Skocz do zawartości
Gość neevsky

Obniżanie Ostrzeżeń.

Obniżanie ostrzeżeń.  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz aby było obniżanie ostrzeżeń?

    • Tak
      15
    • Nie
      32


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Na forum mogło by zostać włączone zmniejszanie ostrzeżeń co np. 2-3 miesięcy.

 

Co wy uważacie?

 

Tylko nie piszcie "NIE" dla podwyższenia rangi w odpowiedziach bo wiem z doświadczenia jak u konkurencji wiele osób tak robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Jestem na nie. Żeby zdjąć procenty trzeba zasłużyć chyba że moderator ma humor i zagra w lotka komu zdjąć a komu nie.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
narcyz to chcesz ten temat zbiorczy o SE? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm chcialbym, zeby bylo... Ale wtedy ten caly system nie mial by sensu.. Wiec raczej nie..

 

Obnizyc % mozna poprzez napisanie faq, artykulu.. Pewnie jak bys newsy dobre pisal to tez by zniesli z 10%..

Edytowane przez xacti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Na forum mogło by zostać włączone zmniejszanie ostrzeżeń co np. 2-3 miesięcy.

 

Co wy uważacie?

 

Tylko nie piszcie "NIE" dla podwyższenia rangi w odpowiedziach bo wiem z doświadczenia jak u konkurencji wiele osób tak robi.

Ja jestem na NIE.

 

IMO jak ktoś chce mieć mniej % to się musi postarać, czyli napisać jakieś faq, etc.

 

To nie jest jedno z "tych" for, na którym za posty jest wyższa ranga :mur:

 

Obnizyc % mozna poprzez napisanie faq, artykulu.. Pewnie jak bys newsy dobre pisal to tez by zniesli z 10%..

Albo jak ktoś ma urodziny to -10% ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za opcją NIE. Nie ma nic za darmo, jak user nie chce mieć procentów, to niech postępuje zgodnie z regulaminem :) . U mnie na forum jest tak, że jak ktoś coś zrobi dla strony (o tej samej tematyce), bądź dla forum, czy też z inicjatywy userów - procenty zostają wyzerowane (u mnie: user znów otrzymuje 100 punktów życia, 0 punktów, to banik na IP i na konto :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się używa przeglądarki ze słownikiem i problem znika, można pisać nawet bez polskich liter i paroma kliknięciami je 'dorobić'.

A gdy zajrzy sie na forum po % i dostanie za ortografie % ? :lol2:

 

Jestem na NIE, bo nie po to pisze czasami FAQ żeby zdjąć sobie % oczywiście niesłusznie naliczony, by teraz każdy oszołom mógł liczyć na amnestię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie i pięknie, ale nadal nie rozumiem Szanownej Administracji.

 

Mam zablokowane konto z 2002 roku - Wintereq. Wiem, że otrzymam zaraz bana za powielanie kont, ale starałem się przez ostatni miesiąc wytłumaczyć sprawę dogłębnie i jestem już totalnie zdesperowany postawą Administracji.

 

Kontaktowałem się PMkami z romkiem, marco oraz SGJ, jako, że są Adminami. Głupio komuś [ciach!]łami zawracać głowę, szczególnie, że romek był zajęty swoimi problemami, mimo to obiecał porozmawiać w poniedziałek z resztą Adminów - było to kilka tygodni temu. Marco powiedział tylko, żebym napisał na adres mailowy redakcji list z informacją co źle zrobiłem oraz opisać powód wniosku o odbanowanie i to bezbłędnie, bo podobno niejaki Sikor sprawdza i rzuca się na ortografię.

 

Rozumiem Administrację, że jest wiele problemów, ale nikt nie powiedział mi z Adminów wprost NIE. Pisałem wielokrotnie, że mogę założyć coś do FAQ, mogę napisać newsy, ale to i tak nic nie dało. Zbanowany zostałem rok temu za powielanie kont, zresztą sprawa została wyjaśniona, bo sam zgłosiłem to moderatorom (chyba mechl!kowi), zablokował je i był spokój, nagle pewnego dnia na moim własnym koncie zobaczyłem, że nie mam prawa do oglądania tego forum.

 

Nie mam do nikogo żalu, ale po prostu prosiłbym przynajmniej o rozpatrzenie mojego wniosku, traktuję sprawę naprawdę poważnie, jestem na forum od 2002 roku, jak wcześniej pisałem.

 

Ktoś może zapytać po co mi to? Po prostu to forum czytam codziennie od kilku lat i tutaj jest wiele osób w temacie, które mnie ruszają, że tak powiem.

 

Miłej nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wybielasz swoją osobe w tym poscie. To lista Twoich kont, krore znamy, a ile jeszcze ich istnieje = nie wiem.

 

-TN-

Wintereq

Weiss

Winter

Tian

BlackHunter

Cloud

danters

Genesis

Sefiros

 

Kilka razy czasie Twojej marnej egzystencji romek dawał Ci szanse, przekonywał administracje i moderatorów, zeby zbanowac wszystkie twoje konta, zostawic jedno i DAĆ SZANSE na poprawe. Nie potrafiłeś tego wykorzystać, dalej łamałes regulamin, zakładałes konto za kontem. Nie ma tu dla Ciebie miejsca.

 

Przypomne Ci, ze problemy z Twoją osoba byly jeszcze za czasów kiedy MKa11 byl czynnym administratorem forum, w gronie moderatorów moderatorów też nastapiły spore zmiany, więc to nie jest tak, że ktos sie na Ciebie uwzial. Stwarzasz problemy, prowokujesz kłótnie, nie potrafiles nawet przestrzegac regulaminu w prostym i jasnym punkcie, jakim jest czesc o sygnaturce.

 

PCLab takze mial z Tobą problemy, a jezeli juz tam ktos dostaje bana za spamowanie forum swoimi postami, to musi byc wyjatowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie. Jak ktoś zasłużył sobie na %, to powinien też je odpracować. Ja kiedyś narobiłem sobie problemu (w sumie chyba 60% się dorobiłem), ale je odpracowałem - napisałem kilka opracowań. Nie chciał bym żeby komuś odjęli te % za nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Na forum mogło by zostać włączone zmniejszanie ostrzeżeń co np. 2-3 miesięcy.

 

Co wy uważacie?

 

Tylko nie piszcie "NIE" dla podwyższenia rangi w odpowiedziach bo wiem z doświadczenia jak u konkurencji wiele osób tak robi.

Jedyna uwaga - czemu chcesz decydowac zamiast administracji? ~60 postow, 40%, pierwszy temat w ekstremalnych... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...