Skocz do zawartości
slayne

Toster, Opiekacz, Grill Elektryczny

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiegos ciekawego - hmm jak to nazwać, chyba najlepiej opiekacz.

 

Ma być to coś takiego Bosch. Chodzi mi o to, żeby można było w nim zrobić tosty ale równie dobrze jakaś kiełbaske czy mięso.

 

Wymagania:

- wyciagane plyty grzejne ( w sensie zeby mozna bylo wyciagnac te teflonowe plyty co grzeja i je umyc - jakies dobre zeby szybko teflon nie schodzil )

- mozliwosc rozstawienia na dwie polowy i uzywania jako grill

- mozliwosc podniesienia gornej pokrywy tak zeby nie dociskala potrawy tylko zeby opiekala ladnie z gory,

- przede wszystkim bezawaryjny bo czytalem o jakim gorenje to lipa ludzie pisali ze padaja po 2 - 3 miesiacach

- cena do 250 jesli sie zmiesci

- ciekawostka bylaby mozliwosc oddzielnej regulacji temperatury gory i dolu

 

Chodzilem po roznych marketach ale chyba dwa czy trzy modele znalazlem. wlasnie wyzej wspomnianego gorejne, tego bosha co pokazalem i jakis tefal, ale na tego tefala ludzie narzekaja ze odpada teflon szybko (ciekawe z uwagi na firme co w tym siedzi). W ogole jakos wykonania wszystkich wola o pomste do nieba, tandetne plastiki, kiepsko poodlewane, pokretla ledwo sie kreca albo znowu strasznie luzne.

 

Pomozcie bo ma to byc na prezent dla mamuski pod choinke i chce zeby bylo dobre i sluzylo dlugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o Philipsach 3in1, ale te to koszt ok 220zł, jak dla mnie sporo...

Miał ktoś doczeniania z produktami Eldom? produkt wydaje się być rodzimy, cena wydaje się ok, tylko jak z jakością? spotkał się ktoś z sprzętem w/w producenta?

 

http://www.allegro.pl/item316555385_opieka..._tylko_69_.html

Edytowane przez Maks!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o Philipsach 3in1, ale te to koszt ok 220zł, jak dla mnie sporo...

Miał ktoś doczeniania z produktami Eldom? produkt wydaje się być rodzimy, cena wydaje się ok, tylko jak z jakością? spotkał się ktoś z sprzętem w/w producenta?

 

http://www.allegro.pl/item316555385_opieka..._tylko_69_.html

W egzemplarzach w tym przedziale cenowym i z wyjmowanymi czesciami zdarzaja się problemy z grzaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...