Skocz do zawartości
Gość CBZ

Wiejski Tuning

Rekomendowane odpowiedzi

SlavOK, zrób screena i wrzuć w spoiler, bo ta aukcja prędzej, czy później zniknie, a pasuje potomności pokazać, jakich rzeczy nie robić z autem.

Chciałem jeszcze coś napisać na temat tego poldolota, ale dwa powyższe posty w stu procentach oddają treść mojego przekazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SlavOK, zrób screena i wrzuć w spoiler, bo ta aukcja prędzej, czy później zniknie, a pasuje potomności pokazać, jakich rzeczy nie robić z autem.

Chciałem jeszcze coś napisać na temat tego poldolota, ale dwa powyższe posty w stu procentach oddają treść mojego przekazu.

 

dla potomnych:

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciach!lony profan, niech zdycha on i parszywe bachory jego, mór na jego owce i sporysz na zboża. Tak się nie robi, to gorzej niż jakby zdefekować pod Ścianą Płaczu i podetrzeć się Biblią.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Coupe robi się Ferrari, tak samo jak z MR2. Nie znasz się :P

 

Oby to cuś trafiło do normalnego człowieka, który kupi to auto i zrobi z niego z powrotem uno. Byle tylko dobre zabezpieczenie antykorozyjne machnął :lol:

A jeżeli nie, to niech chociaż skończy jako dawca do jakiegoś kit-cara, czy innego wynalazku na KJSy. Seicento 1.3 turbo... oj by się działo :D

Poza tym: "cena za gołą karoserię" whahahaha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraj pochodzenia: Hiszpania

Status pojazdu sprowadzonego: sprowadzony / nieopłacony

 

Śmiejcie się lub nie, ale po tym co się naoglądałem wśród imigrantów w Szwajcarii te przeróbki na pewno zostały zrobione przez bezrobotnego 25-letniego Eduardo mieszkającego w jakiejś rybackiej wiosce na hiszpańskim zadupiu. :P Takie pedalskie akcenty jak te gwiazdki rozpoznaję z daleka, a w szwajcarii idiotyczne spoilery i motyw szachownicy i nakleja na Swojego żółtego, białego albo czarnego Leona 2.0TFSI albo Cuprę prawie każdy niski koleś o ciemnej karnacji i z włosami na żelu, także jak widać drugi koniec Europy a problemy te same. Nam tylko mogą zazdrościć allegro i dostępu do tanich zderzaków z laminatu :lol:

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[zdjęcie]

 

:oops:

 

Taka rada na przyszłość - albo zmniejszać zdjęcie przed wgraniem, albo skorzystać z hostingu dającego możliwość umieszczenia odnośnika z miniaturką : )

 

Dołączona grafika

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...