Skocz do zawartości
Najda

Laptop Za Ok.3000zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Zastanawiam się nad kupnem laptopa rozwazalem rozne oferty az doszedlem do rozgałęzienia dróg. A mianowicie MSI EX600-061PL czy ACER AS 5520G-6A2G16 który lepszy?

 

Wiem ze acer ma wieksze taktowanie proca ale nie wiem ile ma pamieci cache na kazdy rdzen a Msi ma za to 2mb(po 1 na kazdy rdzen)

 

Po drugie MSI ma wiekszą pamięć karty graf więc nie będzie jej pobierac z pamięci RAM tak jak ACER tyle że on ma za to 2 gb ram a msi 1 gb

 

Po trzecie wyglądem bardziej odpowiada mi MSI nie wiem za to jak z wykonaniem i jakością

 

Także jedno wielkie koło nie wiem juz co wybrać prosze o wypowiedz wszystkich ktorzy mają jakies opinie o tych lapach a i oczywiscie podawajcie mi tez inne godne uwagi Notebooki.

 

PS Będzie to mój pierwszy laptop więc nie dziwcie się ze pytam sie nawet o najdrobniejsze szczegóły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze odpuść sobie acera czy msi i znajdź coś innego w tej cenie. Określ się do czego chcesz tego lapka - do giercowania ( wtedy proponowałbym turiona i jakiegoś gf) czy do normalnego użytkowania (wtedy c2d i jakiś intel x3100).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ale rozgladam sie po sklepach juz od jakiegos miesiaca (BTW nie chce kupowac w sklepach internetowych) albo same najtansze [ciach!]a albo drożyzny za ponad 4,5k.znalazlem takie dwie oferty które mi odpowiadają i chcialem znać wasze opinie na temat tych laptopów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...