Skocz do zawartości
tom256

Wolny Transfer W Trybie Raid0

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dość wolny transfer w trybie RAID0, wygląda to tak jakby coś ograniczało transfer przy około 115MB/s. Jakieś pomysły??

Do wykresu dorzuciłem wykres mojego Raptora WD360GD, tak dla porównania :D

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakich dyskach ta macierz?..

Uff zapomniałem napisać najważniejszej rzeczy Seagate 7200.9 ST160812AS, najnowszy firmware chyba 3.AAE. Płyta główna DFI Lanparty UT Ultra-D (nfroce4 Ultra jakby ktoś nie wiedział). steroniki ze strony Guru3D.com, nForce 9.35 Unified Remix (x32)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfer jak najbardziej normalny na tych dyskach.

Miałem dwie 9ki na nF4 i miały średnio 99.1MB/s czyli jeszcze mniej niż ty.

Więcej z nich nie wyciśniesz. To dość już stara konstrukcja.

 

Polecam poczytać wątek o Barcach serii 9. Było tam wszystko powiedziane łącznie z mnóstwem różnych wykresów (z moimi włącznie) jako pojedyńcze i w macierzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfer jak najbardziej normalny na tych dyskach.

Miałem dwie 9ki na nF4 i miały średnio 99.1MB/s czyli jeszcze mniej niż ty.

Więcej z nich nie wyciśniesz. To dość już stara konstrukcja.

 

Polecam poczytać wątek o Barcach serii 9. Było tam wszystko powiedziane łącznie z mnóstwem różnych wykresów (z moimi włącznie) jako pojedyńcze i w macierzy.

Dzięki za info, po prostu nie byłem pewien czy to ze wykres jest dosyć prosty i opada dopiero po 200GB , nie wynika przypadkiem z jakiegoś ograniczenia. Mam jeszcze jedno pytanie ,podłączałeś może dyski pod kontroler SiI3114?? Bo ciekawy jestem, czy będzie lepszy transfer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...