Skocz do zawartości
Gość CBZ

Wiejski Tuning

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys byl na oslej taki temat, ale jego zywot skonczyl sie ponad 4 lata temu ;]

Czekam na propozycje z cyklu: 'jak nie tuningowac' auta [;

 

Pierwsze 'lepsze' ode mnie:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to internet jest pelen takich tematow, byle forum motoryzacyjne ma taki watek. Wiekszosc wybitnych egzemplarzy sie powtarza i nie widze wiekszego sensu w istnieniu takiego tematu u nas, ale go nie zamkne, moze zrobi to inny moderator ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to internet jest pelen takich tematow, byle forum motoryzacyjne ma taki watek.

Po co odwiedzac inne fora [;

Idz lepiej zadaj zagadke, bo ja nie mam pomyslu.

Tylko blagam, nie wrzucaj zdjec cycatych bab ;]

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgladam sie za Coltem dla siebie i patrzcie co znalazlem w jednym ogloszeniu. Najfajniejsze jest to, ze tyl ma seryjny xD:

E tam to nie tuning. To "wartość użytkowa" na zimę do odgarniania śniegu jak znalazł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wrzucacie wszystkich do jednego wora? Nie wszyscy swoim tanim tuningiem chca sie dostac do kolejnej edycji fast n furious ;) Nie mowie tu przyspawanych rynnach, czy spojlerach z paneli podlogowych tylko ciekawych modyfikacjach ktore ewidentnie nie sa proba nasladowania tuningu "zza oceanu", a udziwnieniem samochodu. Np ten ford ka ktory wkleil berkut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carson nie wrzucamy do jednego wora... ale jak zobaczylem tego forda ka z pletwa to sie poplakalem ze smiechu :P

Swoja droga wczoraj widzialem sliczne audi 80... ogolnie nie podobaja mi sie te samochody.... ale byl bardzo delikatnie zrobiony... ladne bodajrze 17calowe felgi wsadzone na niskich profilach, obnizony, lakier wypolerowany ze swiecil sie jak nowy... system audio... no bajka :) az chcialem stanac i zaczac fotki robic ale jakos tak glupio mi bylo przy wlascicielu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh spoiler zywcem z samolotu....

 

A przed nim widac naczepe ciezarowki :) Pilkingtona... mieszkam obok fabryki :)

 

@Racuch - skad jestes ??

oj panie wschodnia sciana

Białystok ,postaram sie jeszcze popykac troche podobnych perełek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka moich fotek

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Dołączona grafika

Znana impreza. Na zywo to wyglada ... ekhg oryginalnie :lol:

 

Dołączona grafika

VW@BMW ;)

 

Dołączona grafika

Zagadka - czym to bylo jak wyjezdzalo z fabryki :D ?

 

Niestety jak widze jakies specjaly, to w 90% przypadkow nie mam jak zrobic fotki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...