Skocz do zawartości
marek123

Problem Ze Sluchawkami I Mikrofonem

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Mam problem ze słuchawkami i mikrofonem, gdy rozmawiam przez jakikolwiek komunikator słychać mnie jakbym rozmawiał na głośnikach powstaje poglos nie wiem czemu. To samo dzieje sie gdy testowalem mikrofon czy działa i właczylem rejestrator dźwieku lepiej nagrala sie muzyka ktora leciała w słuchawkach niż to co mówiłem przez mikrofon. Wydaje mi sie że mam jakis złe ustawienia w windowsie ale próbowałem już wszystkiego proszę o rade bo nie moge przezto rozmawiac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Mam problem ze słuchawkami i mikrofonem, gdy rozmawiam przez jakikolwiek komunikator słychać mnie jakbym rozmawiał na głośnikach powstaje poglos nie wiem czemu. To samo dzieje sie gdy testowalem mikrofon czy działa i właczylem rejestrator dźwieku lepiej nagrala sie muzyka ktora leciała w słuchawkach niż to co mówiłem przez mikrofon. Wydaje mi sie że mam jakis złe ustawienia w windowsie ale próbowałem już wszystkiego proszę o rade bo nie moge przezto rozmawiac :/

Sprawdź na innych słuchawkach, to może być ich wina (rozumiem,ze to słuchawki razem z mikrofonem?). Zobacz też jak działają te słuchawki podłączone do innego PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikrofon przekazyje dźwięk na słuchawki/głośniki?

Ustawienia karty dźwiękowej - odznacz lub zaznacz (nie pamiętam już - a na tym kompie nie mam jak sprawdzić) przy regulacji głośnowsci (equalizer) - checkbox dotyczący głośności na mikrofonie - odtwarznie dźwięku (ma wyciszyć głośność na wyjściu gniazda mikrofonu).

Powinno pomóc.

Edytowane przez msb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem mam podlaczone kompa pod wzmacniacz technicsa.dzwiekowka realtek AC97 Audio w ktorej sa trzy wejscia (pomaranczowe,zielone,fielotowe) pod ZIELONE mam podlaczone wzmacniacz,pod POMARANCZOWE mam mikrofon a pod FIELOTOWE mam sluchawki. to sa sluchawki z mikrofonem i teraz tak mikrofon dziala tylko w sluchawkach nic nie slychac wszystko idzie przez kolumny a chcialbym zeby w kolumnach nie bylo slychac tylko w sluchawkach probowalem roznych sposobow WYLACZYLEM WZMACNIACZ I NIC W SLUCHAWKACH CISZA PROBOWALEM USTAWIC WSZYSTKO TAK JAK ZNAJOMA MA BO U NIEJ DZIALA I TO SAMO SLUCHAWKI CISZA MOZE KTOS WIE O CO CHODZI POMOCY

 

mam WIN XP SP2 uzywam KOMUNIKATOR SKYPE KARTA DZWIEKOWA ZINTEGROWANA z PLYTA GLOWNA GIGABYTE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtedy wzacniacz nie daje dzwieku na karte telewizyjna a sluchawki nadal cisza juz probowalem tej opcji a jesli chodzi o podlaczenie sluchawek pod wzaka to szczerze mowiac nie wiem jak

 

 

czy musi byc mikrofon pod kompa a sluchawki pod wzmaka czy to i to pod wzmaka

 

 

czy daloby to cos jakby byl rozgaleznik czy jak to tam sie nazywa

 

 

dodam ze te sluchawki z mikrofonem byly dolaczone do kamery

niby gotowe pod skypa firma PRESTIGIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak odepniesz wzmak i podłączysz pod to wejście słuchawki to normalne, że przez wzmaka nic nie usłyszysz. Jeśli takie ustawienie nie działa to imo masz uszkodzone słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem a niechce nowego tematu zakladac mam problem kupilem nowa obudowe podlaczylem przedni panel audio i mam problem gdy podlaczam sluchawki z mikrofonem do przedniegu panelu i jak rozmawiam np na skype to osoba z ktora rozmawiam slyszy kazdy dzwiek co robie np slucham muzy na sluchawkach, kazdy dzwiek jak to jest mozliwe przeciez mam sluchawki? niepowinna tego slyszec troche mnie to wkurza zna ktos na to rade? moja karta dzwiekowa to Realtek ALC888/1200 @ Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1] zintegrowana z Gigabyte GA-P31-DS3L system operacyjny VISTA ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...