Skocz do zawartości
DEVILEK

Na temat Matiz'a

Rekomendowane odpowiedzi

Srednio mi sie to podoba, ale moze to byc ostrzezenie dla innych userow ...

 

Jak pewnie wiecie OC Team Poland byl tworzony przez dwie osoby; ja i Matiz -- ( w sumie 3, Sojer status wiecznego czlonka, wyjechal do Kanady, ale nadal pozostaje moim kumplem, z ktorym zawsze moge pogadac ).

 

Siakis czas temu postanowlismy wspolnie zrobic sobie przerwe od oc, tym samym kaskada zbudowana przez Piotresa poszla na sprzedaz.

 

Zalozenia byly takie : Matiz mowi mi, ze chce 1200-1400 zl za kaskade, reszta dla mnie. Ja sie podjalem sprzedazy kaskady dlatego, ze jestem bardziej znany niz On nie tylko tutaj.

 

Po pewnym czasie pojawila sie oferta za dobra kase z Wysp Brytyjskich. Po pertraktacjach, umowach, doszedlem z kupujacym do porozumienia w sprawie wysylki, platnosci etc.

 

Matiz jak osoba maja 100% praw wlasnosci do kaskady ( on ja zakupil od Piotresa ), zgodzil sie na warunki jakie wynegocjowalem z kupujacym, czyli 500 euro pierwsza wplata + 150 euro po otrzymaniu i sprawdzeniu kaskady.

 

W czasie pieniadze szly do na konto patpal Matiza ja wykonalem pewne prace, aby kaskada miala rece i nogi ( no podstawa, reinsulacja ssacej, + zaizolowanie kawalka kapilary, ktory odstawal od ssacej ).

 

Braklo troche armaflexu, aby dokonczyc robote, to tez u ryby zostaly zamowione potrzebne czesci ;) ( dzieki )

 

W tym czasie kasa doszla, a ja sie wplatalem w klopoty finansowe ( w sumie z mojej winy, ale wsio sie zakonczylo ok ), znalem Matiza i sadzilem, ze kasa dojdzie i wsio bedzie ok dla mnie; jednakze tak sie nie stalo.

 

Kasa owszem doszla i ... Matiz kupil sobie 88GT + opony do samochodu ( w koncu miesiac wczesniej zdal prawko :? ). W sobote 2 tyg. temu Matiz pojawil sie u mnie w celu takim, abysmy zapakowali kaskade itp. Jak sie potoczylo spotkanie lepiej nie wiedziec.

 

Kaskade zabral do siebie i tyle go widzialem. Kupujacy kaskady nie dostal, na maile nie odpisuje, telefonu nie odbiera, na esy odpisuje w stylu "[ciach!] cie to obchodzi".

 

Ostatnio chcial sprzedac celle 1000 @ gielda ppc, aczkolwiek szybciutko dostal bana, za kolejne juz trzecie konto na ppc.

 

Ostrzegam przed nim, poniewaz w skrocie mowiac cos mu odwalilo i tyle. Racjonalnego wytlumaczenia na to nie mam i nie wiem co sie z starym Matizem stalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to ma niezaduzy zwiazek z samym matizem, ale ciekawi mnie co sie stalo z gosciem ktory kupil kaskade? Oddales mu 500 ojro? Wie facet w ogole co jest grane? Masz jakis pomysl jak skonczyc ta sprawe tak zeby nikt nie ucierpial? I co masz na mysli przez "Jak sie potoczylo spotkanie lepiej nie wiedziec." (Nie naciskam zebys ujawnial cos czego nie chcesz, ale np. ja nie rozumiem co sie wydarzylo i jaki to mialo wplyw na sprawe.)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to ma niezaduzy zwiazek z samym matizem, ale ciekawi mnie co sie stalo z gosciem ktory kupil kaskade? Oddales mu 500 ojro? Wie facet w ogole co jest grane? Masz jakis pomysl jak skonczyc ta sprawe tak zeby nikt nie ucierpial? I co masz na mysli przez "Jak sie potoczylo spotkanie lepiej nie wiedziec." (Nie naciskam zebys ujawnial cos czego nie chcesz, ale np. ja nie rozumiem co sie wydarzylo i jaki to mialo wplyw na sprawe.)

