Skocz do zawartości
Kaeres

Wydajnosc GF FX 5200/5600 Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

no w appz cad poprawia to jakosc deczko ale poprawia - IMHO

Twoje skoromne zdanie sie myli - moim zdaniem :P

c4Lki3|/| |/|OZl1w3 R4d30||0WcOo

a m1aLa 8yC |)Y$kU$J4 ||4 +Em4T wy|)@J||05C1 GEFORCo// phx :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan zupelnie nie zgadzam sie z toba co do tego ze nvidia robi jakies podwaliny pod super uklady. A ati tlucze stara technologie i zyluje ja na maxa. Spojrz na gf 4 ti 4600, czym jest ta karta jak nie wyzylowaniem starych technologii to maximum mozliwosci? Krotko mowiac, nvidia jest teraz na innym etapie niz ati, ktore akurat jest na topie. Nie ma co dokladac ideologii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATI wyprzedza NV na dzien dzisiejszy ale przestancie pierd.... bzdety o wyzszosci R8500 mega wypas BBA super hiper nad ti4200 bo kto tak mysli jest albo glupi albo specjalnie dla rozdraznienia niektorych tu obecnych osob tak wypisuje.

 

"W wyzszych rozdz. na ti4200, obraz staje sie rozmyty" - zajebisty zart :)

Fajnie, ze macie chociaz poczucie humoru co niektorzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e no bo wyzzosc jest, ostatnio byl topic czy brac jakiegos gownianego msi ti4200 64mb 4ns czy wy[pasionego Herc 8500 Full 3.3ns BBA

 

ktory ma najlepszy obraz ze wszystkoch radeonow i geeforcow moze tylko matrox mu odbiega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze. Takie odpowiedzi ATI, ATI...., jak w tym linku to glupie.

Po drugie odpowiedzi typu "ATI szybsze, jakosc obrazu, szpan przed kolegami majacymi gf2mx" sa dla naiwniakow od naiwniaka.

Po trzecie to nie jest BBA tylko Powered by ATI Herculesa i to za 600PLN !!! :)

Po czwarte nikt nie wymienil problemow z R8500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee Kaeres on jest na koscia 3.3ns BBa hynix. !!!! a to ze jest power by ati o niczym nie swiadczy poniewaz Hercule si tak robi zupelnie inen karty niz Ati. tzn na innych plytkach i jedynce co jest takie same to gpu.

 

co do linku , to niestety jest fakt :( ale sadzac po tym jak 9100 sie sprzedaje podejrzewam ze niezle to gry zaczna uwzgledniac ta karte i nei powinno byc problemu , a zawsze mozna flashnąc sobie do 9100 :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli chcecie wmowic wszystkim ze 8500le jest takie wydajne to tym samym potwierdzacie ze 8500le jest tez szybsze i lepsze jesli chodzi o jakosc obrazu od 9500 (bo ti4200 krecony albo jak kto woli ti4600 jest porownywalny z 9500?)

hahahhaha niezle rozumowanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co każdy dumny ze swojej wypowiedzi? Już zaczyna to być nudne i tak wiadomo że posiadacz Gf4 bedzie zachwalał gf4 a posiadacz radka 8500 bedzie jego zachwalał. Wiec po co te wypowiedzi wystarczy spojrzec na konfig i wiadomo jakie kto ma zdanie. Nie zmienia to faktu ze obecnie Ati przoduje. A co do Gf4 4200 i 8500 full herca to lepiej jest wybrac herca niz jakiegos badziewnego gf4 ale jak by sie znalazlo np. Gainwarda Gf4 4200 za 650 to lepiej jest jego ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>. Gf4 ma beznadziejnego Anizotropa a Radeon 8500 shitowatego AA. Jednak obie sa mniejwiecej na tym samym poziomie z przewaga gf4 wiec jesli ma sie wiecej gotowki to lepiej gf4 kupic a jak mniej to lepiej radeona. No i zrozumcie ze obie karty sa super szczegolnie atrakcyjny zakup to gf4 4200 Agp x4 ktore mocno stanialy. Jak bym znalazl np. MSi 4200 to wzialbym go zamiast herca i koniec. No a ze Ati jest teraz lepsze wiec wole ta firme ale nie dykryminuje nvidii.

