Skocz do zawartości
dymy

Pci Device?

Rekomendowane odpowiedzi

nie jestem zbyt biegły w temacie tych radków ale zauważyłem pewną prawidłowość. po zamontowaniu karty w slocie PCI-E i zainstalowaniu sterowników (próbowałem różne) w menadż. urządz. pojawia się nieznane urządzenie w postaci PCI Device (?) gdy włożę i zainstaluję kartę z rodziny GeForce, nie ma tego problemu - wszystko pięknie się instaluje i nic nie wisi w mu. z tego co zauważyłem temat tyczy się kart 2400 Pro oraz XT (i pewnie innych należących do tej samej rodziny). może mnie ktoś oświecić co to za urządzenia? może to kwestia jakiejś poprawki do systemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dymy' date='24 lis 2007, 11:10' post='2823746'... pojawia się nieznane urządzenie w postaci PCI Device (?) ...

 

No właśnie - zauważyłem u siebie to samo ma HD 3870. Czy to w czymś przeszkadza? Bo ja u siebie nie mogę odpalic 3D Marka :(

Czy ktoś zna odpowiedź?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LiZzArD wpisz w google hotfix 3d Mark i ściągnij sobie poprawki do 3d Marka obsługujące ATI itp. Otóż mam to samo na Radeonie HD3850 jak i na Radeonie X600 pojawia się to PCI Device i nie wiem co to jest. System chodzi bez problemu, gierki się nie wieszają :) wyłączyłem to o ile dobrze pamiętam. Edytowane przez Marcinas83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LiZzArD wpisz w google hotfix 3d Mark i ściągnij sobie poprawki do 3d Marka obsługujące ATI itp. Otóż mam to samo na Radeonie HD3850 jak i na Radeonie X600 pojawia się to PCI Device i nie wiem co to jest. System chodzi bez problemu, gierki się nie wieszają :) wyłączyłem to o ile dobrze pamiętam.

http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst...xp/hdmiaudio-xp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomniane urządzenie dotyczy wyjścia audio przez port DVI czyli wbudowany kontroler dźwięku w karty graficzne z serii 2xxx. Zawsze przy instalacji sterowników od grafiki na czystym systemie przed instalacja sterw. do grafiki proponuje zainstalowac sterowniki od płyty głownej i dźwięku na MB, zrestartowac komputer a nastepnie dokonac instalacji sterownikow do karty graficznej. Jak napisał kolega wyżej, jest link do sterowników ATI HD Audio.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...