Skocz do zawartości
katoda

Obudowa Do 200 Pln Z Jednym Konkretnym Wymogiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono!

Planuję malutką rozbudowę komputera i obawiam się że w moim 18cm Tracerze z rączką może nie zmieścić się planowany Scythe Infinity. W związku z tym chciałbym zmienić obudowę na coś o szerokości min. 20cm, z jednym ważnym zastrzeżeniem - przyciski i panel z gniazdami USB, mikrofonu itp umieszczone JAK NAJWYŻEJ. Oczywiście równie ważne są priorytety typu przewiewność, ustawność, sztywność, jakość, miejsce na wiatraki min. 12cm itp, ale warunek z panelem jest chyba najważniejszy - obudowa stoi na podłodze i mam już dosyć grzebania przy podłodze żeby np. podłączyć pena. Z tych samych powodów odpadają obudowy z zamykanymi drzwiczkami.

Po szperaniu na forum i w sklepach mam faworyta: Cooler Master Centurion 532

I oczywiście jak zawsze przed zakupem chcę się dowiedzieć czy dobrze wybrałem, jak również czy w podanych widełkach cenowych można znaleźć coś lepszego (np. z grubszymi blachami).

Oczywiście forum przeszukałem, używając słów-kluczy typu "wysoko", "wyżej", "góry" ale bez miarodajnych wyników :?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...