Skocz do zawartości
Gość CBZ

Wiejski Tuning

Rekomendowane odpowiedzi

O ile przód tego auta nie licząc tarki do kartofli na przednim zderzaku jest w miare to tył tego auta to jest jakieś totalne nieporozumienie, i do tego jaka ładna tablice. A skrzydło pewnie z 100kg docisku daje w mieście - co by się lepiej w zakręty wchodziło.

No a wnętrze to już jest w ogóle magia - przełączniki rodem z F-16, dwa obrotomierze bo jeden to za mało, do tego jeden stylowy! Fajne boczki w drzwiach i do tego tapicerka rodem z babcinej kanapy na fotelach.

Przynajmniej felgi są ładne. Dołączona grafika

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło matko ale zmasakrowane to auto. :lol:

 

Niech pokaże ktoś lepsze, bardziej wypasione, zrobione w FUTURYSTYCZNYM stylu, auto wykonane we własnym garażu własnymi rękoma :) Szacun dla niego za samą włożoną pracę. Takie coś bardziej mi się podoba od kolejnego Fiata , czy BMW GT5, czy innych obleśnych nowych aut.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech pokaże ktoś lepsze, bardziej wypasione, zrobione w FUTURYSTYCZNYM stylu, auto wykonane we własnym garażu własnymi rękoma :) Szacun dla niego za samą włożoną pracę. Takie coś bardziej mi się podoba od kolejnego Fiata , czy BMW GT5, czy innych obleśnych nowych aut.

 

W przypadku takich robotek sam skill techniczny nie wystarczy ;) trzeba miec cos z artysty i "dobry gust". W koncernach motoryzacyjnych designerem nie zostaje byle kto ;) Widac ze ktos tu ma rece inzyniera ale projektowanie niech zleci komus innemu bo to wyglada oblesnie.

Edytowane przez Carson
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam realiów ślubowo-weselnych, ale normalnie coś pokroju starego Rolls'a chyba koło 1k? Więc tu oczywiście cena wygórowana za "prawie" RR, ale sądzę że i tak w "okolycy" ma branie. Natomiast śmieszna jest cena 220k za auto.

Edytowane przez Tony Soprano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja sie nie znam, ale mnie sie podoba. Stonowane kolory, nic sie zbytnio nie wyróżnia, co najwyżej przód troche dziwny, ale nie znam oryginału.

 

Oczywiście nie jestem dresem i z tego powodu bym BMW nigdy nie kupił, po prostu oceniam wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma źle. Wygląda na ładnie utrzymanego i do tego chyba jest po swapie i dobrym tuningu (jeśli te 287km to prawda). Wrzucić tylko oryginalne klosze lamp na tył ja bym jeszcze zmienił felgi bo te mi się nie podobają.

Harry Lloyd, zakuty łeb z Ciebie i tyle... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...