Skocz do zawartości
Castor

Laptop Za Max 2500zl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bede tworzyl nowego tematu o takiej samej nazwie.

 

Musze znalezc jakiegos laptopa dla dziewczyny do 2500zl.

Wlasciwie sam dalbym rade, ale nie obcuje w laptopach i choc to co oferuje moze byc super to model moze miec wiele istotnych wad.

 

Wg mnie wypadaloby gdyby laptop mial C2D juz jakis (taki bardziej przyszlosciowy procek (x64)).

Dysk 120GB-160GB.

Matryca mysle 15tka.

Pamieci moze byc 1GB z mozliwoscia rozbudowy (wiadomo nie wszystko od razu za taka cene).

No i wiadomo karta grafiki hmm, gry odpadaja ale mysle ze Intel X3100 wystarczy ;)

 

Szczerze mowiac opisalem po krotce Acera ex5620Z z C2D. Kosztuje okolo 2600zł. Pytanie czy warto brac własnie ACERA, ludzie roznie mowia ;)? Mozecie polecic mi cos innego o podobnych parametrach, a pewnego, solidnego i dobrej jakosci oraz dobrej baterii?

 

Jeszcze taki wyczaiłem:

Acer Aspire 5710G-101G16

Lepszy od poprzedniego bo ma jeden slot pamieci wolny i zainstalowana kosc 1GB a nie 2x512MB ;)

Acer Extensa 5620-1A1G12 z nowszm C2D ale wolniejszym

Edytowane przez D154573R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam właśnie rozglądam się za laptopem w tej cenie i moją uwagę przykuł HP Pavilion DV6325ea:

- Core Duo 1.73Ghz

- 2gb ram

- 120gb hdd, 5400rpm (szkoda, że nie 7200)

- podobno bardzo jasna matryca

- GMA950

za 2608zł - co o tym możecie powiedzieć? Nie gram (sporadycznie Q3), lap wykorzystywany do programów CAD/EDA, czasami coś z grafiką, sporo symulacji w matlabie, rzadko, ale jednak, w Abacusie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze prosze o polecanego laptopa do 3200zł (c2d,hd2600,1lub2GB - cos w tym stylu, moze byc ciut drozej, podoba mi sie Tochiba Satelite A200).

Wersja do 2500zł rowniez aktualna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam właśnie rozglądam się za laptopem w tej cenie i moją uwagę przykuł HP Pavilion DV6325ea:

- Core Duo 1.73Ghz

- 2gb ram

- 120gb hdd, 5400rpm (szkoda, że nie 7200)

- podobno bardzo jasna matryca

- GMA950

za 2608zł - co o tym możecie powiedzieć? Nie gram (sporadycznie Q3), lap wykorzystywany do programów CAD/EDA, czasami coś z grafiką, sporo symulacji w matlabie, rzadko, ale jednak, w Abacusie...

 

możesz podać linka do tego modelu bo coś się chyba nie zgadza

 

http://www.notebooki.sklep.pl/hp_pavilion/dv6325ea/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...