 

P.S. mam nadzieje ze ktos to przeczyta bo zmeczylem sie piszac to wszystko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nic nie zmieni faktu ze ti4200 jest lepszy od 8500le - bo tylko na rynku juz le wersje zostaly - a roznica w wydajnosci spora - okolo 30% na kozysc ti4200

jesli chodzi o krecenie tych kart to ti4200 rowniez lepiej wypada - mozna ja przekrecic ponad poziom ti4600 - podczas gdy z radka mozna na max wycisnac jakies 320/640 - a wiec nie wiele :D

ja mysle ze nie ma co juz gadac

jak juz to jakies fakty nt. gf fx prosze bo o tym mielismy pisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie przesiadlem z gf4 ti4600 na 9700pro i jestem zadowolony z tej przesiadki , ale jest jedno ale , nie wiem dlaczego ale jak gram w gta3 to po jakis 30 minutach zaczynaja sie robic dziwne bledy w teksturach , tzn nagle znika mi asfalt , domy i nagle sie pojawiaja , moze wiecie jaka jest tego przycznyna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nic nie zmieni faktu ze ti4200 jest lepszy od 8500le - bo tylko na rynku juz le wersje zostaly - a roznica w wydajnosci spora - okolo 30% na kozysc ti4200

jesli chodzi o krecenie tych kart to ti4200 rowniez lepiej wypada - mozna ja przekrecic ponad poziom ti4600 - podczas gdy z radka mozna na max wycisnac jakies 320/640 - a wiec nie wiele :D

ja mysle ze nie ma co juz gadac 

jak juz to jakies fakty nt. gf fx prosze bo o tym mielismy pisac

ja pier.dole co ty kur.wa gengshikhan za glupoty opowiadasz przeciez napisal ze moze kupic fulla w sklepie , ty czytac nie umiesz ? pozatym troche rzes przesadzil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nic nie zmieni faktu ze ti4200 jest lepszy od 8500le - bo tylko na rynku juz le wersje zostaly - a roznica w wydajnosci spora - okolo 30% na kozysc ti4200

jesli chodzi o krecenie tych kart to ti4200 rowniez lepiej wypada - mozna ja przekrecic ponad poziom ti4600 - podczas gdy z radka mozna na max wycisnac jakies 320/640 - a wiec nie wiele :D

ja mysle ze nie ma co juz gadac 

jak juz to jakies fakty nt. gf fx prosze bo o tym mielismy pisac

ja pier.dole co ty kur.wa gengshikhan za glupoty opowiadasz przeciez napisal ze moze kupic fulla w sklepie , ty czytac nie umiesz ? pozatym troche rzes przesadzil.

no do ciebie nic nie dociera - a moze bys se mobo zmienil - czy tez uwazasz moze ze ECS lepsze od wszystkiego innego :D :) :P :hahaha: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nic nie zmieni faktu ze ti4200 jest lepszy od 8500le - bo tylko na rynku juz le wersje zostaly - a roznica w wydajnosci spora - okolo 30% na kozysc ti4200

jesli chodzi o krecenie tych kart to ti4200 rowniez lepiej wypada - mozna ja przekrecic ponad poziom ti4600 - podczas gdy z radka mozna na max wycisnac jakies 320/640 - a wiec nie wiele :D

ja mysle ze nie ma co juz gadac 

jak juz to jakies fakty nt. gf fx prosze bo o tym mielismy pisac

ja pier.dole co ty kur.wa gengshikhan za glupoty opowiadasz przeciez napisal ze moze kupic fulla w sklepie , ty czytac nie umiesz ? pozatym troche rzes przesadzil.

no do ciebie nic nie dociera - a moze bys se mobo zmienil - czy tez uwazasz moze ze ECS lepsze od wszystkiego innego :D :) :P :hahaha: :lol:
wcale to nie bylo śmieszne :P nie miałeś nigdy w życiu ati więc nie wyrażaj swojej opinii ja miałem przyjemność z oboma kartami i wiem co wiem. Obie są ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje gadanie debilow do mnie za bardzo nie dociera- wybacz zacznij pisac normalnie to moze sie zrozumiemy..

skonczyles chociaz podstawowkę ? bo u ciebie cos z czytaniem i pisaniem nie w porządku.

