Skocz do zawartości
sw1ssst

Wyjaca Zasilka

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, od dluzszego czasu moj zasilacz jest glosny (za glosny)

Tzn jak zalacze kompa to jest cisza ale pogram troche - uszy odpadaja (slychac nie szum a lozysko)

I obroty nie spadaja nawet jak caly czas kompa mam w idlu (jak przyloze reke jest zimny, powietrze wydmuchiwane tez jest zimne)

Konfig pentium d820 2x2.8GHz, 1GB ram dysk sata, dvd i geforce 6600gt

Myslalem nad wyczyszczeniem bebechow zasilacza bo troche syfu tam jest

I co myslicie nad wymiana coolera? Mam teraz 80mm cooler, myslalem nad jakims coolerem AC bo mam fryzjera i jest cichutki wiec moze bym wyciszyl zasilacz ew. wywiercil bym dziure w przedniej czesci zasilacza i wymusil bym przeplyw powietrza ale i tak ten standardowy cooler zasilacza jest za glosny :angry: Boje sie tylko ze te AC maja za mala wydajnosc i nie sprostaja obciazonemu zasilaczowi i komp pojdzie w ...

Zasilacz Enlight 400W PFC

Pomoze ktos?

Edytowane przez LMAO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyszaj w zasilaczach są wentylatory o wysokiej mocy, w zależności, czy Twój enlight ma 12 czy 8cm wentylator weź np wentylator Zalmana, bo sa one mocne np. 80mm ma 3000obr a 120mm ma 1800obr, w dodatku wentylatory tanie jak barszcz 15-20zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...