Skocz do zawartości
Gość razer

Tenis Stołowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witka, z racji że gram trochę w ping-ponga postanowiłem zalożyć taki temat ( szukajka nic podobnego nie wypluła )

 

Kto gra? Ja gram dość przeciętnie i aktualnie szukam dobrej niedrogiej rakiety. Zapewne wiecie co lepsze :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada, ze w pracy mamy stol i ostatnio regularnie codziennie gram ponad godzinke do poltorej (z 30min przyslugujacej przerwy :D) powiem szczerze, ze sie wyrobilem, a ping pong to swietna rzecz, gdybym mial tylko warunki w domu to kupowalbym stol bez zastanowienia.

Preferuje styl silowy, ale paletki nie doradze, bo nazbieralo sie ich troche i wybralem sobie taka najbardziej odpowiednia, nie najciezsza, nie najlzejsza, fajnie sie ja odkreca pilki

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja takze gram juz kilka lat w te gre, szkoda ze z powodu kontuzji amatorska gra zaminila sie tylko na czysto rekreacyjna..

 

co do wyboru okladzin.. wszystko zalezy od ilosci funduszy, stylu gry.. na poczatku nie ma co szalec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMJ była jak najbardziej rozważana :) Kupiłem koledze model 300 ( dość niski ale to tylko 24pln ) i powiem Ci że całkiem dobrze się gra. Top spiny ładnie wchodzą jednak potrzebuje czegoś lepszego. O rakietce składanej nie myślę bo to za duże koszta na moją grę ( choć w szkole jestem 1 :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMJ była jak najbardziej rozważana :) Kupiłem koledze model 300 ( dość niski ale to tylko 24pln ) i powiem Ci że całkiem dobrze się gra. Top spiny ładnie wchodzą jednak potrzebuje czegoś lepszego. O rakietce składanej nie myślę bo to za duże koszta na moją grę ( choć w szkole jestem 1 :P )

 

wcale nie wychodzi tak drogo..

 

deske jakas uzywana, z drugiej reki, tak samo moze byc z okladzinami choc np okladziny firmy friendship (przewaznie nie za szybkie ale bardzo rotacyjna) sa tanie, ok 40zl

 

 

choc jezeli to ma byc do gry typowo w szkole to i jakas taka w calosi wystarcza.. jak ktos dobry jest to nawet sama deska bedzie dobrze gral :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czasu jestem na jakiś zawodach powiatowych. Nie chciałbym przekroczyć 80zł bo jednak sporo złodziei mam w szkole . Co składania to o czym należy pamiętać ? Nie miałem z tym styczności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w Tenisa Stołowego gram bardzo duzo(od 8 lat juz ) ;] Początkowo mialem SMJ 300, pozniej Pointa jakiegos pozniej SMJ Pro , jakies 3 lata temu na zawodach ( moim Pro) takich miedzyszkolnych wygralem rakietkę Butterfly'a ktora w sklepie kosztuje ok 300zł( na początku niemogle sie przyzwyczaic bo Butter ciągnie nieziemsko i jesli chodzi o kręcenie robi sie to calkiem inaczej ) , jesli chcesz grac rekreacyjnie ze znajomymi to nic droższego niz za 100zł nie polecam , jesli nastawiasz sie na ostrą grę , zadne SMJ i inne Pointy, Butterfly ewentualnie Stiga , no chyba ze jest jeszcze cos godnego polecenia ;]

 

PS Wbrew pozorom tenis stolowy bardzo męczy :)) I nie jest tak jak niektorzy mi mowili ze przy tym to sie nawet nie spocisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś grałem w ping ponga, nawet dobry byłem ;) zawody te sprawy. Grało się, przyjemnie było, ale te piękne czasy już minęły.

_Ran'dall_ mi jakoś Stiga bardziej pasuje niż Butterfly. Kumpel miał nieziemsko leciutkiego motylka, który jak mówisz ciągnął nieziemsko :D . Ja tam wole coś cięższego. Nawet gdzieś leży u mnie jeszcze jakaś stara Stiga. Swoją sprzedałem, a dałem za nią niemało :sad:

 

qbaneoplus można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Ran'dall_ mi jakoś Stiga bardziej pasuje niż Butterfly. Kumpel miał nieziemsko leciutkiego motylka, który jak mówisz ciągnął nieziemsko :D . Ja tam wole coś cięższego. Nawet gdzieś leży u mnie jeszcze jakaś stara Stiga. Swoją sprzedałem, a dałem za nią niemało :sad:

No zgadzam sie Stigi dobre są , szczegołnie jesli chodzi o deske, bo gume wedlug mnie Butterfly ma lepszą, więc takie połączenie Deska Stiga + Guma Butterfly daloby dobry efekt:))

 

PS Co do własno robionego stołu , hmmm moj kumpel ma w garazu i fajnie sie gra ale oczywiscie to nie to samo co orginalny stół dobrej firmy :wink:

 

PS2 W stołowym bardzo wazna jest również PIŁECZKA :D Gra taką za 40gr z kiosku a taką stigą za 1,5ziko to niebo i ziemia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 1zł piłki są takie wolne,gume.. Stiga,Joola,DC lub inne robią bardzo dobre piłeczki. \ot on \Jesli ktoś ma dobrą rakiete do sprzedania czy coś prosiłym o kontakt :P \ot of\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

firma nie ma tutaj za duzego znaczenia a firm robiacych dobry sprzet jest kilka (butterfly <<przereklamowany:P>>, joola, donic, tibhar <<bardzo dobry>>,friendship,Nittaku), najwazniejsze by sie ta rakietka dobrze gralo, wazne zeby byla przede wszystkim lekka i dobrze lezala w rece, co jak co po jakims czasie (np mecz ligowy gdzie gra sie 3-4 partie wiec nawet do 20 setow) meczy. Co do wyboru okladzin, jezeli ktos nie gra duzo, nie tranuje to zdecydowanie lepsze sa okladziny wolniejsze, z wieksza kontrola i rotacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem kilka lat temu :D

bylem takim zapalonym graczem ze nawet dostalem stół na gwiazdke :P no i wyszlo na to ze z wiekiem przestalo mi sie to jakos specjalnie podobac, i stol stoi zlozony juz jakies 2 lata w piwnicy :P

paletki mam stige jakastam za 80zl i donica za 60zl, obie sa dobre i ciezkie (takie lubie) trzymaja sie juz ~6lat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...