 

z inteligencja tez , no ale tego w szkole nie uczą -odrazu widac efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam takie bzdury jakie pisze gengiszcostamcostam to az pomyslalem zie sie wypowiem. Mialem i karty od nv i od ati. Najpierw opisze configi ja mam radka BBA a moj kumpel ma gainwarda 4200 procki obaj 1700+B0@145*12,5(troche wiecej niz 2,2+) i do tego obaj mamy po 512 ramu. Montitor to dwa Neci Fe 791SB@100HZ przy 1024na 768.

 

Jakosc obrazu na pulpicie sprawdzana przy tej samej tapecie bo czesto on przychodzi z kompem do mnie bo gramy w UT po lanie. Jakosc jest lepsza na Ati i tylko kompletny ignorant powie ze jest inaczej albo ten kto nie widzila nigdy jakosci obrazu u konkurencji!!!! Dalej na Nvidi jest ciemno jak cholera w kazdej grze moj kupel musi ustawiac gamme itp i mimio ze ma w panelu sterowania dobrze ustawione to w filmach i grach jakos jest ciemno i pierwsza rzecz jaka robi moj kumpel to pojasnienie obrazu. U mnie gamma w sterownikach jest domyslenie i w grach nic nie musze zmieniac. Do tego dochodzi wyjscie tv ktore na nvidi nie istenieje przy ati!!!!!!

 

Szybkosc - tutaj z czystym sumieniem przyznaje ze jego karta jest szybsza przyklad 3dmark 2k1 ja mam 9500 on ma kolo 11 tysiecy pytanie tylko co z tego wynika ????? Nic nie wynika z tego bo na razie obaj mamy plynnie w kazdej grze. A co bedzie jak wyjdA nowe gry WTEDY TO NIE BEDZIE ROZNICY CZY MASZ 10 KLATEK NA RADKU CZY 13 NA NV SKORO I TAK TO JEST SLIDE SHOW!!!!!!!! Niestety taka jest brutalna prawda ze jezeli chcesz grac w nowosci z jakoscia grafiki na wysokim poziomie trzeba miec mocny sprzet a za pol roku nie bedzie nim ani RADEON 8500 ANI NV TI 4XXX A najlepiej to widac na nowym 3d marku ja mam 1200 kolega ma 1400 i co jest happy??????

 

Sterowniki jak niektorzy pisza sa slabe ale to jest nie prawda to nie sterowniki sa slabe tylko tworcy gier to ignoranci!!! Z jedyna gra jaka mialem problemy to nieszczesne GTA III ale te problemy nie byly jakimis bledami w grafie tylko wolnosc dzilalania potem wyszedl patch i bylo ok.

 

A wracajac do tematu Gforce FX to jest to wielki niewypal i tylko ten komu oczy zarosly nv mowi inaczej. Twierdzenie ze 5200 jest tani i ma dx9 to tak jak by powiedziec maluch z karoseria porshe to samo Niby tak tylko nie te osiagi ;)) I tak samo jest z 5200 kiedy wyjda gry z dx 9 to 5200 mimo ze go obsluguje to bedzie wart tyle ile dzisiaj gf2mx. Do tego dochodzi termin tych kart a to moze styczen a to moze luty i na dobra sprawe nikt nie widzila kart oprocz testerow. Pamietacie jak to bylo ja wyszedl 9700pro od razu wyszedl topic

z tematem o FX wszyscy pisali co to bedzie ze zje Ati na sniadanie a jak wyszlo to sie okazalo ze to zadna rewelacja I Teraz co niektorzy pisza co to bedzie jak wyjdzie nv35. JA WAM ODPOWIEM NIC NIE BEDZIE BO NV NA STALE UTRACILA POZYCJE LIDERA !!!!!!!! Kiedy pokaza sie karty na rynku, radki 9500pro beda w takiej atrakcyjnej cenie ze nikt nawety nie spojrzy na 5200 no chyba ze ludzie skladajacy kompy w hipermaketach ;)

