Skocz do zawartości
Gość CBZ

Wiejski Tuning

Rekomendowane odpowiedzi

Nic dziwnego tu nie widzę ;)

Samochód na szwedzkich blachach, a będąc ostatnio na wycieczce w Norwegii widziałem całe mnóstwo samochodów z takimi światłami. Wystarczy się przejechać w środku nocy po ich krętych, leśnych drogach by się domyślić po co montują takie światła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sens

Tia strasznie wiesniackie biorac pod uwage ze widocznosc = poprawa bezpieczenstwa. Wszystkie kadetty z tona szpachli i spoilerami WRC, orurowanie Aster tudziesz spychacze zamiast zderzakow w Calibrach odpadaja przy tym wiesniackim komplecie lamp w Saabie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tandetne chińskie halogeny,które nie pasowałyby do żuka w sportowym kombi za ponad 100000zł.. Ja to widziałem z bliska, niestety wałściciel kręcił się w pobliżu auta i dlatego mam tylko to foto. Może sytuacje rozjaśni szerokość tych światł od grilla (patrząc z boku) czyli jakieś 15cm. Jak ktoś chce jeździć bezpieczniej to zamawia za 1100zł halogeny, konfigurując auto, a nie wiesniaczy fure...

Tak to wyglądało:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sklep dla ciężarówek, a my tu mamy kombi o sportowym charakterze...

Ja widziełem te światła na żywo, gorszej tandety nie można było zamontować, a nawet gdyby te światła były jakieś niesamowicie wypasione to co z tego, jak to auto wygląda z nimi jak fura nowobogackiego wieśmaka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sklep dla ciężarówek, a my tu mamy kombi o sportowym charakterze...

Ja widziełem te światła na żywo, gorszej tandety nie można było zamontować, a nawet gdyby te światła były jakieś niesamowicie wypasione to co z tego, jak to auto wygląda z nimi jak fura nowobogackiego wieśmaka??

Lepszej foty nie mogłeś zrobić bo kręcił się właściciel ale za to dokładnie obejrzałeś reflektory :lol: Co z tego że auto kosztuje 100K? Może nawet kosztować 500K i jeśli te te reflektory spełniają swoją funkcje to nie widzę w tym nic z wiejskiego tuningu tak samo nie widział bym wiejskiego tuningu w spojlerach ala półka na książki jeśli były by zamontowane zgodnie z przeznaczeniem i spełniały swoją funkcje, a nie szpeciły auto z silnikiem 1.6 :damage_wall: Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sklep dla ciężarówek, a my tu mamy kombi o sportowym charakterze...

Ja widziełem te światła na żywo, gorszej tandety nie można było zamontować, a nawet gdyby te światła były jakieś niesamowicie wypasione to co z tego, jak to auto wygląda z nimi jak fura nowobogackiego wieśmaka??

Jestem przerazony jak czynny mozna stawiac opor jesli chodzi o zrozumienie istoty posiadania dodatowych halogenow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sens przyznaj tzw. "FAIL" i po sprawie, bo nikt poza Tobą nie widzi tu nic wieśniackiego ... bo naprawdę nie ma. Czasem trzeba się zastanowić jeszcze raz nad określeniem "wiejski tuning" bo wrzucane tutaj fotki zaczynają daleko odbiegać od prawdziwego jego znaczenia.

 

 

BTW, jakbyś widział w zdezelowanej 20 letniej furze sklejony reflektor taśmą klejącą to też uznałbyś to za wiejski tuning ? ;) Czasem rzeczy praktyczne nie wyglądają ładnie, ale nie zawsze muszą. Esteta by się przyczepił do tych lamp i zrobił je inaczej. Pokazane lampy z tuningiem nie mają nic wspólnego a zwłaszcza z wiejskim. :)

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pis n luv ;P ładnie to nie wygląda ale nie o to jak widać chodziło

 

perły allegro

 

czegone robi się pięknym samochodom ;)

 

http://www.allegro.pl/item698322576_spider...tuning_ntc.html

 

calibra i wzystko jasne

 

http://www.allegro.pl/item691120380_opel_c...b_zamienie.html

 

perła allegro na ten tydzień: o ku..

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8880195

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego asa widziałem ostatnio w Sopocie:

 

Dołączona grafika

 

O ile to możliwe to w rl wygląda jeszcze gorzej..

samochd jest ze szwecji, a tam to dość powszechna praktyka, pakuja takie cuda nawet do aut za 300 000, z tym ze oni to robia dla bezpieczenstwa, jakby sie raz zapuscil w polnocne rejony naprawde bys docenil te swiatla, widzialem to na chyba wszystkich volvo w tym xc90, tam to byla masakra bo byly wysoko do tego 3sztuki i jak wszystko bylo wlaczone mozna robic za latarnie morska Edytowane przez siwy05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciagle mnie intryguje po co ludzie montuja tylnie agresywne lotki przy FWD hatchbackach...

bajer nie bajer (choć tutaj bajer...) popatrz np na seaty z WTCC. docisk musi być wszędzie. bez względu na to czy to FWD czy RWD. inaczej mamy coś takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rozumiesz pojecie agresywne? W porownaniu do nich spoilery z WTCC moga robic za listewki boczne drzwi. I nie bedzie takiego efektu jak zaprezentowales. Bo wiesniackie spoilery w takich przypadkach dociskaja tylnia os kosztem przedniej i w najlepszym przypadku mozna miec tylko ogromna podsterownosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sens ale zes doje$@$ lol

Z reszta jak patrze na ten temat to wiekszosc samochodow ktore nie sa mercedesami to wiejski tuning....

