Skocz do zawartości
Grinch

Kingston i jego wieczysta gwarancja.

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie dziś pamiątki kingstona, ale w sklepie dano mi na nie 12 miesięcy gwarancji. Więc co się dzieje z tą gwarancją którą daje producent czyli kingston ? Dlaczego w jednym sklepie pisze wieczysta gwarancja a w drugim 12 miesięcy ? Od czego to zależy ? Ja juz nic nie kumam :? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy głównie od dystrybutora, to on dyktuje warunki, mimo iż np na dysk Caviar 8mb Cache producent daje 3 lata gwarancji to niektórzy dystrybutorzy daja 2 czy 1 rok, a co za tym idzie sklepy...

Niestety taka jes Polska, mimo iz dystrybytor by na tym nie stracil bo przeciez gwarantem jest producent to olewa sie klientow i dla wlasnej wygody daje mniej :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak nic nie da, ale jak kupowałem w sklepie gdzie dawali mi wieczystą gwarancje to dawali tylko kwitek bez żadnych wpisów że jest to wieczysta gwarancja. Natomias tu mam napisane w karcie gwarancyjnenj ze jest 12 miesiecy. Zreszta jak sie cos kiedys popsuije (odpukac) o pewnie bede ich scigał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może też być taka sytuacja że sklep daje ci gware na 12 miesięcy ale faktyczna gwara jest na 36....

Ja tak mialem z płyta główną...Dali mi w sklepie 12 miesiecy, tylko ze jak cos padlo po 14 miechach to poszedlem, gość zaczął się pluć to ja mu że Asus daje 24 miechy...i poszło jako naprawa warunkowa- gwara producenta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawse mozesz wyslac do kingston-a :)

Nic ci to nie da, masz pisemna gwarancja na 1 rok, to sorry.

nie rozumiem...co ma gwarancja sklepu do gar kingsotna??

 

znajomy tak zrobil z dyskiem, fuhjitsu chyba, wyslal im bez gwarancji i dostal nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO to tak jak myślałem, sklep daje ustawowo 12 miechó gwarancji a reszta zależy od producenta. W tymn przypadku Kingsotna, a jeśłi on daje wieczystą gwarancje to musząmi tam keidyś przyjąć ram... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie z tego co zrozumiałem nowe przepisy wprowadziły minimalny czas gwarancji na podzespoły i sprzet elektroniczny minimum 2 lata, nawet jesli dystrybutor lub producent daje rok drugi rok musi dac sprzedawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...