Skocz do zawartości
Bart17

Forum Młodzieżowe Zaprasza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym was Panie i Panowie zaprosić na Forum Młodzieżowe gdzie każdy znajdzie swój kącik :] i może porozmawiać na każdy temat np:

Filmach

Grach

Polityce

Miłosci

Motoryzacji

 

Jeżeli szukasz pracy lub chcesz komuś dac tez tam mozez to zrobic...

 

 

Zapraszam www.centum.boo.pl

 

Pamiętaj o Przeczytaniu Regulaminu

 

Prosze o ocene forum

Edytowane przez Bart17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba napiszę PW do Admina by blokował tą część forum dla użytkowników, którzy mają poniżej dnia stażu...

 

Ocena 0,1/10. Na razie nie ma na tym forum nic. Nawet użytkowników. Pamiętaj, żeby nas zachęcić do czegokolwiek najpierw należy przedstawić jakiś projekt, który się rozwija. Twoje forum na razie jest kółkiem wzajemnej adoracji dla 12 osób. A o to przecież nie o to chodzi...

 

Co jeszcze? Logo nie pasuje do tematu. Nie jest w tych samych klimatach co temat główny forum. Nie jest to przecież forum dla 'astronomów'. Kolejna wada to: "Nieoficjalny support phpBB2 by Przemo"...

 

Przynajmniej jesteś pierwszy w tym tygodniu [chyba za to masz 0,1].

Edytowane przez Prog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie warte forum.

Nic nie warty to jesteś zapewne ty B-) Nawet nie potrafisz napisać normalnego zdania na tematy mojego forum tylko jakies teksty które piszą 10 latki :-| a moze masz 10 lat....

Konkurencja... :lol:

 

1. Forum prezentuje się paskudnie.

2. phpBB again...

3. Jest juz pare forów wielotematycznych i zakładanie nowego jest bezsensowne, nie ma szans się przebić, czym niby to przyciąga? Niczym.

4. Bart17, masz 18 lat jak wynika z danych w profilu, więc idź po rozum do głowy i daruj sobie to forum.

5. http://www.google.com/search?client=opera&...-8&oe=utf-8

 

Każdemu może się wpadka zdarzyć. :lol:

Edytowane przez Matius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie warty to jesteś zapewne ty B-) Nawet nie potrafisz napisać normalnego zdania na tematy mojego forum tylko jakies teksty które piszą 10 latki :-| a moze masz 10 lat....

Podobno słowo może zabić.Podobno...Chcesz to możesz sprawdzić?

Teraz już wiesz człowieku czemu nie napisałem co myślę o Twoim forum w kilku(nastu) zdaniach :huh: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...