Jump to content
rafal102

Laptop Do 3600zł

Recommended Posts

Pozdrawiam wszystkich, dnia wczorajszego umarł mój ukochany IBM Thinkpad t40 pod 4 latach pracy. Poszukuje nowego laptopa- głownie pod gry, oraz filmy.Mam na ten cel ok.3600zł. Mogą być to też sprzęty z kadłubków, ale odpada alledrogo(może być np. karen). Nie musi dlugo trzymać na baterii, ani mieć super wielkiego dysku

A jak jest z obudową tego della? Bo mam 6 letniego acera, w którym złamała się na pół obudowa(na porcie pcmia), ale lap dalej działa :blink: .

Skonfigurawałem sobie tego della i wyszło mi 4200zl :blink: . Myślałem na d takim California access(na kadłubku compal fl90) :

- http://www.karen.pl/p/pl/4990/notebook_cal...450_wsxga+.html

lub nieco tańszy:

- http://www.karen.pl/p/pl/4989/notebook_cal...t5450_wxga.html

Edited by rafal102

Kto miał może oba laptopy i może się wypowiedziać o ich + i - to bardzo bym prosił. Wybieram między compal fl90 z t7400 , a dellem na procu serii 5 .Za compala zapłaciłbym 3650, a dell nie wiem, bo mają prawie fajny konfigurator (polecam włożyć pamięc 1gb w jednej kości i spojrzeć na cenę)

Tylko musisz pamiętać o tym, że kupując Dell'a musisz zrobić to za pośrednictwem jakieś firmy lub instytucji. Polityka firmy Dell w Polsce na razie nie przewiduje bezpośredniej sprzedaży notebooków osobom prywatnym. Czyli albo znajdziesz zaprzyjaźnioną firmę, albo licz się jeszcze z prowizją :?

Moim zdaniem największym minusem FL90 jest nagrywarka, głośne to to i powolne, a tak poza tym jakichś wielkich wad nie ma. Wykonany b.dobrze nic nie trzeszczy itp. obudowa sie nie ugina.Dellem sie nie bawiłem, ale kumpel ma i na wykonanie nie narzeka.

w dellu nie ma jak trzeszczeć, bo obudowa to nie plastik tylko magnez. nagrywarka zdaje sie jest pioneera i świetnie chodzi (zwłaszcza odczyt ma bardzo dobry). kamerka jest genialne (creative 2Mpix).. no ale ja sie nie wypowiadam bo zostane posądzony o bycie fanboyem ;)