Teraz W tzw. High endzie nv nie ma zadnej karty sorx ma na wykresach i slajdach :P O tych kartach z kilkudziesiecioma decybelami nawet nie wspominam ;)

Podsumowujac moje dlugie rozwazania powiem tak: Aby tak dalej Ati!!!

 

ps. I to dowodzi faktu ze Kanadajczycy moga wygrac z Amerykanami jak ktos ogladal South Park to wie o czym mowie ;) a i temat Saddam na czasie ;))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eclipse powiem ci jedno, - masz racje. tylko jest jeden maly problem ze zebys nie wiem co mowil.

 

 

to gengshikhan przyjdzie tu i zacznie swoja inteligntna wypiowiedz od "buhahahahahah" albo "lol" lub "rotfl" i napisze ze on nie ma problemow z gamma lub obrazem. i zacznie znowu <span style="color:red;">[ciach!]</span>lic mi mo to ze nie widzial w zyciu Ati na oczy, ale to szczegol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eclipse powiem ci jedno, - masz racje. tylko jest jeden maly problem ze zebys nie wiem co mowil.  

 

 

to gengshikhan przyjdzie tu i zacznie swoja inteligntna wypiowiedz od "buhahahahahah" albo "lol" lub "rotfl" i napisze ze on nie ma problemow z gamma lub obrazem. i zacznie znowu <font color="#FF0000">[ciach!]</font> mi mo to ze nie widzial w zyciu Ati na oczy, ale to szczegol.

Święta racja!!!!

 

A tak na marginesie to przypomina mi sie walka 3Dfx z nV, jak wiadomo 3Dfx byl liderem dosyc dlugo, no i co jak skonczyl? mimo iz moim zdaniem gdzyby go nV nie wykonczyla to robil by naprawde dobre grafy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a każdy i tak swoje chwali....

 

Dyskusja a byc na temat wydajnośc GF FX 5200/ 5600 Ultra, a nie nad przewagą GF4Ti nad Radeonem 8500 i vive versa....

 

No ale skoro, jest inaczej to do rzeczy.

 

Eclipse. Powiedzialeś sporo rzeczy, ale tak naprawde, to nie masz wiele racji.

Po pierwsze porównujesz Radeona 9500Pro do GFFX5200 !!! Co za fajny pomysł!

Zapominasz, że połowa klientów i użytkowników komputerów na rynku retail nie ma pojęcia o wydajności, o przewadze jednej firmy nad drugą. Oni po prostu biorą co im w sklepie poradzą, albo co nowsze, albo co tańsze, w zależności od niszy ekologicznej i potrzeb indywidualnego użytkownika.

Po drugie, zapominasz, że nVidia, choć utraciła pozycję lidera wydajności, to wciąż trzyma w garsci praktycznie polowę rynku kart graficznych, a to jest gigantyczna przewaga, i nic nie wskazuje na to, żeby miala zaraz sie przekręcić. Ponieważ nVidia wziąż jest najpopularniejsza, sprzedawcy, serwisy i sklepy jak świat światem będą polecać swoim klientom produkty nVidii, a nie ATI (choć, z małymi wyjątkami).

GFFX5200 ma za zadanie konkurować z Radeonem 9000Pro i produktom z tej kategorii cenowej. W swoim zadaniu sprawi się doskonale, a dlaczego? Z trzech powodów, ponieważ to NOWOŚĆ, ponieważ to NVIDIA i ponieważ większość klientów nawet nie wie czym sie różni jedno od drugiego, słyszy tylko "nowsze" i "tańsze/droższe".

