Skocz do zawartości
foxwq1

Roczny Mod Kompa :) Buda + Wc + 0 Db (dużo Fotek!)

Rekomendowane odpowiedzi

Buda nawet fajnie wyglada, ale tylko nocą. W dzien masakra.

Ale pracy bylo duzo, to sie liczy.

 

Mnie az sciska jak widze ten dysk pod rezerwuarem. A jak przecieknie, klej pusci ? Pieknie fala wyleje sie prosto na dysk. Ja bym nie wytrzymał.

 

Poszprejuj wszystkie napędy i panele na czarno zeby to nie bylo tak ze kazda czesc ma inny kolor, przeciez maz bude z plexi a nie z alu !!!

 

Mnie plexi osobiscie nie kreci wogole, to juz bym wolal jakies aluminium, blache perforowana albo cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Obudowa jest głupia jak cholera.

Bardziej mi się podoba zwykły blaszak za 50zł.

No tak , tobie się nie podoba to odrazu że głupia :/ .. żal.pl

Każdy lubi co innego , ale tego typu wypowiedzi są debilne... nie podoba ci się to nie komentuj ! albo napisz coś inteligentnego !

 

A co do budy , to ja tam nie przepadam za takimi obudowami :P ale brawo za wykonanie , musiałeś się troche napracować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ma nie komentować czegoś co mu się nie podoba... krytyczne głosy też są dozwolone. Fakt, że twierdzenie iż obudowa jest głupia świadczy raczej o krytyku niż o samej obudowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ma nie komentować czegoś co mu się nie podoba... krytyczne głosy też są dozwolone. Fakt, że twierdzenie iż obudowa jest głupia świadczy raczej o krytyku niż o samej obudowie

Ja twierdze tylko że lepiej będzie jak sobie podaruje teksty na poziomie Dzieci-neo

krytykować każdy może ;) bo każdemu podoba się co innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanko do budowniczego ile zapłaciłeś za plexe

 

w skali do 10. 11 nie dam ale 1 to nie będzie więc tak za choinkę odejmyjem zasilaczy i i czas budowy oraz za przód obudowy jak tak długo ją robiłeś to mogłeś kupić przód do DVD i czego tam masz z plexy bo są taki

 

A co do tego krytyka to macie racje wypowiedzi znaczy nie tylko o dziele tylko też o krytyku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...