 

Macie kolejnego mistrza

http://allegro.pl/item703897247_mondeo_ghi...alu_tuning.html - zrob z mondeo S8

 

kolejny

http://allegro.pl/item693696696_accord_max...ambo_doors.html -cena drzwi 3krotnie przekracza cene auta, ale to nic ;]

 

moja ulubiona marka

http://allegro.pl/item694707871_golf_ii_1_6_td_tuning.html - jemu juz nic nie pomoze. najlepsze wydeczy ;]

 

Nexia

http://allegro.pl/item701742494_nexia_tuni...rok_zobacz.html -szkoda ze tylko 4 wydechy, moze niestarczyc na 1500cm3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda schludnie i nie wali po oczach? gdzie który jaki spider? elementy tjuningowe to jest uniwersalny chłam... raz że jakością kuleje a dwa że wyglądu to w ogóle nie ma. maksymalnie kanciasty zestaw z tysiącem dziur do tak pięknego auta??? popatrz jak on wygląda z profilu. kompletnie zdemolowane auto. do tego auta jedynie dedykowany zestaw nakładek albo w ogóle całych błotników i progów. i to z szczególnym uwzględnieniem efektu końcowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój boże gdyby nie ten przód w tym bmw, ktoś miał zły dzień jak go robił albo brał lekcje u designerów Sangyonga inaczej tego opisać się nie da przód jest po prostu szkaradny :kijem:

 

aha no i trzeba jeszcze napomknąć o nexii zapodanej przez jonathana dla gościa co to przerabiał się tylko jedno ciśnie na usta, Brawo Jasiu twoja nexia wygląda jak kadet bardziej niż kiedykolwiek ukazałeś jej prawdziwe korzenie perfekcyjnie no i te pokrowce "miśki" poezja

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiąc lekki OT i nawiązując do BMW: Ładnie musiała być zajechana ta M-ka, że silnik który ma 286KM i waży w cholerę, daje lepsze osiągi niż dużo lżejszy 3.2 z 320KM. Nie pamiętam jak tam z Nm, ale mimo wszystko ciekawe, bardzo ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno nie widzialem tak brzydkiego

 

http://moto.allegro.pl/item706904066_e36_4...stu_kociol.html

Ho ho klasyk! Dawno nie widzialem takiego g wna, milo ze wlasciciel zamiescil sie na zdjeciu to zwiekszlo moj ubaw, jak by to powiedzial pewnie on "sam sie zdisowałem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.2 to R6, 4.0 to V8. V-ka nie powinna być wyższa od rzędówki biorąc pod uwagę rozchylenie cylindrów. No chyba że mu się inne graty nie mieściły, ale np 4.0 bez oporu wchodzi do E30 po "małym przemeblowaniu".

silnik montowany maksymalnie na odjebsię.... jak miska olejowa nie przerobiona to jedyne co pozostanie to wywalić silnik na tyle daleko do przodu aby nie haczyła o cokolwiek i "jazda"... żenada... zwłaszcza że w necie jest masa schematów dla suchych misek olejowych albo te od miski od alpiny B8.

 

no a właśnie skoro jesteśmy przy alpinie.... nie bijcie panowie to nie moje auto!!!

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

polska wieś myśl w pełnej okazałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten koles to nie wlasciciel. Mieszkam niedaleko tego kogos, to auto w realu wyglada jeszcze gorzej.A do sprzedania juz stoi jakis czas, co kolo niego przejezdzam to micha mi sie smieje, a fotki juz dawno mialem zamiescic, ale jakos nigdy aparatu przy sobie nie mialem. Teraz zostalem juz wyreczony przez samego wlasciciela i poszukiwaczy LOL`ow :)

Tak czy siak, samochody w rekach wlasciceiela tego prosiaka nigdy nie sa w dobrym stanie. Wszystkie bmki jakie widzialem byly zajechane, czesto pojawiaja sie oni na zlotach bmw i pokazuja swoje "mozliwosci" driftu, a raczej palenia gumy bo do tego sie to sprowadza. Opon im nie szkoda bo maja sklad uzywanych opon araczej graciarnie opon.

 

Kuzyn znajomego kupil od nich niby "okazje" Mercedesa SEC`a, co sie potem okazalo kombinowanego na maksa, poskladanego chyba z kilku a do dzis nie wiem czy doprosil sie o karte pojazdu bo w chwili sprzedazy jej ponoc nie mogli znalezc...

Edytowane przez krzyss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...