Skocz do zawartości
Gość CBZ

Wiejski Tuning

Rekomendowane odpowiedzi

Mój top-secret mobil zauważon, pora zmienić miasto.

 

 

Nie, nie widziałem tego ulepa. Może właściciel przyjrzał mu się w tym słońcu dokładnie i nakrył wstydliwie jakąś plandeką.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę nic wiejskiego w pewnej szkole tuningu - osobiście nie lubię go, nie podoba mi się, ale czy od razu pasuje to do tematu o tuningowych failach - cóż, o gustach się nie dyskutuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieska buma porywa dziatwę szkolną! Oh wait.

 

 

Volkswagen Polo TUNING PUZZLE

Samochód dodatkowo posiada: drzwi, klapa bez klamek otwierane na pilota, lusterka z diodami, znaczek, aluminiowe dywaniki, sportowy tłumik, aluminiowe nakładki na pedały, podświetlana maska i silnik ultrafioletami, el. reg. reflektorów, sportowa kierownica i wiele innych.

1272 cm³ (Moc 54 KM / 40 kW)

Total ownage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat (niedokładny, bo z pamięci) z forum BMW - "nieważne co pod maskę wsadzisz, i tak objedzie cię dzieciak w zdłubanej Hondzie" :>

 

Mimo wszystko lepszy był ten bałwan, który tak długo kręcił bączki pod swoją zapyziałą szopą, aż sfajczył cały dresowóz.

Filmik powinien być wyświetlany strażakom na kursie pt. "wszystko co można zrobić źle w czasie gaszenia samochodu".

 

Anegdotka na temat - klient zostawił w pewnym warsztaciku Skodę A4 czy tam A6 na usprawnienie car-audio. Faceci, którzy mieli się tym zająć, postanowili najpierw sprawdzić, co samochód potrafi na drodze, silnik 3.2 i napęd quattro inspirują wszak niejednego. Sprawdzili, zawijając się na drzewie i tyle było z 3.2 quattro. Właściciel auta postawił sprawę jasno - mają mu oddać sprawną, nierozbitą Skodę w ciągu miesiąca i wuj go interesuje jak to zrobią. Jak nie zrobią, to on wróci z kilkoma "chłopcami z miasta" i porozmawiają sobie inaczej, po co fatygować Policję do takich drobiazgów.

Ciekawscy acz pechowi oblatywacze musieli wziąć kredyty, żeby kupić taką samą Skodę i uratować kolana przed przewierceniem. O ile wiem nie próbują już co potrafi auto klienta, obojętnie jaki ma silnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anegdotka na temat - klient zostawił w pewnym warsztaciku Skodę A4 czy tam A6 na usprawnienie car-audio. Faceci, którzy mieli się tym zająć, postanowili najpierw sprawdzić, co samochód potrafi na drodze, silnik 3.2 i napęd quattro inspirują wszak niejednego. Sprawdzili, zawijając się na drzewie i tyle było z 3.2 quattro. Właściciel auta postawił sprawę jasno - mają mu oddać sprawną, nierozbitą Skodę w ciągu miesiąca i wuj go interesuje jak to zrobią. Jak nie zrobią, to on wróci z kilkoma "chłopcami z miasta" i porozmawiają sobie inaczej, po co fatygować Policję do takich drobiazgów.

Ciekawscy acz pechowi oblatywacze musieli wziąć kredyty, żeby kupić taką samą Skodę i uratować kolana przed przewierceniem. O ile wiem nie próbują już co potrafi auto klienta, obojętnie jaki ma silnik.

 

 

A nie Audi ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod maska

hehe dopiero twoj post sklonil mnie do zajrzenia w ten link. w srodku auta spoko, ale komora silnika -> :lol2: <-

 

jak to pielegnowac? milusi pokrowie na aku, musi mu byc wygodnie.

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupili strucla, obszyli co się dało. Robił za żywą reklamę firmy tapicerskiej na zlotach spotach i czym tam jeszcze. Wyeksploatowali na maksa. Teraz chcą sprzedać. Żal mi tylko ewentualnego nabywcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupili strucla, obszyli co się dało. Robił za żywą reklamę firmy tapicerskiej na zlotach spotach i czym tam jeszcze. Wyeksploatowali na maksa. Teraz chcą sprzedać. Żal mi tylko ewentualnego nabywcy ;)

 

I tu moim zdaniem mamy wiejski tuning.

Bo przekroczyli pewną granicę, a mogło być tak pięknie.

Wiejski tuning, to nie tylko kicz, to także przerost formy nad treścią.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na wiejskim tuningu ani na reklamie.

Wydaje mi się jednak, że reklama nie potrafi się obejść bez przekraczania granic.

Jeśli rzeczywiście auto miało pełnić funkcję reklamową, przegięcie jest niezbędne.

Inaczej, gdyby stało fajne stonowane auto nie byłoby wiadomo, czy zwracać uwagę na felunek, lakier czy co tam jeszcze.

Gorzej jeśli ktoś wywalił kupę kasy aby sobie "upiększyć fure".

 

Zgadzam się więc, że granice zostały przekroczone, nie znając intencji sprawcy trudno jednak go oceniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to za Was zanafcy tuningu zapytam jaki sens mam wlewanie świecących płynów do chłodzenia wodnego kompjuterów czy wycinanie fikuśnych okienek i pchanie kolorowych diodek do obudowy PCta ? ano taki sam sens jak i obszywanie skorą tego co jest pod maską tego samochodu, więc jak zaczynacie szydzić to pierw spójrzcie na własne podwórko ;)

Mi osobiście się to nie podoba (ta skóra) ale pewno istnieje taka szkoła tuningu i chwała za to temu komuś co się chciało taką pracę wykonać wykonać bo tej pracy tam było sporo a nie jest to też jakaś wieś pokroju lexus luki w bmw e36...

Edytowane przez slavOK
  • Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...