Jump to content
rafal102

Laptop Do 3600zł

Recommended Posts

Pozdrawiam wszystkich, dnia wczorajszego umarł mój ukochany IBM Thinkpad t40 pod 4 latach pracy. Poszukuje nowego laptopa- głownie pod gry, oraz filmy.Mam na ten cel ok.3600zł. Mogą być to też sprzęty z kadłubków, ale odpada alledrogo(może być np. karen). Nie musi dlugo trzymać na baterii, ani mieć super wielkiego dysku

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak jest z obudową tego della? Bo mam 6 letniego acera, w którym złamała się na pół obudowa(na porcie pcmia), ale lap dalej działa :blink: .

 

Skonfigurawałem sobie tego della i wyszło mi 4200zl :blink: . Myślałem na d takim California access(na kadłubku compal fl90) :

- http://www.karen.pl/p/pl/4990/notebook_cal...450_wsxga+.html

lub nieco tańszy:

- http://www.karen.pl/p/pl/4989/notebook_cal...t5450_wxga.html

Edited by rafal102

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto miał może oba laptopy i może się wypowiedziać o ich + i - to bardzo bym prosił. Wybieram między compal fl90 z t7400 , a dellem na procu serii 5 .Za compala zapłaciłbym 3650, a dell nie wiem, bo mają prawie fajny konfigurator (polecam włożyć pamięc 1gb w jednej kości i spojrzeć na cenę)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko musisz pamiętać o tym, że kupując Dell'a musisz zrobić to za pośrednictwem jakieś firmy lub instytucji. Polityka firmy Dell w Polsce na razie nie przewiduje bezpośredniej sprzedaży notebooków osobom prywatnym. Czyli albo znajdziesz zaprzyjaźnioną firmę, albo licz się jeszcze z prowizją :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem największym minusem FL90 jest nagrywarka, głośne to to i powolne, a tak poza tym jakichś wielkich wad nie ma. Wykonany b.dobrze nic nie trzeszczy itp. obudowa sie nie ugina.Dellem sie nie bawiłem, ale kumpel ma i na wykonanie nie narzeka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

w dellu nie ma jak trzeszczeć, bo obudowa to nie plastik tylko magnez. nagrywarka zdaje sie jest pioneera i świetnie chodzi (zwłaszcza odczyt ma bardzo dobry). kamerka jest genialne (creative 2Mpix).. no ale ja sie nie wypowiadam bo zostane posądzony o bycie fanboyem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...