Kasa poszla na konto Matiza, pozniej on wzial kaskade do siebie, bo zobaczyl, ze DEVILEK chcial przysparowac sporo kasy i tyle. Jesli ja wzial to powinien wyslac, skoro zostala oplacona, jesli tego nie zrobi i nie jestes w stanie sie z nim dogadac to niestety zostaje tylko jedyna droga -> POLICJA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wiesz gdzie mieszka to się to niego przejedz i załatw sprawę po prostu (może być siłą :)) a jeśli się gdzieś "przyczaił" to zgłoś na policje ,bo możesz mieć kłopoty za niedokończenie transakcji czyli oszustwo

 

Kupujacy kaskady nie dostal, na maile nie odpisuje, telefonu nie odbiera, na esy odpisuje w stylu "[ciach!] cie to obchodzi".

Kupujący nie odpisuje czy Matiz ? bo zakręciłeś ;) Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie dzieje z Panem o imieniu Andrew ...

 

Moja wiadomosc dzisiaj do niego :

 

"Mav. You are have this unit or not ? Matiz are ignored me and I don't contact with him."

 

Odpowiedz :

 

"Hi Martin, Was promised unit will be shipped last Wednesday. Since then I send 3 emails with no reply. My last request was to confirm the unit was shipped or to refund my money. I will let you know if I receive a response.

 

Cheers Andrew (mav)"

 

Albo wyslal w koncu, albo nadal w .... wali. Jak nie wyslal ja nie bede czekal, az zachce mu sie zwrocic kase do Mav'a. Z mila checia pomoge mu odzyskac kase dzieki policji.

 

Andrew caly czas byl informowany przez moja osobe o calej sytuacji, wiedzial dokladnie co sie stalo, co sie dzieje.

 

Co sie stalo u mnie ? Brakowalo nie wiele, aby dostal w ryj ( nie bede ukrywal, ze jego szczescie to, to, ze jest wiekszy a ja bylem calkiem trzezwy ) Sorki, ale koles wlazi jak do siebie i zaczyna grzebac po szafkach bo On szuka swoich rzeczy. Starczylo powiedziec i by dostal aparat + rurke + ocz xtc cooler. Trzaska dzwiami i drze sie sie na pol bloku.

 

Kultury troche prostaku !!

 

A co do kasy to owszem, zgodze sie ... zobaczyl, ze bedzie miec z tego 1400zl ( umowa = umowa [traktowalem go jak przyjaciela], ja reszte ( koszty wysylki chcialem podzielic na pol ) no i nie pasilo mu to zapewnie, bo jakze wielki Pan Matiz moze miec tylko tyle skoro moze miec reszte takze dla siebie.

 

 

 

 

 

Mi nie chodzi o zalatwienie sprawy silowo, to nie problem. On mnie nie tknal, ja jego takze nie i nie mam zamiaru, chcialbym zalatwic sprawe po ludzku bo nie mam lat 16. Na dzien dzisiejszy widze, ze nie bardzo sie da, a szkoda.

 

Gdzie mieszka wiem ... Niby mi to nawet po drodze z pracy, ale na sama mysl, ze mam sie z nim szarpac, bo pewnie po dobroci by sie z nim nie dalo to mi sie odechciewa.

 

Nie mam juz lat 20 i chec rozwiazywania sporow za pomoca sily dawno mi odeszla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to i madre, ale wez pod uwage taka mozliwosc, bo czasem inaczej sie nie da. No nic, ja nie pomoge w niczym i moge tylko zyczyc pomysnego zakonczenia sprawy i zeby Ci sie takie akcje nie zdarzaly (szczegolnie ze strony kolegow) Bede z zaciekawieniem sledzil topic. Opisuj jak sie akcja rozwija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chcesz odzyskać swoje umówione pieniądze, czy sfinalizować transakcje? Transakcja stoi na Ciebie?

