Skocz do zawartości
Z!m3K

Mysz I Klawiatura.

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dobrej myszy do gier, zastanawiam się miedzy G9, a G5, która jest wg. was lepsza?

Co do klawiatury to chce taka, ktora dobrze laczy funkcje multimedialna i dla graczy, co sadzicie o G15? Chodzi mi o tą drugą wersję tej klawiatury? Czekam na sugestie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrej myszy do gier, zastanawiam się miedzy G9, a G5, która jest wg. was lepsza?

Co do klawiatury to chce taka, ktora dobrze laczy funkcje multimedialna i dla graczy, co sadzicie o G15? Chodzi mi o tą drugą wersję tej klawiatury? Czekam na sugestie :)

Do mnie jakos Logitech jako producent sprzętu dla graczy to nie przemawia... Sam preferuję razera, możesz rzucić okiem na komplecik, kto wie, może Ci się spodoba :) Razer Lachesis(wg mnie lepsza od G9) i Razer Lycosa (G15 ma malutkie klawisze i jest niedokońca wygodna w użyciu), na pewno na allegro znajdziesz obydwa produkty taniej :D Sam jestem posiadaczem takiego kompletu jestem w pełni zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie sa główne zalety tego kompletu z razora? A co do tych produktów logitecha to czytałem bardzo pochlebne opinie. Co sądzicie na ten temat?

Główne zalety? Więc hmmm, jest ich wiele :D

 

Myszka - lachesis:

- brak akceleracji (chociaż jest bug w firmwarze ze jak nic nie robisz to sama przeskoczy - mają to usunąć z następnym)

- wykonanie (żaden logi nie jest tak dobrze dopieszczony)

- 1ms reakcji

- Magiczne 4000dpi (przyda Ci się przy naprawdę wielkim monitorze)

- pokryta jest fajnym materiałem

- kształt (jak lubisz coś jak logi, to bierz DeathAddera - prawda jest taka że najlepsza myszka to myszka optyczna)

- wygląd (jak wygląda G9 to kwestia gustu)

- mnóstwo bajerów związanych z ustawianiem sterownika (profile, makra itp.)

 

Klawiatura - Lycosa:

- podświetlenie(ale jak się usiądzie od niej dalej to nie widać co jest na klawiszach)

- 1ms reakcji (razer to lubi)

- multimedialny panel dotykowy(co do dotyku to dalej nie uważam tego za dobry pomysł)

- klawisze pokryte fajnym materiałem

- sterownik tak jak z myszką - makra, profile itp.(zapewne i tak z tego nie skorzystasz)

- Przedłużacz USB (a nie hub 1.1 - całe USB 2.0)

- Przedłużacz od słuchawek i mikrofonu

- Niski profil - fajnie się pisze i gra

- Wyłączalne podświetlenie (możliwość podświetlania samego WASD)

 

I w ogóle nie ma co, bo fajny zestaw, ale naprawdę jak chcesz dobrą myszkę to na nasze realia wystarczy coś pokroju DeathAddera/Diamondbacka, laser wymaga dopracowania (chociaż ten w Lachesis jest niezły)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak szukasz czegoś do gier to polecam KTEC'a

 

np Q-950 i K-1000 ew K-1000 i jakaś inna myszka np KTM-3500 czy KTM-6500

 

sprzęt jest naprawdę wysokiej jakości, a grają na nim najbardziej wymagający np Boxer (patrz Korea) czy na naszej półkuli Mazur Raven i paru innych.

 

nie wyglądają "czadersko" ale click, ergonomia i precyzja pierwsza klasa. a poza tym ta świadomość na czym sie gra ; D

 

sam zaopatrzyłem się w ktm-3500+(podkładkę dali gratis ;P) jakieś 2 miesiące temu i bardzo sobie chwale ten wybór

 

wyniosło mnie to 42$(by paypal) towar po 5 dniach był do odebrania na poczcie (TAK po 5 DNIACH Z KOREI via pocztex)

 

produkt unikalny, perfekcyjny i tani (najdroższa jest wysyłka ;d)

 

zamawiasz e-mailowo na ktecexporter@hotmail.com po drugiej stornie odpowie Ci ChangHee Park(na szczęście mówi po ang ;D)=]

(jeśli byś sie zdecydował i napisał a On zapytał by Cię od kogo masz maila napisz ze od Paweł Sznajder jak nie zapyta to nie pisz :P)

 

obejrzeć możesz sobie te precjoza na www.iktec.co.kr poczytać tam nie poczytasz sobie ale możesz jeszcze poszukać opinii przez google

 

imo bije takie produkty logitech'a czy razer'a, które są niezłe, ale o dziwo nie zdobyły takiego uznania wśród zawodowców jak Ktec i mają tendencję do zdzierania z ludzi $$.

Edytowane przez orch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...