Skocz do zawartości
Gość CBZ

Wiejski Tuning

Rekomendowane odpowiedzi

trochę chyba przesadzacie ja bym to nazwał "nie do końca udanym tuningiem" szczególnie środek jest paskudny (chyba im chęci opadły) no i przód

 

tekst żeby przyjechać z laweta po samochód bo ma niskie zawieszenie jest śmieszny ? po co mi samochód który trzeba wozić na lawecie pod żadną "wiejska" imprezę nie podjadę ....

 

trzeba przyznać że włożyli w to auto dużo pracy ale coś im nie wyszło......

Edytowane przez termit_tm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozna :). Ja wlasnie skonczylem darmowy kurs na wozeczki widlowe sponsorowany przez UE :) - sie dzialo hehehe...

sie wie, a baczki to czysta poezja, tylko w glowie sie pozniej kreci :lol2: wystarczy troche nudy w pracy i jeden wozek a zabawa lepsza niz z pseudo sportowymi wozidlami ;) szkoda ze jeszcze nie widzialem tuningowanego wozka widlowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie wie, a baczki to czysta poezja, tylko w glowie sie pozniej kreci :lol2: wystarczy troche nudy w pracy i jeden wozek a zabawa lepsza niz z pseudo sportowymi wozidlami ;) szkoda ze jeszcze nie widzialem tuningowanego wozka widlowego

A podjedź pod ścianę, zaprzyj się widłami i wciśnij gaz :D Dużo pachnącego dymu i nie trzeba się martwić że opona się zniszczy (mowa o pełnym ogumieniu)

 

Co do tej Acury to trochę jej szkoda takie fajne auto ;/ I te drzwi ala Delorian :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zglupialem przy tym golfie ;) ze jak? ze kto? ze co? jedynie ten czarny mat ujdzie :)

A podjedź pod ścianę, zaprzyj się widłami i wciśnij gaz Dużo pachnącego dymu i nie trzeba się martwić że opona się zniszczy (mowa o pełnym ogumieniu)

no tego to jeszcze nie probowalem ale robilismy wyscigi, start na mokrym pod gorke i kto dluzej bedzie palil laczki :) ewentualnie kto pierwszy wymieknie od baczkow, najlepszy byl koles, ktory jezdzil spychaczem volvo takim dwudziestoparo tonowym klockiem, jego praca polegala na wjechaniu z jak najwiekszym impetem w gore zboza, widok takiego czegos niemal w powietrzu bezcenny no i koles wiecznie zadowolony chodzil :) to taki maly offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... nie chce mi się komentować głupich emaili i podtekstów - z forum na którym większośc użytkowników to galeria kolesi z 14mm szkłami na nosie wetknietymi w swoje ukochane komputerki i grających w jeszcze bardziej powalone gry tylu CS . Lata mi ich opinia w okolicach mojego tyłka .... Jak Ci się nie podoba ten samochód, to nie wchodź na tę aukcję i tyle ... nie bedziesz miał problemu żadnego .. Powiem Ci dla wiadomości Twojej i Twoich kolegów z forum, że samochód ten został wybrany w 2003 roku przez większą ilość firm tuningowych jako najlepszy eksponat do prezentacji ich produktów na targach i stał dwa dni na gali tuningu oblepiony nazwami jednych z większych firm tuningowych w Polsce. Więc uznajmy, że w takim układzie w wiekszości firm prezesami są wieśniaki.. a wiekszość firm lubi się oblepiać naklejami po wiejskich samochodach. .....a wy elita polskiej komputeryzacji z miasta powinniscie zająć ich miejsca .. bo przecież kompletnie się nie znają fachowcy od aut na tuningu ...

Jak dla mnie możesz podzielić sie opinią na ten temat ze swoimi kolegami ....

oto co napisal koles na maila w ktorym napisalem ze ma wlasna rubryke tutaj i ze ma wiesniackie auto i co go sklonilo do zrobienia tego:P:P

zbulwersowal sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojej!

 

 

ciekawe co za firma wystawila ta fure ;]

tez sie zastanawiam:D

aha no chyba kazdy zczail ze chodzi o ta zielona acure z allegro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochody z "Pimp my ride" są, powiedzmy, specyficzne :>

Choć ten tutaj spełnia wymogi programu - masa świecidełek, ładny lakier, felgi bling bling i nawet palcem nie ruszone przy kwestiach mechanicznych w silniku - pełne 1.4 litra nieokiełznanej, rwącej asfalt mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są specyficzne, na maksa efekciarskie i odpustowe. Ale raczej trudno porównać tą fabię z jakąś niewykrywalną dla radaru calibrą (znaczy uberkanciastą), albo czarnym golfem, który ma z tyłu drewnianą klatkę.

Ja wiem, że to kwestia gustu...

Ale jeszcze trochę, a ktoś wrzuci tu cosworth'a z tekstem "ale ma wieśniacki spoiler" ;]

 

I żeby nie było, nie jestem miłośnikiem wizualnego (wolę malucha z silnikiem ferrari niż ferrari z silnikiem malucha) ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koles na lakierowanie tej skody wydal pewnie wiecej niz 10 naszych tjuningowcow razem wzietych na swoje auta do tego widac ze staral sie, co do pimp my ride, musicie tez zauwazyc ze wiekszosc odcinkow to ameryka, a tamtejszy styl jest zupelnie odmienny od europejskiego i generalnie ciezko w usa spotkac auto z silnikiem 1.4l no poza priusem bo on chyba ma taki w zestawie z elektrycznym, u nich malolitrazowe silniki to 2-2.5l, nie zebym byl zwolennikiem tuningu 1.4l ale tutaj auto raczej nie do scigania

@leborg: ja podobnie, mina kierowcy takiej calibry czy golfa bezcenna jak go taki maluch na swiatlach zostawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu jest polska i ogólnie mało jest ludzi z sercem do odpustu optycznego. Skodka cóż za włożoną pracę restekpa ale no właśnie,, lans przy 40kmh i pewnie 15s do sety żeby to wszystko ładne rozpędzić,,, niby nie jest wiejska bo obcieka pieniążkami,, tak to w skrócie wygląda. Czy się komuś podoba ?? Pewnie tak,, ja bym do tego nie wsiadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item451357291_porsc...na_swiecie.html

 

Biedne porsche ze światłami od peugeota...

Co Wy chcecie od tego Porsche? Jak dla mnie bardzo fajnie zrobione autko, moze poza glosnikami w drzwiach (choc podobno oryginalnie tez takie byly, jak mi tu ktos napisal).

 

Niedlugo beda tu smiechy ze wszystkiego, co nie jest seria...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...