 

BTW, co Wy tu chcecie silowo załatwiać? Nie badzcie dziecmi, chyba nie liczycie ze DEVILEK obije mu jape a ten nagle wyskoczy z takiej kasy, na poczekaniu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem to Devilek wszystko załatwia i to on formalnie za nią odpowiada

 

fipa

Siłowe rozwiązanie to w ostateczności oczywiście ;) ale czasem nie da rady inaczej ... Aha i nie chodzi o to żeby go skroić z pieniążków tylko żeby wysłał kaskade

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie transakcja @ XS poszla na mnie bo On nie ma uprawnien do pisania na gieldzie i jesli cos bedzie nie tak, to moja [gluteus maximus] bedzie za to scigana, bo ja wystawilem kaskade na sprzedaz.

 

 

Co bym chcial odzyskac/miec : potwierdzenie otrzymania kaskady przez Mav'a, umowiona kase, moj zasilacz BQ 500 SP, ktorego trzyma w swoim antecu za 600zl :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko to widze jezeli byles umowiony na slowo.

 

Jesli masz np rozmowy z gg smsy czy nawet spisana umowe to sa jakies szanse na to ze dostaniesz kase. Postrasz policja

 

Dobrze by bylo zalozyc podobny temat na XSie aby nie stracic reputacji ;/

 

Sytuacja nie do pozazdroszczenia........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, czegos tu nie rozumiem. Wiesz gdzie mieszka to kulturalnie idziesz i mowisz jak sprawy sie maja. Prosisz o dowod wyslania paczki, czy tam czego, ten twoj zasilacz i kase. Jesli wtedy zamknie ci drzwi przed nosem to pozostaje jedynie policja.

 

Zreszta z doswiadczenia wiem ze wystarczy tylko postraszyc policja..

Edytowane przez xacti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiech na sali i c**j. Ja czekam na swoje 5 dych od.... dlugo :P Sytuacja podobna do sprawy Lukaszka i VictoraW... czyzby jakies fatum ciazy nad ludzmi zwiazanymi z kaskadami ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ku..a!

 

do czego to doszlo! nie moge uwierzyc, ze cos takiego moze miec miejsce!

tyle razem sie nakrecilismy prockow, kilogramy DI i hektolitry LN2.....

 

jestem w szoku

 

mam nadzieje, ze rozwiaze sie sprawa pokojowo i pomyslnie dla kazdej ze stron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:sad: szkoda ze takie cuda sie zdarzaja, sprobujcie sie dogadac, jak nie to chyba nie pozostanie nic innego niz stracic 500ojro i troche sprzetu, ale za to dowiedziec sie ze Twoj stary kumpel to..... tak czy siak powodzenia w pomyslnym rozwiazaniu sprawy Devilek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam Matiza i Devilka troche dluzej niz wiekszosc ludzi tutaj no i coz moge powiedziec...

 

O calej sprawie wiem juz od jakiegos czasu i nie za ladnie to sie uklada. Nie wiem jak wyglada to ze strony Matiza, ale chyba nie jest skory do wyjasnienia calej sprawy.

 

Marcin, zaloz topic na XS, popros piotresa o potwierdzenie kto byl wlascicielem kaskady i czekaj na rozwoj sytuacji, nic innego nie poradzic. A jak to nic nie da, to poprostu wybierz sie do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

To niestety kolejny przypadek potwierdzajacy, ze ludzie w obliczu pieniedzy zdejmuja maske...

Nie znasz żadnego z nas to sie nie odzywaj!

Chodzi o to, ze przez tego 'kumpla' moze stracic 500 euro..

Ja przez tego "kumpla" straciłem więcej nerwów niż 500E jest warte...

ale za to dowiedziec sie ze Twoj stary kumpel to.....

Żebyś się nie pomylił tylko...

Ja czekam na swoje 5 dych od.... dlugo

Dogadaliśmy się, że nie niedługo dostaniesz? Tak. Więc o co CI chodzi?

