Skocz do zawartości
komo

Obudowa Do 200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić obudowę do max 200zł

Warunki:

1.Przestronna

2.Dobra cyrkulacja

3.Szeroka żeby weszła Scythe Ninja

4.Okno może być ale nie musi.

Jak możecie to doradźcie z góry dziękuje.

 

edit: Obudowa oczywiście solidna, żeby nie przewodziła drgań.

Edytowane przez komo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 200 zl to szukaj najlepiej Chiefteca Dragon Medium - konkretny kawalek zelaza, stabilna, 1mm blacha sporo miejsca na wentyle, koszyki na napedy etc. Ewentualnie CoolerMaster Elite 300 i dokup jeszcze 120mm na tyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te CoolerMastery średnio do mnie przemawiają, a co sądzisz o Thermaltake Mambo ? Jak możesz to daj jeszcze jakąś obudowe z fanem 120 z przodu i z tyłu, fundusze mi się zwiększyły do 250zł ale to jest absolutne maximum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem zdecydowany na ta bude, ale waham sie jeszcze ze wzgledu na opinie ze ta obudowa wpada w wibracje i niezle rzezi, szukam po ludziach kogos kto ma takie cudo zebym mogl sie sam przekonac jak bardzo jest to uciazliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy miał taki problem z BigTowerem BA01. Ale sądziłem ze to wina mniejszej sztywnosci bo wiecej jest zatok. Po włożeniu drugiego dysku wibracje ustały - musiały w jakąś przeciwfazę wejsć. Teraz ma oba dyski zamontowane na tłumikach Revolteka w zatokach 5.25. Nie dosc ze dyski mają lepszą wentylację, to jeszvze są cichsze i nic nie wpada w wibracje. Widziałem podobne tłumiki za 33zł pentagrama. Gdzies czytałem ze efekt taki wystepuje po 1-2 latach uzywania budy gdy nitowania sie lekko wyrobią Blacha w chiefie jest grubaśna i doc mocno wyprofilowana wiec nie wiem czemu tak sie dzieje. W mniejszych obudowach problemu byc nie musi - krótsze blachy = wieksza sztywnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde to już sam nie wiem :/ Ta mi bardzo pasowała bo 4 zatoki 5.25 ma które akurat zajme wszystkie, no ale zależy mi też na ciszy, jakieś jeszcze propozycje tak do 250zł ??

Dzisiaj zakupilem Chiefteca BIG Towera BA-02B-B-B z serii Uni za 235 bruto :lol: konkretnie ta http://chieftec.pl/index.php?content=2&case=5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupilem Chiefteca BIG Towera BA-02B-B-B z serii Uni za 235 bruto :lol: konkretnie ta http://chieftec.pl/index.php?content=2&case=5

i jak żadnych drgań przez dysk ??

 

edit: raczej wolał bym mediumke jakąś z 4 zatokami bo big to już troche za duża, jak ktoś masz tego mesha medium to niech sie wypowie bo nie chce kupić budy która będzie robić za traktor

 

edit2: Mój wybór padł na Chieftec Bravo LBX-01B-B-B

Edytowane przez komo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...