Skocz do zawartości
Sajrus

Portal Telefonii Komórkowej Phoneworks.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy panie i panowie, drodzy czytelnicy. Dziś oficjalnie stoi otworem przed wami nowy serwis o telefonii komórkowej. Zaczerpniecie tutaj dużo informacji o tej tematyce, poczytacie ciekawe artykuły najnowszych dzieł techniki czy też podyskutujecie na naszym forum. Zapraszamy was wszystkich do odwiedzania, z dnia na dzień serwis będzie rozkwitał :) Przy waszej pomocy na pewno zdziałamy wiele. Czas start!

 

Zapraszamy na PhoneWorks.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dlaczego miałem wykazywać się większą inwencją twórczą? Jak serwis należy do TechWorks - można powiedzieć że jest to jego "jakby" podstrona :D.

Edytowane przez Sajrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba jechac w dół zeby zobaczyc głupio wyglądający pusty srodek

 

http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%...ine&group=0

 

 

Zaczerpniecie tutaj dużo informacji o tej tematyce,

Bardzo duzo...

 

poczytacie ciekawe artykuły najnowszych dzieł techniki

Wole czytac artykułu pisane przez ludzi a nie najnowsze dzieła techniki.

 

 

Zapraszamy was wszystkich do odwiedzania

Odwiedzilismy, zobaczylismy, więcej nie wrócimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGJ że tak spytam stronę oceniasz dzięki validatorowi w3? Brawo :)

 

Dlaczego środek jest pusty? Odpowiedź jest prosta (mała liczba recenzji), przy większej ilości artykułów przejdą one na prawą kolumnę. Identycznie jak jest w TechWorks.pl i tym samym zostanie zapełniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwaliłem laya z TW, lecz ten mi się nie podoba.

Ten niebieski jest po prostu brzydki. Szukajcie innego koktajlu kolorów ;]

 

//Historia serwisu prowadzi do nikąd.

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Top strony jest straszny, takie rzeczy sie robi podczas nauki podstaw photoshopa imo. To teraz kilkak rad:

Napis "Jeśli chcesz aby Twoja reklama tu widniała, kliknij tutaj i dowiedz się więcej." powinien być w jednej linii a zajmuje 2 wersy nie wiadomo czemu i przez to robi się już całkiem spora dziura między reklamą a publikacjami. Sam napis 'REKLAMA' powinien być nad bannerem. Logotyp jest w takim miejscu że aż prosi się o zlinkowanie go do strony głównej.

 

Ogólnie nie podoba mi się. Mówię cały czas o designu,, bo zawartości strona właściwie w ogóle nie ma. Trzeba było najpierw chociaż trochę zapełnić działy a nie ruszać z pustą stroną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na początek to jest ok. Mam nadzieję, że powiązanie z techworksem to wystarczająco dużo, żeby wszystko wypaliło. Anway życzę sukcesu.

PSAle grafikę na topie moglibyście zmienić na bardziej ambitną ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyka portalu po prostu odrzuca ;) myślę ze powinniście pomyśleć bardzo poważnie nad jej zmiana

 

Puste miejsce dla artykułów powinno zostać czymś zapełnione, bo na pierwszy rzut oka wygląda jakby na stronie był błąd :D

 

Ocena tak kolo +3 /5

Edytowane przez Andiw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...