Skocz do zawartości
ryld

>> Trójrdzeniowe Proceory Od Amd <<

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy artykulik a właściwie news pojawił się na Benchmarku.pl dzisiaj. AMD planuje wydać trójrdzeniowe Phenomy już w lutym 2008. Jak uważacie będzie sens? Tak ściślej mówiąc to będzie Agena z wyłączonym jednym rdzeniem oraz zachowanym L3 = 2MB.

 

 

Co o tym sądzicie.

 

Klik do newsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spookie - ja bym nie gdybał, tylko poczekał aż bedą dostępne :P

 

No cóż premiera dopiero w lutym, czyli praktycznie zero szans zebym kupił kompa na amd :? moze to i lepiej :>

Edytowane przez Magic_LbN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym poczekał na twoim miejscu.

Może se "pod choinkę" chce kupić? ;)

 

 

No te 3-rdzeniowce to takie zapełnienie luki miedzy 2 a 4, z pośrednią ceną, intel w tym segmencie nic nie ma. Osobiście myślę że na początku to i tak będą procki rev.B2 z problemami i OC na poziomie obecnych X4, czyli nic specjalnego. W zasadzie to ja bardziej chyba czekam na phenoma X2 rev.B3 jako że 3 rdzenie, czy też 4 są bezużyteczne.

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś tak mi się napisało 'dopiero' xD miałem nadzieję że pojawią się nie później niż w grudniu/styczniu i zdążą troche stanieć do końca lutego (wtedy chyba bede kompa kupował), a w takiej sytuacji raczej nie zdążą... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś tak mi się napisało 'dopiero' xD miałem nadzieję że pojawią się nie później niż w grudniu/styczniu i zdążą troche stanieć do końca lutego (wtedy chyba bede kompa kupował), a w takiej sytuacji raczej nie zdążą... :/

Ale za to mają szansę stanieć x2 5200 65W :) ja chyba taki wezmę, bo też luty kupie kompa chyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od ceny.

 

Z jednordzeniowca przy niskim koszcie pewnie opłacałoby sie przesiąść, z dwóch rdzeni moim zdaniem nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...