Kurcze, czegos tu nie rozumiem. Wiesz gdzie mieszka to kulturalnie idziesz i mowisz jak sprawy sie maja. Prosisz o dowod wyslania paczki, czy tam czego, ten twoj zasilacz i kase. Jesli wtedy zamknie ci drzwi przed nosem to pozostaje jedynie policja.

Zreszta z doswiadczenia wiem ze wystarczy tylko postraszyc policja..

Może mnie postraszyć... i tyle. Lepiej niech się zajmie dzieckiem, zamiast graniem na kompie i piciem piwa, bo tylko żal mi małego Jacka...

Ciezko to widze jezeli byles umowiony na slowo.

Umowa słowna jest umową wiążącą. Miałem mieć 1400-1500, a z reszty kasy miała być pokryta wysyła, to co zostanie to dla niego, prawda Marcinie?

Za wysyłkę zapłaciłem 810zł netto, więc przykro mi, ale dla Ciebie nie zostało nic. Umowa = umowa.

Co bym chcial odzyskac/miec : potwierdzenie otrzymania kaskady przez Mav'a, umowiona kase, moj zasilacz BQ 500 SP, ktorego trzyma w swoim antecu za 600zl icon_mad.gif

Kaskada wysłana, moja własność, nic Ci do niej. Umówioną kasę, napisałem wyżej. Nasz zasilacz BQ500 - Dodstałeś 3 zasilacze na testy, nie chciało CI się ich ponad pół roku temu odesłać. Redakcja dzikie.net i właściel zapomnieli, czy cokolwiek z tym zrobili. Kto załatwił słownie z MKK270, że mogą u nas zostać na stałe? JA!

Siłowe rozwiązanie to w ostateczności oczywiście icon_wink2.gif ale czasem nie da rady inaczej

Fakt, tak mnie swoimi kłamstwami wkur... że pojadę i go uszkodzę...

Nie badzcie dziecmi, chyba nie liczycie ze DEVILEK obije mu jape a ten nagle wyskoczy z takiej kasy, na poczekaniu.

Kasa - nie problem. Obicie mi japy - ostatnio miał trochę problemów ze mną, ale jak uważa, że jest mocny to zapraszam, wie gdzie.

Jak nie wyslal ja nie bede czekal, az zachce mu sie zwrocic kase do Mav'a. Z mila checia pomoge mu odzyskac kase dzieki policji.

Pisałem mu, że mam problemy ze znalezieniem kuriera. Napisałem mu, że wysłałem, wszystko.

Co sie stalo u mnie ? Brakowalo nie wiele, aby dostal w ryj ( nie bede ukrywal, ze jego szczescie to, to, ze jest wiekszy a ja bylem calkiem trzezwy ) Sorki, ale koles wlazi jak do siebie i zaczyna grzebac po szafkach bo On szuka swoich rzeczy. Starczylo powiedziec i by dostal aparat + rurke + ocz xtc cooler. Trzaska dzwiami i drze sie sie na pol bloku.

Kto by dostał w ryj to by dostał. Byleś całkiem trzeźwy? No tak, była sobota rano, a Ty byłeś z rodziną w domu, jakbyś był nie trzeźwy to już patologia...

Jaaasne, wystarczyło powiedzieć, a o ramie który sobie wziąłem to zapomniałeś? Fakt, bo po co mi WSZYSTKO oddawać, przecież mnie stać.

I nie darłem się na pół bloku, ani na 1/4.

Kultury troche prostaku !!

Myślisz czasem o sobie i swoim zachowaniu? Chyba świata poza piwem i kompem już nie widzisz.

Bo nie wierze ze nagle tak z gruchy czy pietruchy zabrał kaskade i wypiał sie do wszystkich

Umówiliśmy się, żeby spakować kaskadę do wysyłki. Ale naszemu wielkiemu i wspaniałemu Panu Marcinowi się nie chciało wstać o 10 mimo, że mówiłem że mam czas do 14 czy 15, nie pamiętam. To umówiłem się z nim u niego przed 12. Wszedłem, a nasz wspaniały dopiero pił kawę i zamierzał iść się golić. I taka osoba chce coś załatwiać? Co najwyżej, może iść po piwo do sklepu pod blokiem, na więcej, go nie stać.