Dalej, co do jakości obrazu, to osobiście nie wypowiem się w kwestii, która karta ma lepszą, choć przypominam sobie jak znajomy mówil mi, że po przesiadce z GF4Ti4200 na Radeona 9500Pro w jakości obrazu na pierwszy rzut oka nie zauważył różnicy, a jedynie w wydajności, ale nie o to chodzi. Po praz kolejny przypomnę, że 3/4 ludzi na rynku retail nie ma pojęcia o różnicach w jakości obrazu, a na to składają się setki powodów. Skrótowo wymienię kilka, gdzyż listę otwiera brak wiedzy, słaby wzrok, stary 15" monitor, brak porównań, a kończą takie rzeczy jak niedoinformowanie (jak ci w sklepie powiedzą, że GF4MX ma lepszy obraz od GF4Ti4200 to będziesz wiedział o czym mówię) i przekonanie, że posiada się najlepsze co może być, i choćby ci ktoś palcem pokazał, że coś ma inny, lepszy obraz to mu nie uwierzysz.

Osobiście mam doświadczenie tylko z produktami nVidii, i z moich obserwacji wynika jedno: w Windowsie, to choćbyś mial 9800Pro, nie odczujesz różnicy od TNT2M64, a przecież nie zapominajmy, że komputer wciąż służy do pracy biurowej i internetu w znacznie szerszym gronie użytkowników niz do gier... tak więc i tu nikt nie wyczuje różnicy.

 

Tak więc kłotnia o wyzszość obrazu z praktycznego punktu widzenia nie ma najmniejszego sensu. Bo komu faktycznie da sie coś udowodnic?

Zainteresowani wiedzą najlepiej. Kazdy kupuje sprzęt na miarę swoich oczekiwań/ lub możliwości finansowych.

Tylko ktoś, kto wie o czym mówi, może wyraźnie stwierdzić, czy któraś karta będzie lepsza czy gorsza, jednak znów dla przeciętnego użytkownika nie ma to najmniejszego znaczenia.

Jak myślisz, ile osób z tych które dawalo na forum topic z serii "Co kupić, nVidia czy Ati, GF4Ti czy R8500" faktycznie potrafi docenić różnicę między jednym a drugim? Kto skorzystał na tym, że ludzie przekrzykiwali się w powtarzaniu ATI! NVIDIA! ? Moim zdaniem żaden z nich, ponieważ jeżeli ktoś sie nie zna na starcie, to i tak sie nie dowie czy dokonał rosądnego zakupu.

 

Argument o przyciemnionym obrazie uważam za śmieszny... może kumpel po prostu ma przyciemniony monitor?

Swoją drogą, ja nie pamiętam kiedy ostatnim razem dotykałem ustawień gamma na swoim monitorze, fakt, że gry bywają ciemne i nic nie widać, ale z drugiej strony... czyż nie jest tak, że ciemność jest częścią klimatu? Doom, Unreal, Quake, Blood, AvP, to naturalnie ciemne gry, gdzie po prostu w pewnym momencie musi być tak ciemno, żeby nie dalo się widzieć.

W innych grach nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek rzuciła się w oczy jakakolwiek ciemność...

Możesz wymienić w jakich grach, ten ciemny obraz był przeszkodą? Może po prostu twój kumpel chce mieć jasny obraz, żeby mógł sprawniej nabijać fragi, a klimat i mroczność ma za rzecz drugorzędną?

 

Radeon 9500Pro nie tanieje, tylko drożeje jak na razie, i jakoś nie zapowiada się na wielką obniżkę, bo po prostu nie ma na razie potrzeby. GFFX już jest na rynku, a produkty nVidii jeszcze nie staniały...

 

LUDZIE SKŁADAJĄ SWOJE KOMPY W HIPERMARKETACH! Dam głowę, że ponad 2/3 polskich klientów kupuje gotowe zestawy, a co najmniej połowa nie ma pojęcia o różnicy między GF4Ti a GF4MX i chyba ludzie z forum mnie poprą.

Użytkownicy świadomi dokładnego składu swoich maszyn to niestety wciąż nędzny odsetek, wśród nieskonczonej liczby taśm produkcyjnych, skąd schodzą gotowe zestawy dla szarego klienta.... pamiętajmy, że żyjemy w kraju gdzie lepiej sprzedają się kiepskie zestawy za niskie pieniądze, niż dobre zestawy nawet za średnie pieniądze.

