Skocz do zawartości
wysio

Potrzebne Sterowniki Pod Xp Do Laptopa Acer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kolega kupił laptopa - Aspire 5715 i jest pewien problem. Niektóre sterowniki są tylko pod Vistę. Chodzi dokładnie o sterowniki chipsetu oraz WiFi. Na stronie Acera jest to samo, co na dołączonej do laptopa płycie. Z skąd mogę zciągnąć sterowniki pod XP i które to będą wersje...

Z góry dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przecież nawet dałem link wyżej, gdzie można pobrać sterowniki. Jest to strona producenta. I nie ma tam interesujących mnie sterowników pod XP. Mają tylko pod Viste. o ile z chipsetem nie miał bym kłopotu, o tyle do WiFi nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny problem co kolega, mi również nie chcą zapalać żadne sterowniki od wi-fi, model laptopa jaki posiadam to Aspire 9413ZWSMI próbowałem już każdych kombinacji ale na stronie producenta nie na takowych driverów, z Instrukcji obsługi wywnioskowałem że mój laptop posiada kartę wifi Acer InviLink a takich sterowników nigdzie nie ma. Jeżeli ktoś z was robił downgrate do Xpeka na laptopach Acera byłbym bardzo wdzięczny za jakieś pomocne wskazówki.

 

Pozdrawiam Karol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałeś wszystkie 3 możliwości (atheros/broadcom/intel) ? z naciskiem na intela, bo tam siedzi Intel PRO/Wireless 3945ABG Network Connection, więc stery i ze strony intela można łapać

 

http://downloadcenter.intel.com/filter_res...mp;submit=Go%21

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podepnę się pod temat.

sprawdzałem wszystkie trzy możliwości ze strony producenta oraz te wskazane przez Jankesa - żadne nie chcą działać.

system z dodatkiem SP3, wszystko ładnie się zainstalowało tylko nadal brak WiFi :(

notebook to Acer Aspire 9413ZWSMi

próbowałem nawet wymusić różne opcje ale żadne nie chcą pracować.

z pewnością ktoś już rozwiązał ten problem - pls help :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te z ftpa acera niestety nie pasują (próbowałem wszystkie udostępniane przez producenta)

niestety nie mam sprzętu przed sobą i nie bardzo jest go jak otworzyć.

ID: PCI\VEN_14E4&DEV_4311&SUBSYS_04221468&REV_01\4&2803E7C1&0&00E2

wygląda na Broadcom 4311

pobrałem więc sterowniki z tej strony:

http://www.wireless-driver.com/download/br...BG-Driver_0.htm

Automatyczna instalacja nie powiodła się ale wymuszona owszem :D

Wystarczy ręcznie wybrać sterownik i wszystko gra :D

Driver Magican tylko zaśmiecił rejestr - z tego co widzę identyfikuje urządzenia posiadające wgrany sterownik.

 

Dzięki za wsparcie, pzdr

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...