Kasa poszla na konto Matiza, pozniej on wzial kaskade do siebie, bo zobaczyl, ze DEVILEK chcial przysparowac sporo kasy i tyle.

J/W. Umowa = umowa.

Jak pewnie wiecie OC Team Poland byl tworzony przez dwie osoby; ja i Matiz

Taak, szkoda, że koszta z tym związane mieliśmy pokrywać po połowie, a zawsze to ja płaciłem za domenę i serwer...

Rok temu Devil miał zapłacić. Zapłacił, ale dziwnym trafem, strona zniknęła bo serwer nie opłacony, a on druczku z potwierdzeniem wpłaty nie mógł znaleźć...

W czasie pieniadze szly do na konto patpal Matiza ja wykonalem pewne prace, aby kaskada miala rece i nogi ( no podstawa, reinsulacja ssacej, + zaizolowanie kawalka kapilary, ktory odstawal od ssacej ).

Fakt wykonałeś prace, ale kto dał kasę na materiały? JA! 50zł na podstawę i kółka, 38 dla ryby(dzięki) i jakoś 30-40zł dla Piotresa(thx). Z tych 50zł na podstawę miałeś się rozliczyć. Mówiłeś, że zostało 7 czy 10zł, ale Twoja dziewczyna je wzięła z szafki i nie ma. Miałeś się rozliczyć ze mną, a nie dać jej resztę!

ja sie wplatalem w klopoty finansowe ( w sumie z mojej winy, ale wsio sie zakonczylo ok ), znalem Matiza i sadzilem, ze kasa dojdzie i wsio bedzie ok dla mnie

Zawsze Ci pomagałem finansowo, jeśli mogłem. Powiedziałeś coś tym razem? NIE! Tylko ja dostałem zjebke bo sprzedałeś Zulusowi Maximusa i nie zapłaciłeś za niego w hurtowi. Mówiłeś potem dlaczego. Ale to do niczego nie zobowiązuje. Bo ja(a dokładnie osoba z konta której korzystaliśmy w ACTION) potem dostałem list do domu z hurtowni, że 2020zł jest do zapłacenia, a ja o tym bladego pojęcia nie miałem. Devil nie zapłacił za maximusa i nie poodawał jakiś części. Powiedział mi, że był w action i korekt faktur nie wprowadzili do systemu jeszcze... Od 2 tygodni....

Matiz kupil sobie 88GT + opony do samochodu

Mam, moje.

Jak sie potoczylo spotkanie lepiej nie wiedziec.

Ja nic strasznego w tym nie widzę.

Ostatnio chcial sprzedac celle 1000 @ gielda ppc, aczkolwiek szybciutko dostal bana, za kolejne juz trzecie konto na ppc.

I co, mam Ci to zawdzięczać? Ty powinieneś bana dostać, na swoje życie, marne życie...

Nie kłam, że trzecie konto, bo piąte. Na obecne też pewnie dostane, ale mi nie zależy zbytnio; "jest wiele innych fajnych forów".

 

PS1. Proszę, o nie banowanie tego konta w celu wyjaśnienia sprawy z Devilkiem i wszystkimi innymi userami.

PS2. Ktoś jeszcze ma mi coś do zarzucenia? Ryba 50zł dostanie, obiecałem to obiecałem.

PS3. Marcin, nie miejsce żeby to pisać, ale żal mi Cię... tyle czasu razem spędziliśmy przy OC i w ogóle...

PS4. Przypomniało mi się, fajnie się kręci jak Matiz ma kaskade, kupuje lód i załatwia sprzęt od firm? Tu podziękowania dla Zenfistów i Tomka z extrememem.pl.

PS5. To jak w bajce; "Co Devilek wymyśli w następnym odcinku"...

