Skocz do zawartości
Xanagaz

Wtyczka Do Tlena - Kiedy Ostatnio Kontakt Był Dostępny

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie temat mówi wszystko. Zrobiłem rozeznanie na stronach z wtyczkami i niczego takiego nie było (nie mówie, że nie ma). Czy istnieje taka wtyczka, która mi powie kiedy ostatnio dany kontakt był dostępny - widoczny, oczywiście liczę się z tym, że Tlen cały czas musi być włączony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie temat mówi wszystko. Zrobiłem rozeznanie na stronach z wtyczkami i niczego takiego nie było (nie mówie, że nie ma). Czy istnieje taka wtyczka, która mi powie kiedy ostatnio dany kontakt był dostępny - widoczny, oczywiście liczę się z tym, że Tlen cały czas musi być włączony.

Istnieje.

Plugin (właściwie to zbiór pluginów) nazywa się zahadum tools. Wtyczka o którą pytasz znajduje się w tym pakiecie i nazywa k.info.tpl

Takie coś jak inwigilator w gg.

Pokazuje on kiedy ktoś był widoczny, a jeżeli był niewidoczny a usunął lub zmienił opis również to pokazuje.

 

Niestety k.info.tpl nie jest kompatybilne z najnowszą wersją tlena. Być może wyszła nowsza wersja zahadum, nie sprawdzałem.

 

Tak to wygląda po kliknięciu w kontakt i wyświetleniu informacji:

Dołączona grafika

Edytowane przez koleszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za naprowadzenie, pobrałem sobie ze strony autora wtyczkę k.info 0.2.0.225 (http://area51.k2t.eu/type/wtyczki/) i właśnie o to chodziło.

Działa po każdym uruchomieniu tlena? Którą wersję tlenu używasz?

 

edit

o widzę że jest wersja zahadum 0.9 z 2007 11 12 więc świerza i powinna działać z nowym tlenem

Zaraz obadam :D

Edytowane przez koleszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...