Skocz do zawartości
Decho

Nforce Czy Sb0350

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Sprzęcik mam, jak w podpisie. Zastanawiam się nad zakupem SoundBlaster Audigy 2 ZS aktualnie mam zintegrowaną dźwiękówką na płycie (nForce MTC-P czy jakoś tak).

Właściwi na dźwięk nie narzekam, tylko denerwuje mnie brak możliwości uruchomienia w grach opcji EAX itp.

 

Zamierzam tez zakupić sobie głośniczki T6100. (bez względu na to czy pozostanę przy starej karcie czy zakupię nową).

Sposób korzystania z kompa: 40% filmy, 40%gry, 20% muzyka. B-)

 

W związku z tym mam pytanie czy oprócz EAX, itp odczuję jakąś różnicę, w filmach w grach itp.

Inaczej mówiąc czy opłaca mi się wywalać 150 zeta na audigy2 czy zostać przy tej muzie co posiadam na płycie ? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys sprawdzałem na wieży jak sie ma SoundStorm do Live'a 5.1 i na wyjściach analogowych SB Live był czystszy i słyszalnie lepszy dźwięk niz na SS więc używam SB do dzisiaj. Tym bardziej lepsza będzie 2ZS tylko nie wiem czy za 150 zł kupisz pełnego SB Audigy 2ZS.

 

... zależy jeszcze jakie masz głośniki, jak jakieś małe pierdziawki to nie usłyszysz róznicy.

Edytowane przez boxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest średnia. Chociaz osobiście EAX + Dobre głośniki niekoniecznie 5.1 mogą być tez 2.1 to dobre rozwiązanie jeśli grasz w jakieś odjechane gry :D

Ja mam osobiście Sound Blaster® X-Fi Xtreme Gamer + Logitech Z-4e

 

I obawiam się że nie ten dział :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... zależy jeszcze jakie masz głośniki, jak jakieś małe pierdziawki to nie usłyszysz róznicy.

Głośniki ma harman/kardon (2+1) ale chcę zmienić na T6100 B-)

Dzięki za radę co do 150 zeta:D to będę sią starał :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam soundblastera live!

 

i roznica jest słyszalna względem zintegrowanych konstrukcji, nie kupuj jakis wykastrowanych audigy, lepiej starszy model ale pełny :)

 

 

i tez nie zmieniałbym głosnikow harman/kardon na pseudo grajki 5.1 creative za niecałe 200zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/index.php?showforum=63

Następnym razem pisz w odpowiednim dziale.

tak, tylko jest...

 

jest jeden znaczący problem z tamtym działem....

 

tu zagląda większośc a tam prawie nikt, ile razy założe temat na tym forum to nikt nic nie odpowie ( we właściwym dziale... )

 

 

PS: Mój temat dotyczący kupna głośników do MAX 200zł

 

Pozdrawiam i zachęcam do przeglądania całego forum ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...