wierzyć w Twoje słowa :P

serio serio

http://www.allegro.pl/item862681012_bmw_m3...el_757_099.html m3 bez potrzeby przerabiania na gaz

http://www.allegro.pl/item858935245_lancia...9_ixo_1_43.html delta w sensownym stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4124024

 

Takich ludzi powinno się karać...tak skrzywdzić takie auto :angry: Jak dla mnie jedyny dopuszczalny tuning w ich przypadku to 18" alu (najlepiej z katalogu alfy) no i ewentualnie obniżenie zawieszenia, ale to.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja będę inny i powiem, że pomijając całokształt, to rysunki bardzo mi się podobają. Może na Mercedesie Vito należącym do sklepu z farbami bardziej by pasowały, ale mimo wszystko wygląda inaczej, niż reszta samochodów na parkingu. Weźcie pod uwagę, że fotki takiej jakości i rozmiarów nie są w stanie oddać wyglądu rzeczywistego. Myślę, że na żywo robi to piorunujące wrażenie - i nie takie negatywne, jak by się mogło wydawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Na BMW to może by przeszło ale na Alfie? Nie, to auto jest wystarczające w standardzie, jedynie można obniżyć albo kupić wersję GTA ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

O ile przy okazji tamtej Alfy mozna by polemizowac, czy modyfikacja jest smaczna czy nie, Twoj wanik zabija ;)

Przecież to pick up jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na BMW to może by przeszło ale na Alfie? Nie, to auto jest wystarczające w standardzie, jedynie można obniżyć albo kupić wersję GTA ;]

A to Alfa to jakiś ideał, którego się nie rusza ? ;) Imho na taki status zasługuje np. Aston Martin, a alfa jak alfa... np. ja nie "czuję" tej "magii" marki. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...