Skocz do zawartości
Bari2010

Be Quiet! Straight Power E5-550w 550w

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra niepotrzebnie spamuje w 2 tematach na raz.

kolego poczytaj co napisałem w temacie wyżej - dośc już twojego durnego triollowania- piszesz durnoty i jeszcze sie w nich upierasz- nie potrafiłeś nawet zrozumieć prostego arta z pclaba- to sie nazywa wtórny analfabetyzm <_<

Odpowiedzialem na 2 tematy na raz, dopiero po tym odpowiedziales mi tutaj. Nie moglem wiec w tamtym temacie polemizowac z toba na temat odpowiedzi ktorej nie zdazylem przeczytac. To po pierwsze.

 

Naucz sie czytać ze zrozumieniem. (...)wartośc mierzona na mierniku odczytującym pobór całego kompa.

Durny troll przyznaje sie do bledu, zle przeczytal i w swojej glupocie nie pojal ze chodzi o moc calego kompa a nie grafiki. Zapomniales jeszcze dodac cos o klasie dokladnosci watomierza ktorym sie poslugiwali i kompensacji mocy biernej. To po drugie.

 

Do tego trzeba wziąć pod uwagę sprawnośc zasilacza- czyli z tych 300w max 80-85% (teoretycznie w praktyce pewnie jeszcze mniej) jest pobierane przez podzespoły, reszta jest tracona na samym zasilaczu. wychodzi mi 0.85x300= 255W ze wszystkich linii nie tylko 12v :lol:

 

Czyli teoretycznie dobry psu 300w dał by radę. Niestety teraz zasilacze są niesymetrycznie obciązone i większosć idzie z 12v- dlatego dobre 350-450w psu z mocną 12v daje spokojnie radę (ok 22-25a na linii 12v)

Moj komp uciagal zasilacz ktory mial 300W i co z tego? A to ze sie przy tym dziwnie zachowywal? Jasne ze mozesz podpiac nawet dwie takie grafy pod SLI pod zasilacz powiedzmy 350W, tylko ile to wszystko pociagnie? Przeciez im bardziej dany element kompa dojezdzasz, tym krocej ci posluszy o.O No lol... co bylo takiego trollowatego w tym ze powiedzialem gosciowi ze jesli ma mozliwosc kupic BQT SP550W za 60zl drozej niz BQT 450W to niech wezmie zapas mocy na dlugi okres?? To po trzecie.

 

A po czwarte, nawet najdurniejszy troll chyba zasluguje na chocby odrobine szacunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 1 z tematów gdzie się wypowiadałeś napisałem, że oczywiście nie można jechać na maxymalnie obciążonym zasilaczu bo długo nie pochodzi i należy mieć te kilkadziesiąt procent zapasu.

 

Co do trollowania to fajnei,zę dokonałeś samokrytyki :P Mylić każdy sie może, tylko z upiedliwy sposób pisaleś to samo w x tematów i nie dawałeś wiary zdaniu wielu czego by nie mówić bardziej doświadczonych userów.

 

To by było na tyle. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...