Skocz do zawartości
burro

Http://creativeart.oz.pl/

Rekomendowane odpowiedzi

creativeart.oz.pl

 

Stronę wykonałem w całości we fleszu i fotoszopie.

 

Jest to pierwsza moja strona, która wykonałem dla firmy znajomej.

 

Proszę o opinie i ewentualne sugestie.

 

Gdzie mi polecacie kupić domenę com.pl ??

 

Dziękuje i pozdrawiam!!

Edytowane przez burro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kursorem to poszedłeś po bandzie :D

 

Nie jestem też przekonany czy gogle maps można wklejać za friko na stronę stricte komercyjną - ja mapkę obrabiałem :)

 

Ogólnie mam wrażenie ze ta storna jest za wielka.. guziory przeogromne, trochę sie czuję jak w dziecinnym programie do zapuszczania muzyki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kursor popraiwłem - poprzedni rzeczywiscie mogł dla niektórych wygladać nieco makabrycznie.

 

Zmieniłem też domenę na oz.pl bo wyglada ładnie.

 

Co do "dziecinnosci strony" to sie zgodze, ale to raczej zamierzony efekt który powoduje,ze strona jest mniej "sztywna" i do tego tak jak jest podoba sie właścicielce firmy, a to chyba najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona wygląda jak praca na zaliczenie w gimnazjum - to już Ci wypomnieli moi poprzednicy. Kursor jest nadal tragiczny. Lay do mnie nie przemawia. Nie ma w nim tego czegoś, co łączy ogólnie grafikę z tematyką strony. Logo jest moim zdaniem trochę na siłę. Tak samo przyciski. Jak to poprawisz to będzie lepiej. Ładowanie strony też wygląda archaicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Kursor nadal jest zły. Bardzo zły. Tragiczny. Może zwykła, czarna (?) strzałeczka?

- Nie podoba mi się lay. Nie przyciąga uwagi. Jest on w stylu "poświęcę 30 sec aby tylko było.."

- Strona powinna być imo wycentrowana

- Fatalny baner. Układ napisów w miarę ok, ale reszta już nie.

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani to ładne ani co gorsza czytelne. Rzekłbym iz stronka ma nieco makabryczny wygląd i to dosłownie. Palce wyglądają jakby ktoś je poobcinał i poukładał, do tego ta czerwień...

Ja bym to widział nieco inaczej.

Ot luźny pomysł:

Znajdź ładną dziewczynę (z twarzy i z dłoni!), niech znajoma pomaluje jej paznokcie każdy w inny wzór, potem już tylko zdjęcie w dobrym oświetleniu rozłożonej ręki na tle twarzy (oczu - oczywiście pomalowanych) i będziesz miał materiał do dalszych działąń. Twarz z ręką ma wypełniać przynajmniej tak z 1/3 planowanej przestrzeni strony na wysokość i być umieszczona po prawej. Ma to wyjść "tajemniczo". Do tego jasne barwy: biel w tło, pastelowe niebieski + zieleń (odcienie odpowiednio dobrane) tak by kolorowe paznokcie odcinały się na tle twarzy i reszty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak jest podoba sie właścicielce firmy, a to chyba najważniejsze.

wg mnie nie bardzo.. o jej się podoba, a my jako potencjalni klienci mówimy chórem bleeee... Więc i jej klienci też powiedzą blee, moze z nielicznymi wyjątkami.. No ale co kto lubi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...