 

Ostania rzecz, 3DFX, gdyby nVidia jak to ładnie dajFotek ujął "nie wykończyła" robiłby cholernie drogie karty, a wydajnościowy pozostałby daleko w tyle za dzisiejszymi kartami.

To własnie nVidii zawdzięczamy wyścig wydajności, bo ona jako jedyna firma z głową podeszła do pozycji lidera i zamiast korzystać i zarabiać, starała się ją utrzymać. Kolejne serie kart GF256, GF2GTS, GF3, GF3Ti, GF4Ti były i wciąż są bardzo a za każdym razem nVidia była w stanie zwiększyć wydajność nawet niekiedy dwukrotnie.

Czytam te posty w tym topicu i aż z podziwu wyjść nie mogę: "jedyne udane produkty nVidii to GF3Ti i GF4Ti" .... mój boże... a GF256??? Pierwsza rewolucyjnie wydajna i niepowtarzalna karta na rynku, która całkowicie odmieniła technologię??? A Riva TNT? Pierwsza karta, która udowodniła, że istnieje coś takiego jak konkurencja i nie trzeba kupować tylko i wyłacznie produktów 3Dfx???

Kurcze... żyjemy w dziwnych czasach, przeszłość nie ma znaczenia... to tak jak z Małyszem. Jak wygrywa, to ludzie krzyczą: "Kochamy cie", a jak mu nie idzie to szydzą: "Pewnie mu banany zaszkodziły, albo ta czekolada co ją tak reklamuje! Mniej żryj, a będziesz lepiej skakał!"

Potraficie skupiac sie tylko na wadach, podczas gdy nVidia wciąż trzyma się swojej polityki: sukcesywnie zwiększana wydajność swoich produktów i oczywiście regularnie wydawane nowe karty.

Czyż nie wydała GFFX w przepisowym terminie? Czyż GFFX nie jest o wiele bardziej zaawansowany od GF4Ti i praktycznie dwukrotnie wydajniejszy? Jest!

To, że ATI wydało jeszcze lepsze karty nie dowodzi, tego, że nVidia jest zła firmą. Po prostu konkurencja skradła pozycję lidera. Zobaczymy co ATI z tym fantem zrobi, bo jeżeli popełnią ten sam bład co 3Dfx, to możemy się spodziewać, że nVidia wróci do łask.

 

Zresztą, co ja mówie, o ile tak się stanie, bo wydajność wydajnością, ale rynek należy całkowicie do nVidii i nawet jeżeli przez cały przyszły rok sytuacja sie nie zmieni, to dam głowę, że za 2 lata rynek będzie podzielony między ATI a nVidię góra po połowie, podczas gdy póki co ATI robi dobre karty, ale dobre pieniądze robi nVidia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zebys wiedzial cieciu ze nie mam problemow z gamma - kurna chyba te gainwardy jakies dupne sa albo ja jakis inny z ksiezyca sie urwalem...

jakosc obrazu w nv stoi na wysokim poziomie i na pewno nie kupie dla ciut lepszej jakosc karty gorszej (czyt 8500) kurde....

a co do gf fx - to bedzie to kosa na radki 9000 - wydajnosc wyzsza troche a do tego zaawansowany silnik dx9 heheh i cena $80 za ASUSA :D

i prosze bez wypowiedzi ze jestem bezmozgowcem bo panowie mnie nie znaja wiec prosze nie pier.dol.ic takich glupot bo az smutno czytac to co piszecie...

PS. jakby to bylo wazne a ja w 3dmarku2k3 mam 1440punktow i co - i jajco :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

hehe ze chcialo ci sie to pisac - oni i tak wiedza swoje - jakies mity o ciemnym obrazie i inne bzdety o zekomo lepszej jakosci obrazu...hahaha no ujme to smiechem bo inaczej sie nie da

ale Makonar - dobrze napisales - sama prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...