Skocz do zawartości
Andrz3j

kopara mi opadła po sama ziemie....

Rekomendowane odpowiedzi

nie moge znalezc n necie, ale mam na dysku, plik wazy 2.81 mb, jakby ktos mial ftp to moge podrzucic

wyslij mi na mejla: przewodnik@627246.zapto.org to zamieszcze na www.

Wysłąłem 8) Makakus'owi bardzo przednią pozycję filmową. Jak będzie tak uprzejmy i ją zamieści to też zobaczycie. Kaszlak vs. EVO VI. Kaszlak ten ze zdjęcia Maniala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie płodów krajowej motoryzacji:

- znajomy pojechał polonezem do Francji. Francuzi dziwili się, otwierali wszystko, pomrukiwali, posapywali i w końcu spytali, czy sam to złożył.

- inny we wczesnych latach 90 wziął syna i poloneza i wybrali się oba cwaj do Holandii. Jako że brak było keszu na hotele i burdele, kimali na parkingu. Obudziło ich pukanie w szybę. Jakiś Holender chciał wiedzieć, co to za dziwny pojazd i czy są z Rosji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas 'tournee' po wybrzeżu w ostatnie wakacje, widziałem "Krzysia" na żywo - wygląda niesamowicie, lepiej niż na zdjęciach. Największe zainteresowanie wzbudzał wśród Niemców. Chyba zawsze jest taki czyściutki i wypucowany :) Ale środek wyglądał inaczej niż na zdjęciach z linku - prawdopodobnie właściciel już zdążył przerobić 'kokpit'.

Czytałem też o nim artykuł w lokalnej gazecie - tego malucha zrobił ojciec ku pamięci syna, który zginął w wypadku drogowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...