Skocz do zawartości
Endorama

D-link Di-524 Problem Z Wifi Na Lapku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam problem z tym routerem. Przy pierwszym uruchomieniu wszystko działało (przy nie zabezpieczonej sieci), tzn laptop polaczyl sie z internetem - pobral atkualizacje itp. Gdy jednak zaczalem grzebac przy zabezpieczeniach router albo laptop sie na mnie wypial. Laptop widzi sieć, ustawiam na nim wszystko tak jak na routerze (zabezpieczenia, klucz). Lap proboje sie laczyc jednak po chwili wyskakuje komunikat "Connection to WLAN failed". Zaktualizowalem nawet firmware jednak to nie pomoglo - nawet gdy zdejme zabezpieczenia, laptop dalej sie nie laczy. Zasieg sieci 80%, adres mac dopisany do dhcp, brak filtracji mac. Czy ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać ?

 

Prosze o pomoc.

 

P.S. Uprzedzajac pytanie dlaczego wybralem dlinka - nie mialem na to wplywu, taki dostalem i nie moge narzekac ;).

Edytowane przez Endorama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ze nie edytuje, ale osoby ktore ogladaly juz ten temat mogly by to przeoczyc.

 

A wiec dzisiaj troche podziałał. Przychodze włączam - działa, mysle sobie super, po problemie... Jednak nie. Po uruchomieniu laptopa ponownie niestety znowu nie działa, a w logach routera mam cos takiego:

 

Monday November 26, 2007 19:38:12 Associated: [adres mac] st=0

Monday November 26, 2007 19:38:16 Disassociated: [adres mac] because WPA retey failed

 

probowalem coś wygooglać, ale niestety strony które ów problem opisują są po niemiecku, moze ktoś z Was zna niemiecki i moglby to przetlumaczyc?

 

http://forum.dlink.de/topic.asp?ARCHIVE=tr...;TOPIC_ID=38767

http://www.dl-support.de/forum/viewtopic.php?t=16969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

podłączę się pod temat, dzisiaj kupiłem TP-LINKA TL-WR542G i mam następujący problem,

nie mogę się połączyc z internetem, na komputerze widac siec, ale nie może połączyc sie z netem, nie wiem, czy to nie wina operatora, ale po odłączeniu kabla WAN nic się nie zmienia, tzn system widzi siec, ale nie neta, dodam, ze jak podłączę kabel do karty sieciowej komputera, internet działa, natomiast router nie łączy, dodam że po podłączeniu kabla kontrolka WAN mruga jak powinna, pingowanie idzie normalnie.

w czym tkwi problem?

 

przeglądając forum już się dowiedziałem, że nie zakupiłem najlepszego sprzętu;)

Edytowane przez fmaverick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...