PS6. Podziekowania dla MARyo za informację o tym temacie. Nie czytam oślej łączki więc go nie widziałem.

Edit. Zablokowałem go na gadu i nie odbieram telefonów, ponieważ po tym wszystkim nie mam ochoty słuchać tego jego mościa.

Edit2. Od ponad roku wisisz mi Marcin 175zł, czekam.

 

OT, tyle... Czekam na odpowiedź.

Edytowane przez matiz__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi na wszystkie pytania tresciwe, nie ma do czego sie przyczepic.

Nie znam sytuacji, fakt, opieralem sie na czytanym temacie, wybacz.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze prywatna w sumie sprawa znajduje swoj final na lamach forum, mieszajac w to postronnych...

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz nic nie wiadomo, prawie nikt z forum was nie zna osobiście, on pisze jedno, ty drugie... no cóż, każdy będzie bronił siebie, on nie powie że przeprasza ty masz racje i vice versa. Imo na tym powinien się skończyć topic, zostać zamknięty, wywalony, bo i tak pewnie tu żadnej rzeczowej dyskusji nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matiz, wiesz doskonale, ze nie sram sie teraz o te 50 zl, bo inaczej bym nie wyslal wcale tobie paczki, a kase za nia sobie zostawil. Jak bedziesz mial w niedlugim czasie (jak to powiedziales), po wyslaniu kaskady.... nr konta masz/podam ponownie.

 

Proponuje zamknac temat, rozwiazanie tego problemu lezy w waszej kwestii i nikt z forum wam w tym nie pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zamknac temat, rozwiazanie tego problemu lezy w waszej kwestii i nikt z forum wam w tym nie pomoze.

No nie ładnie prać prywatne brudy na forum, z tego co tu wyczytałem to sprawa rozgrywa się tylko pomiędzy wami.

Konta Matiza nie banuje, by mogli sie ewentualnie przez PM porozumiec.

 

Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za otwarcie tematu.

 

Cosik nowego na moja poczte zawedrowalo, scisle jest to zwiazane z tematem.

 

 

"-----Original Message----- From: Matiz Sent: 26 November 2007 13:18 To: Andrew Subject: Re: FW: FW: Cascade ...

 

I'm sorry for this long time. It is shipped today and will be in your home at thursday 29.11.2007. Regards, Mateusz"

 

 

 

Oraz dzisiejszy mail od Mav'a :

 

"Hi Matiz, Imagine my surprise when the unit did not arrive yesterday. Also, it did not arrive today. I would like to see a copy of your shipping document to prove the unit has been shipped as I can no longer trust what you say. I would like to be able to track the shipment. Maybe now is the right time to return to me the €500 I paid you already? "

 

Numer nadania, foto nadania prosilbym na PW, oraz mailem do kupujacego.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za otwarcie tematu.

 

Cosik nowego na moja poczte zawedrowalo, scisle jest to zwiazane z tematem.

"-----Original Message----- From: Matiz Sent: 26 November 2007 13:18 To: Andrew Subject: Re: FW: FW: Cascade ...

 

I'm sorry for this long time. It is shipped today and will be in your home at thursday 29.11.2007. Regards, Mateusz"

Oraz dzisiejszy mail od Mav'a :

 

"Hi Matiz, Imagine my surprise when the unit did not arrive yesterday. Also, it did not arrive today. I would like to see a copy of your shipping document to prove the unit has been shipped as I can no longer trust what you say. I would like to be able to track the shipment. Maybe now is the right time to return to me the €500 I paid you already? "

 

Numer nadania, foto nadania prosilbym na PW, oraz mailem do kupujacego.

Pozdrawiam.

 

Poczekaj z tym werdyktem do wtorku-srody. Kurierzy w Polsce potrafia miec 1-2 dni opoznienia, a UK jest ciut dalej. Nie chce tutaj bronic Matiza, czy obierac twoja strone. Staram sie obiektywnie patrzec na sytuacje. Zreszta o czym my mowimy, do opoznien w stylu LukeXE mamy w tym przypadku daleko ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...