Skocz do zawartości
860lacov

Problem Z Połączeniami Przez Wi-fi

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od tego, że kiedy jakiś czas temu instalowałem sterowniki do laptopa, to razem z nimi poinstalowały mi się różne programy, w tym program od intela do łączenia się przez wifi.

Wtedy, choć nie bez problemów mogłem się połączyć ze znajomym.

Po pewnym czasie dla testów zainstalowałem sobie ubuntu i w tym przypadku wi-fi działało od samego początku dobrze.

Niestety z pewnych przyczyn na linuxie pozostać długo nie mogłem więc powróciłem do XP.

Tym razem postanowiłem, że zainstaluję tylko sterowniki, bez żadnego badziewia. I tu zaczęły się chody. W managerze urządzeń karta jest widoczna (jest to: Intel® Pro/Wireless 3945ABG), ale niestety lampka sygnalizująca działanie karty nie świeci się.

(u mnie za włączenie wifi odpowiada kombinacja Fn+F2 co oczywiście sprawdziłem)

Czy możecie mi jakoś pomóc?

Dodam, że dziewczyna ma podobnego lapka. Co prawda z inną kartą, ale problem jest ten sam czyli najprawdopodobniej po prostu nie wiem jak co ustawić.

 

 

I jeszcze jedna rzecz.

Kiedy w managerze wybiorę właściwości karty wifi mogę pozmieniać trochę ustawień, ale nie bardzo wiem co do czego służy. Czy możecie dać mi kilka wskazówek?

Chodzi mi o to:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wiem, że pod opcjami jest opis, ale jestem w temacie na tyle zielony, że nie bardzo mi on pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...