Skocz do zawartości
arobochnia

Czy Warto Laptop Hp Pavilion Dv9000 4gb 500gb Gf8600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zgromadzonych tu na forum. Poszukuje ludzi którzy majom lub duzo wiedzom na temat laptop HP Pavilion DV9000 4GB 500GB GF8600. A mianowicie chodzi mi oto czy jest wart kupna ( po miomo ceny ) czy nie jest mocno przereklamowany. Bo zasatanawiam sie nad nim i sam juz nie wiem co o nim sądzić. Jesli by sie ktoś łaskawy znalazł i cos doradził i powiedział o tym produkcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zalezy do czego potrzebujesz taki sprzet, teraz cos takiego jest drogie za rok lub troche wiecej bedzie o wiele taniej pytanie walsnie czy ty wykozystasz (teraz) jego potencial.

Sprzet mi poczeny do uztku domowego np jakiegos grania, projektowania 3D, i paru tam zeczy. ja wiem ze za jakis czas bedzie tnszy ale mam okazje nabyc laptopa w kasie do 8 tys. a na laptopach nie mam za bardzo pojęcia wiec ciałbym wiedziec czy sie opłaca kupywac akurat hp. bo wiem ze w tej kasie znajdzie sie cos juz kokretnego. wiec orosiłbym o jakies kometasz tego produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi błędy no ja przyznaje ze robie ich aż za dość ale nie chodziło mi o poprawienie mojego tekstu ( bo polonistom nie jestem jak wiadac J) tylko ze czytałem opinie na ten temat i one się ponoć strasznie pżegrzewajom.

 

P.S

Ścian się nie da pytać o pisownie J

MOim zdaniem nie warto go kupowac, zalezy oczywiscie o jakiej cenie mowimy. Pewnie zbyt mobilny to on nie jest, a i bateryjka nie wytrzymuje za dlugo.

Wracajac do Twojej pisowni, to naprawde powinienes napisac tekst najpierw w wordzie i jak on pokaze Ci bledy, poprawic je i wkleic tekst tutaj. Ostatnie słowo razi na kilometr, rozumiem, ze ktos robi bledy i ma ewentualnie na to papiery, tez czasem robie bledy, ale niektore slowa nawet jak sie na nie popatrzy, wygladaja dziwnie:P. I tutaj polonista nie trzeba byc zeby pisac bez tylu bledow. Wystarczy chciec i chociaz pojsc po najkrotszej drodze oporu i skozystac z worda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Wystarczy chciec i chociaz pojsc po najkrotszej drodze oporu i skozystac z worda :P

Hmmm..., taaaa... Ludzie..., ręce opadają a klawiatura się zwija... Przyganiał kocioł garnkowi. Podsumowałbym to bardziej dosadnie, ale święta są. W przyszłym roku niektórzy powinni poprosić o zwykły słownik ortograficzny, bo nawet WORD nie wyrabia... Zostawcie te swoje "laptoki", "piece", "klocki" a poczytajcie książkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..., taaaa... Ludzie..., ręce opadają a klawiatura się zwija... Przyganiał kocioł garnkowi. Podsumowałbym to bardziej dosadnie, ale święta są. W przyszłym roku niektórzy powinni poprosić o zwykły słownik ortograficzny, bo nawet WORD nie wyrabia... Zostawcie te swoje "laptoki", "piece", "klocki" a poczytajcie książkę...

Hehe, przyznaje, zakrecilem sie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...