Skocz do zawartości
DiJo

Jajka W Gotowej Pizzy

Rekomendowane odpowiedzi

siemka :)

Raz na jakiś czas lubie sobie zjeść pizze rigi (gotowa, tylko grzeba zagrzać w piekarniku). Naogół kupuje domową. Zawsze na środku jest jajko. Ostatnio zaczeło mnie zastanawiać jak oni te jajka robią. Zawsze jest taki sam plasterek, z żółtkiem. Nigdy nie trafiłem na mniejsze żółtko etc ;)

 

Niewiecie czy to są prawdziwe jajka (jak tak, to co robią z resztą? :| jeden plasterek z całego jajka?) czy może jakieś sztuczne/formowane? :P Smakuje jak normalne jajeczko =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest "wyrob jajko podobny" :] . Wyglada to mniej wiecej jak rolada (prostopadloscian szerszy niz wyzszy) i tnie sie to w plasterki. Z czego i jak to robia nie chce wiedziec, zreszta nigdy takiego swinstwa nie jem. Typowy fast food.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś we Włoszech jadłem pizze z jajkiem,na gorąco prosto z pieca byla super,jajko się lekko rozpływało.

Moim zdaniem we Włoszech pizza jest najgorsza, jak tam jadałem to i te szynki i inne dodatki masakra, najlepsze są moim zdaniem w Chorwacji i w PL Dagrasso bardzo samkuje oraz San Marcano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Pewno masz szczęście i akurat zawsze Ci się trafi to ze środka. Resztę jajka używają w innych swoich produktach, gdzie nie ma to znaczenia.

 

Raz na jakiś czas lubie sobie zjeść pizze rigi. Zawsze na środku jest jajko.

Pizza z jajkiem- za takie coś powinna być kara śmierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...