Skocz do zawartości
Shady

Wybór Najlepszej Gry Do Multi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, noszę się z zamiarem kupna jakiejś fajnej gry do multi lub po prostu jakiegoś MMO. W ostatnich 2 miesiącach wyszło dużo fajnych gier i wybrałem sobie takie:

 

Kane & Lynch: Dead Men

Crysis

Unreal Tournament III

Call of Duty 4: Modern Warfare

Gears of War

Pro Evolution Soccer 2008

Team Fortress 2

Sega Rally Revo

World in Conflict

Terrorist Takedown 2

 

Którą z tych polecacie wybrać ? Najbardziej skłaniam się do UT3 i CoD4, ale ja NIGDY nie grałem w żadnego UT Laughing - niestety, nie ciągnęły mnie poprzednie części.

Bardzo podoba mi się również K&L i jego multi, czyli zabawa w policjantów i złodziei :rolleyes:

 

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Counter-Strike 1.6

2. TestDrive Unlimited

3. GTR2

4. RFactor

5. COD4 super na singla.. na multi jeszcze nie mialem okazji grac...

6. Unreal.. chyba wszystkie unreale byly i sa fajne ;)

Sega Rally na poczatku sobie odpusc...

World in Conflict osobiscie mi sie nie podoba...

Gears of War gralem na xklocu... shit jakich malo...

Crysis mnie tam sie podoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pes ni ma to jak zagrac przy kompie z browarkiem i kunplami :)

 

unreal to 2004 jest super a ten 3 to taki sobie

cod4 fajna gra ale nie jakośspecjalnie

crysis to single spoko a multi to mi sie nie wydaje

gears of war nie zachwyca

wic strategia nawet ok

 

reszta nie wiem :)

 

HEJ Neo_X skąd masz RFACTOR???? jak z rapida to podaj linki dzieki

Edytowane przez marcin kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, noszę się z zamiarem kupna jakiejś fajnej gry do multi lub po prostu jakiegoś MMO. W ostatnich 2 miesiącach wyszło dużo fajnych gier i wybrałem sobie takie:

 

Kane & Lynch: Dead Men

Crysis

Unreal Tournament III

Call of Duty 4: Modern Warfare

Gears of War

Pro Evolution Soccer 2008

Team Fortress 2

Sega Rally Revo

World in Conflict

Terrorist Takedown 2

 

Którą z tych polecacie wybrać ? Najbardziej skłaniam się do UT3 i CoD4, ale ja NIGDY nie grałem w żadnego UT Laughing - niestety, nie ciągnęły mnie poprzednie części.

Bardzo podoba mi się również K&L i jego multi, czyli zabawa w policjantów i złodziei :rolleyes:

 

PZDR

Ja polecam cod4 i pes2008, sam w to loje ze znajomymi. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddaję głos na dwa najlepsze shootery online, w które grałem - wspomniane wyżej Wolfenstein: Enemy Territory (tylko nie Quake Wars!) i Call of Duty 4.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEJ Neo_X skąd masz RFACTOR???? jak z rapida to podaj linki dzieki

Gierka jest juz dostepna w sklepach w cenie 40-50 zl... i wciaz na nia poluje chodz trafic ja jak narazie nie jest tak latwo... pytalem w mediamarkt ale jeszcze nie maja i nie wiedza kiedy dojedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego wczesniejszego postu... kupilem rfactora za niecałe 60 zeta... wiem ze przeplacilem ale juz nie chcialo mi sie jezdzic dalej i wache marnowac.. w koncu i tak by wyszlo na to samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ET i ETQW :) Natomiast jeśli wolisz prosta rogrywke to COD4... Ut to bardzo skillowa gra cieżko sie odnaleśc dla kogos kto nie grał w tą serie ani tym bardziej nie grał za dużo w shootery on line....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ET (wersja za free)

UT 2004

 

mozna by jeszcze podac Americas Army (free) ale ta gra teraz na tyle straciła dużo na klimacie że nowicjuszom raczej do gustu nie przypadnie, im nowsza wersja tym nudniej (głupie zmiany wprowadzane przez autorów)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale gry piszę rzadko, ale teraz mogę polecić np. COD4. Sam dostałem ją na Mikołaja, trochę już w nią pograłem i mogę napisać, że jeśli ktoś lubi grać w strzelanki przez Internet, to ta gra będzie jak znalazł :). Przynajmniej mnie się spodobała ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wybieralem miedzy cod4, team fortress 2 i qw:enemy territory, zostalem przy tej ostatniej.

nie zawiodlem sie, jednak takie buraki jak wrobel czy spontan, czy troche innych troli z W:ET, mieli wplyw na to, ze ludzie z et patrza na ta gre tak jak patrza. to jaka gre masz wybrac zalezy od tego co preferujesz. jesli rts, to mozesz zastanowic sie nad wc3, jesli typowo teamowe rts to wic calkiem fajny jest. jesli fpp to tu znow masz wybor. najlepszy teamplay oferuje qw:et, w ut3 za to 1v1 mozna najlepiej sobie pograc(tdm jak to tdm). cod4 to takie cos podobne do cs, fajna rozrywka. jesli chodzi o pilke nozna, to pes daje rade maksymalnie. po prostu zalezy kto co lubi i jak ma podchodzic do tej gry.

Edytowane przez -mess-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...