Skocz do zawartości
lewy

Konfiguracja Outlooka07 - @mail.com

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z konfiguracją MS Outlooka 07 dla domeny @mail.com . Jaki powinienem wpisać dla niej SMTP ?

znalazłem tylko cos takiego:

Mail.com Mail SettingsThe Mail.com email service allows you to use POP3 and SMTP servers for accessing your Mail.com mailbox. Mail.com Mail Incoming Mail Server (POP3) - pop1.mail.com (port 110)Outgoing Mail Server - use your local ISP SMTP mail server

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem tylko cos takiego:

Mail.com Mail SettingsThe Mail.com email service allows you to use POP3 and SMTP servers for accessing your Mail.com mailbox. Mail.com Mail Incoming Mail Server (POP3) - pop1.mail.com (port 110)Outgoing Mail Server - [b]use your local ISP SMTP mail server[/b]

Również to znalazłem, tylko o co z tym isp smtp chodzi ? Na about.com niby pisze że mail ma darmową obsługe pop'u, ale nawet jego aktywacji w ustawieniach nigdzie nie ma :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również to znalazłem, tylko o co z tym isp smtp chodzi ? Na about.com niby pisze że mail ma darmową obsługe pop'u, ale nawet jego aktywacji w ustawieniach nigdzie nie ma :mur:

może to znaczy że musisz znaleźć dostawcę udostępniającego tzw. anonimowe smtp? (dziś bardzo rzadko stosowane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...